CZYSZCZENIE AUTA (tapiceri, odkurzanie) - GDZIE?

/ 8 odpowiedzi
Witam, Gdzie w Sochaczewie można w miare przystępnej cenie wyprac tapicerki, odkurzyc samochód itd? 

A nie łatwiej i taniej wypożyczyć taki odkurzacz i samemu to zrobić? Firmy biorą ok. 200-300 zł za takie coś.

(2014/04/06 20:19)
hmmm.. a gdzie wypożyczają takie cuda? 

(2014/04/06 21:34)
Chyba u Dobrzyńskich na Pokoju mają wypożyczalnię takiego sprzętu, jak przejeżdżam to widzę baner nad wejściem do sklepu

(2014/04/07 19:01)

KAT
macieks PROPONUJESZ KLIJETOWI WYPORZYCZENIE A NAWET NIE POTRAFISZ WSKAZAC MIEJSCA GDZIE to moze zrobic
 piszesz rowniez ze tak jest LATWIEJ - co jest latwiej wyporzyczyc i samemu prac ?

iksde- na PKP jest myjka tam swiadcza takie uslugi
poza tym watek prania tapicerki byl  juz tu poruszany poszukaj to znajdziesz inne mamiary
dodam rowniez ze w gazetach miejskich sa takie ogloszenia - szukaj tych co piara dywany.

(2014/04/07 20:35)
Polska trudna języka nie? Jak już chcesz mnie hejtować to weź do ręki słownik i nie kompromituj się... Ach ta młodzież, zamiast do szkoły to łażą po mieście i efekty widać... Jak Kolega/Koleżanka ma odrobinę chęci to sobie znajdzie, napisałem "chyba", bo nie wiem do końca i wolałbym nie wprowadzać w błąd. Ale dobra, znalazłem stronę: http://www.wypozyczalnia-sochaczew.pl/.  Jak ja mam wydać 300 zł na czyszczenie samochodu to wolę wziąć z wypożyczalni sprzęt za 60 zł za dobę, pewnie plus jakaś chemia i samemu to zrobić, żadna filozofia...

(2014/04/07 21:30)
Witam na 15-go sierpnia na stacji BP otworzyli taką myjnię gdzie świadczą rożnego typu usługi.Przejeżdżając rzuciłem okiem na cennik itaka usługa to koszt od 70zł do 170 zależy od auta proponuję podjechać i się dowiedzieć.Do macieks myślę że jakbym miał wypożyczyć sprzęt którym nie do końca umiem się obsługiwać do tego chemia i mój czas to wolę zostawić to komu innemu.Pozdrawiam

(2014/04/07 21:36)
Witam na 15-go sierpnia na stacji BP otworzyli taką myjnię gdzie świadczą rożnego typu usługi.Przejeżdżając rzuciłem okiem na cennik itaka usługa to koszt od 70zł do 170 zależy od auta proponuję podjechać i się dowiedzieć.Do macieks myślę że jakbym miał wypożyczyć sprzęt którym nie do końca umiem się obsługiwać do tego chemia i mój czas to wolę zostawić to komu innemu.Pozdrawiam

Rozumiem, tylko rzuciłem pomysł :) Pozdrawiam

(2014/04/07 21:51)

Dokładnie, wole dopłacić te 70 zł i kotoś mi to zrobi raz a profesionalnie. Dziękuje Wam za pomoc :) POzdrawiam 

(2014/04/09 11:50)