Czy są nieprawidłowości w Załuskowie?

/ 9 odpowiedzi
Pracownicy  Załuskowa znowu się skarżą na nieprawidłowości zarządzaniem Osrodka. Do władz powiatu wpłyneło kolejne pismo jak informuje media Czy sprawę  zbada Prokuratura  jak donoszą media ,zle tam dzieje złego  Czy milczą wszyscy ?  Link  do artykuuhttp://www.sochaczew.pl/home/newsshow2/10490?title=Pracownicy-Zaluskowa-znowu-sie-skarza&filterId=1&sochaczew ?  Co wy nato afera goni aferę?  
No przecież to żadna nowość. Sprawa Załuskowa wałkuje się już ponad rok, tyle, ze przycicha, potem ktoś coś nadgryzie. Miejmy nadzieję, że tam też się dobiorą niektórym do skóry. Niby kontrole, niby wszystko w porządku. 

(2014/10/14 20:08)
Ale co konkretnie dzieje się złego w Załuskowie? Jak macie jakieś informacje to napiszcie, najlepiej pod imieniem i nazwiskiem, albo lepiej idźcie z tym tam gdzie trzeba zgłaszać naruszenia, a nie odgrzewacie stare kotlety. Teraz to przypomina gadkę w stylu: wiem ale nie powiem. To bez sensu. Po co w ogóle zakłądać taki wątek?

(2014/10/15 12:59)
Gruby, nie zadawaj takich pytań. Pewnie nic się nie dzieje tylko szukają nowej zadymy  przed wyborami  mało im DPS. Załusków podlega pod powiat a PIS i ugrupowanie burmistrza chce z nimi wygrać w wyborach. Przecież tam w MOW była kontrola kuratoryjna i wszystko wypadło dobrze pisali o wynikach w gazecie. Przewodniczący komisji oświaty Tadeusz Głuchowski, w radzie powiatu pewnie wie o tym, ale może po tym  kiedy spadł po pijanemu ze schodów w PEC będąc w pracy i rozwalił głowę niektórych rzeczy nie przyswaja lub nie chce przyswoić. Niech Ziemia Sochaczewska zajmie się np.szkołą w Chodakowie i jej dyrektorem Zbigniewem Pakułą który jest wybitnym specjalistą od szkoleń pracowniczych. Mam dla Ciebie zagadkę, ile promili miał Głuchowski kiedy spadł ze schodów?

(2014/10/16 19:27)
może ktoś wie czy nie ma wolnych etatów do Załuskowa  ?,czy tak jak większość instytucji trzeba mieć znajomości.       

(2014/10/17 08:03)
a DPS kontrol nie było !?!?! protokół z ostatniej Pani Dyrektor odebrała 20 stycznia a 21 została aresztowan - to były kontrole !!! 

(2014/10/17 08:28)
Najlepiej zmienić dyrektora w Załuskowie. Zgłaszam kandydaturę Zbigniewa Pakuły, doświadczony dyrektor, potrafi prowadzić szkolenia podwładnych a z taką ilością wychowanek też sobie poradzi jak nikt inny, media go lubią. Uporządkuje wszystko jak należy

(2014/10/17 12:10)