CZYSZCZENIE AUTA (tapiceri, odkurzanie) - GDZIE?

/ 8 odpowiedzi
Witam, Gdzie w Sochaczewie mo積a w miare przyst瘼nej cenie wyprac tapicerki, odkurzyc samoch鏚 itd? 

A nie 豉twiej i taniej wypo篡czy taki odkurzacz i samemu to zrobi? Firmy bior ok. 200-300 z za takie co.

(2014/04/06 20:19)
hmmm.. a gdzie wypo篡czaj takie cuda? 

(2014/04/06 21:34)
Chyba u Dobrzy雟kich na Pokoju maj wypo篡czalni takiego sprz皻u, jak przeje盥瘸m to widz baner nad wej軼iem do sklepu

(2014/04/07 19:01)

KAT
macieks PROPONUJESZ KLIJETOWI WYPORZYCZENIE A NAWET NIE POTRAFISZ WSKAZAC MIEJSCA GDZIE to moze zrobic
 piszesz rowniez ze tak jest LATWIEJ - co jest latwiej wyporzyczyc i samemu prac ?

iksde- na PKP jest myjka tam swiadcza takie uslugi
poza tym watek prania tapicerki byl  juz tu poruszany poszukaj to znajdziesz inne mamiary
dodam rowniez ze w gazetach miejskich sa takie ogloszenia - szukaj tych co piara dywany.

(2014/04/07 20:35)
Polska trudna j瞛yka nie? Jak ju chcesz mnie hejtowa to we do r瘯i s這wnik i nie kompromituj si... Ach ta m這dzie, zamiast do szko造 to 豉膨 po mie軼ie i efekty wida... Jak Kolega/Kole瘸nka ma odrobin ch璚i to sobie znajdzie, napisa貫m "chyba", bo nie wiem do ko鎍a i wola豚ym nie wprowadza w b陰d. Ale dobra, znalaz貫m stron: http://www.wypozyczalnia-sochaczew.pl/.  Jak ja mam wyda 300 z na czyszczenie samochodu to wol wzi望 z wypo篡czalni sprz皻 za 60 z za dob, pewnie plus jaka chemia i samemu to zrobi, 瘸dna filozofia...

(2014/04/07 21:30)
Witam na 15-go sierpnia na stacji BP otworzyli tak myjni gdzie 鈍iadcz ro積ego typu us逝gi.Przeje盥瘸j帷 rzuci貫m okiem na cennik itaka us逝ga to koszt od 70z do 170 zale篡 od auta proponuj podjecha i si dowiedzie.Do macieks my郵 瞠 jakbym mia wypo篡czy sprz皻 kt鏎ym nie do ko鎍a umiem si obs逝giwa do tego chemia i m鎩 czas to wol zostawi to komu innemu.Pozdrawiam

(2014/04/07 21:36)
Witam na 15-go sierpnia na stacji BP otworzyli tak myjni gdzie 鈍iadcz ro積ego typu us逝gi.Przeje盥瘸j帷 rzuci貫m okiem na cennik itaka us逝ga to koszt od 70z do 170 zale篡 od auta proponuj podjecha i si dowiedzie.Do macieks my郵 瞠 jakbym mia wypo篡czy sprz皻 kt鏎ym nie do ko鎍a umiem si obs逝giwa do tego chemia i m鎩 czas to wol zostawi to komu innemu.Pozdrawiam

Rozumiem, tylko rzuci貫m pomys :) Pozdrawiam

(2014/04/07 21:51)

Dok豉dnie, wole dop豉ci te 70 z i koto mi to zrobi raz a profesionalnie. Dzi瘯uje Wam za pomoc :) POzdrawiam 

(2014/04/09 11:50)