CZY POTRZEBNE SA JESZCZE ŻŁOBKI W SOCHO???

/ 4 odpowiedzi
CZY POTRZEBNY JEST W SOCHACZEWIE  ŻŁOBEK ????
PROSZE O POSTY
tak

(2013/12/03 20:17)

iks
W ostatnim czasie zakończyły działalność trzy + czwarty w Akademii Smyka też chyba już kończy lub skończył działalność. Otwiera się za to lada moment nowy żłobek miejski. Wysnuj wnioski z tej informacji i podejmij decyzję.

(2013/12/03 22:00)

żłobki są potrzebne, ale:

1. ludzi nie stać na prywatne placówki

2. ludzie nie mają zaufania - żona miała staż w jednym żłobku i powiedziała, że nigdy nie odda dziecka w takie miejsce. Dziećmi nikt się nie zajmował, jak jedno płakało, to zaraz inne, nikt ich nie uspokajał. Najczęściej płakały do zaśnięcia ze zmęczenia. A argument właścicielki i pracownic na niezajmowanie się? "żeby się emocjonalnie z dzieckiem nie związać".

(2013/12/04 09:22)
WITAM
DZIEKUJE BARDZO ZA ODPOWIEDZI
DO TEJ PORY OPIEKUJE SIE DWÓJKA MALUCHÓW U SIEBIE W DOMU . JEDNAKZE CHCIAŁAM ZALEGALIZOWAC ,PŁACIC SKŁADKI , ZEBY WSZYSTKO BYŁO OK.MAM DOSWIADCZENIE , JESTEM MAMA 13 LETNIEJ CÓRKI I OD 5 LAT SPRAWUJE OPIEKE NAD DZIEĆMI.
PONIEWAZ STARAM SIE O DOFINANSOWANIE MOJEJ DZIAŁALNOSCI , STAWKI NIE ULEGNA ZMIANIE.ZA PIENIADZE UZYSKANE PLANUJE PLAC ZABAW DLA DZIECI , DOKUPIENIE ZABAWEK EDUKACYJNYCH , UKŁADANEK FARB , KLEI ITP....
OD LUTEGO WRAZ Z MEZEM BIERZEMY UDZIAŁ W SZKOLENIU NA RODZINE ZASTEPCZA , WIEC PRZYBYŁOBY DWOJE DZIECI , OPRÓCZ TYCH KTÓRE JUZ SA.
DZIEKUJE WAM BARDZO

(2013/12/06 18:20)