Czym pali nasz hotel, że śmierdzi i świata nie widać?

/ 4 odpowiedzi

https://www.youtube.com/embed/GKYVh2tpax8

Ja naprawdę nie mogę uwierzyć, że w dzisiejszych czasach nikt nie reaguje na to, że tak poważna i szanowana instytucja, jak nasz sochaczewski hotel, ogrzewa się czymś, co powoduje, że wokół świata nie widać i cuchnie tak, że nie idzie oddychać. Nie tylko dziwię się służbom, że nie reagują, włącznie z wydziałem ochrony środowiska, ale dziwię się też właścicielom hotelu, że nadszarpują w ten sposób swój wizerunek i dobrą markę.

Nie wiem, ale jak widzisz takie rzeczy to zgłaszaj na policję. Za takie coś jest spory mandat. W inny sposób, jak poprzez kary finansowe ich tego nie nauczysz. To jest jakiś plastik, cichy, buty bądź h.... wie co.

(2017/01/26 08:42)
na zgłoszenie sąsiada na sąsiada przyjeżdżają galopem,ale do takiego hotelu?

(2017/01/26 09:42)
mm

(2017/01/26 13:57)
Spokojnie juz wczoraj poziom PM10 w Sochaczewie przekroczył 150um czyli 300% normy dobowej. dzisiaj peknie 200um. Ale nie ma stacji pomiarowej WIOS to dla wladzy nie ma problemu. Niestety moja własna dostępna w internecie (10km od Sochaczewa) będzie na koniec lutego czyli prawie po sezonie ale za to na stałe. Poniewaz jest latwo przenosna to na jesieni sie postawi w miescie i skonczy sie rumakowanie burmistrza

(2017/01/27 06:38)