Czy w naszym mieście widać atmosferę EURO2012

/ 59 odpowiedzi / 2 zdjęć

NO I WLASNIE TO POWINNO BYC HYMNEM POLSKIEJ DRUZYNY na kazde mistrzostwa :D

jarzebina i koko do domu :D

(2012/06/19 11:32)
ciekawa stronka. wszystko czytelnie i do tego z wyjasnieniem.

(2012/06/19 12:45)

Szczerze mówiąc to niedobrze mi się robi jak słyszę "Polacy nic się nie stało". I tak już od ponad 25 lat. Jak to nic sie nie stało???? Stało się i to dużo.

Wszyscy teraz lituja się nad "biednymi" piłkarzami. Jak można ich żałować? To nie serial brazylijski tylko sport! Biorą kupę kasy, dostaja niesamowite wsparcie od kibiców, praktycznie od całego narodu a oni co z siebie dali? NIC, ZERO!!! Kompletnie nie zasłużyli sobie na ten wspaniały doping jaki dostali. Wylosowali najsłabszą grupę i nie potrafili wygrać nawet jednego meczu. Mniej chlania i gwiazdorzenia a więcej treningu. Może wtedy będą w stanie wytrzymać kondycyjnie dłużej niż 30min.

(2012/06/19 13:24)
Szczawiu prawdziwą rewelacją to jesteś ty . Porównanie Gazety Polskiej, nawet jeśli ona jest stronnicza do tego gówna i szmatławca który szkaluje Polskę w kraju z i za granica. No weź człowieku się lecz najlepiej nervosolem. U nas w Sochaczewie Euro nie funkcjonuje poza telewizja, życie toczy się dalej więc rozmawiamy o różnych sprawach.
 A tak specjalnie dla ciebie. Zobacz co wyprawia ten chory psychicznie pomagier Tuska

Dziękuję Ci za link specjalnie dla mnie :))) Naprawdę jestem pod wrażeniem. Zapamiętałeś? Jak to się ostatnio mówi Wooooowwww :)
Wracając do Polskiej czy Wyborczej to nie czytam ani jednej ani drugiej. Od czasu do czasu wpadnie mi coś w ręce i czytam i bardzo często jestem po prostu zażenowany i jednym i drugim medium. Nie będę ukrywał, że z racji lewicowych poglądów bliżej mi do tego co pisze Wyborcza choć nie zawsze się z nią zgadzam, ale nie jestem ślepakiem i widzę jak często pisze bzdury i manipuluje choćby w sprawie kibiców a dokładniej kiboli, o których co nieco wiem. Jednak to co piszę gazeta, która mówi o sobie, że informuje a reszta kłamie jest po prostu żałosne. To jest dopiero manipulacja i wciskanie prawakom durnot do łba. Wciskanie ludziom informacji o tym jak to Tusk jest winien temu, że kilku rosyjskich chuliganów pobiło stewarda na meczu we Wrocławiu. Opisywanie całego wydarzenia a nawet pokazywanie filmiku, na którym widać, że po całym zamieszaniu pobity steward wstaje sam o własnych siłach i właściwie nic mu się nie dzieje i do tego opis o tym jaką to ogromną awanturę wszczęli kibice rosyjscy i jak to kilku ochroniarzy i stewardów zawieziono do szpitala po całym wydarzeniu. Nienapisanie ani słowa o polskich kibicach, których kibicami ciężko nazwać tłukli wszystkich, którzy mówili po rosyjsku w dzień meczu między naszymi krajami tylko o tym jak to rosyjscy kibice pobili polskich dziennikarzy. Tu nie wstawili filmiku, ale łatwo go znaleźć i widać jak polscy dziennikarze zostali pobici. Dostał raz po ryju, bo mu się coś nie spodobała odzywka jakiegoś Rosjanina i sam zaczął skakać z łapami do niego, ale czytelnik przeczyta no i pomyśli sobie "no jak oni się tak zachowywali to jak napisał pan Maciejowski z PiSu polscy kibole musieli bronic honoru Polski. Pomijam już artykuły o tym, że dyżurny ruchu ten od katastrofy pod Szczekocinami miał coś wspólnego z prezydentem Komorowskim, bo i o tym był jakiś artykuł.
Za Nerwosol dziękuję, na razie spię dobrze i z nerwami u mnie również OK.

tu jeszcze link do opisu "prowokowania polskich kibiców radzieckimi flagami" człowieka, który tam był i jak go znam raczej nie zmyśla w opisach różnych wydarzeń http://korwin-mikke.pl/blog/wpis/_najbardziej_nieudana_konferencja_prasowa/1360

(2012/06/19 13:32)
Jacek to co piszesz jest żenujące. Ja byłem na treningach Polskiej Reprezentacji i wiem jak trenują. Jedyne zastrzeżenia  mam do trenera , na treningach totalna olewka, to on dzisiaj z siebie zrobił gwiazdora.Piłkarze jakby nie byli dobrzy nie grali by z zachodnich klubach Europejskich.
To nie jest tak ze oni graja dobrze 30 min. są w stanie kondycyjnie wytrzymać 120 min.
 Jest takie piłkarskie i sportowe przysłowie "Gra się tak na ile przeciwnik pozwala"
 W sporcie jest tak że wygrywa lepszy, nie ma na to recepty.
 Pamiętam19 78 rok po eliminacjach i golu bezpośrednio do bramki  z rzutu rożnego Deyny w meczu z Portugalią1:0) gramy na Mistrzostwach w Argentynie i zajmujemy 5 miejsce. Trener Jacek Gmoch, znakomity taktyk, pionier nowoczesnego futbolu. Tą samą drużynę przejmuje po nim Antoni Piechniczek i dwa razy pod rząd MŚ, i dwa razy pod rząd sukces w postaci 3 miejsca i brązowego medalu. Bądźcie cierpliwi ta drużyna ma szanse, ja w nich wierzę. Obawiam się tylko o podejście trenera, notabene to on zebrał tą  dobra drużynę pracując nad tym2 lata. I teraz albo Smuda musi się trochę zreformować albo przejmie ją ktoś bardziej otwarty kto nie ma kompleksów i  lubi trudne wyzwania.
 To jest zadanie trenera aby  poprzez  odpowiednie treningi , mecze itd.doprowadzić do tego aby  piłkarze mieli przewagę nad innymi Reprezentacjami. mamy Błaszczykowskiego i Lewandowskiego oraz Piszczka którzy potrafią świetnie grać w Europejskich klubach. Niestety jeżeli pomocnicy nie wyprowadzają akcji to można się zesrać a nie strzelać gole. Obrona stanęła na wysokości zadania i nie pozwoliła nastrzelać sobie goli. Jeden z Czechami to  ewidentny błąd środkowego pomocnika. No niestety najwięcej zastrzeżeń jak by na to nie patrzeć jest do pomocników.

(2012/06/19 13:55)

Ja jakoś mam to do siebie, że nie wierze w cuda. Dlatego też i w naszych piłkarzy juz nie wierzę. od ponad 25 lat nie pokazali nic co byłoby godne oglądania.

(2012/06/19 14:33)
Najpierw spróbuj zrozumieć czym jest kibicowanie , kiedy jesteśmy razem jesteśmy jedną wielką piłkarską rodziną, obejrzyj filmy i spróbuj zrozumieć i nie wierz w tą papkę medialna że każdy kibol to zaraz  napierdalanka      kibole Lecha

(2012/06/19 16:31)