Czy UM ma prawo sugerować na kogo głosować?

/ 12 odpowiedzi / 2 zdjęć
Czy ktos zna odpowiedź na to pytanie?
?

(2014/11/20 16:06)
Czyli twierdzisz, ze to zgodne z prawem? Ja mam wątpliwości ale się nie znam więc pytam.

(2014/11/20 22:19)
Ale, bo co? Przecie prawdę piszą. To czego się człeku ciskasz? Gród i ziemstwo w jednej ręce, dyć lepiej być nie może. Jak jest zgoda, to i Pan Bóg rękę poda. 

(2014/11/20 23:08)
Moim zdaniem, to skandal. A przy okazji strzał w stopę! Skoro już na wstępie założono, że TYLKO władza w mieście i powiecie w rękach tej samej opcji politycznej zapewni współpracę tych jednostek, to ja przepraszam...To obrzydliwa manipulacja... Wybierzcie burmistrza Osieckiego, bo starosta "Osiecki" będzie współpracował tylko z burmistrzem o nazwisku Osiecki....Chore. Chory ten cały układ zamknięty. Błagam ludzie Idźcie na wybory wyeliminować te PISIORY!!!! przynajmniej z miasta...

(2014/11/21 00:04)
A swoją drogą rozmawiając kilka dni temu z jednym z mieszkańców usłyszałam, że ludzie Osieckiego robili bardzo brudną kampanię szeptaną Czubackiemu...nieładne zagrywki drodzy "praworządni" kandydaci na radnych, "fe nieładnie...Któż tak kłamie...zaraz się poskarżę mamie"

(2014/11/21 00:10)
A swoją drogą rozmawiając kilka dni temu z jednym z mieszkańców usłyszałam, że ludzie Osieckiego robili bardzo brudną kampanię szeptaną Czubackiemu...nieładne zagrywki drodzy "praworządni" kandydaci na radnych, "fe nieładnie...Któż tak kłamie...zaraz się poskarżę mamie"

(2014/11/21 00:10)
Zgoda buduje, niezgoda rujnuje. Osiecki najlepszym kandydatem. Włącz myślenie.

(2014/11/21 10:49)