Daniel Janiak o Wolności Słowa

/ 27 odpowiedzi / 3 zdjęć
Polecam teledysk Daniela Janiaka cieszącego się dużym poparciem wsród młodego elektoratu Udzielił on poparcia Piotrowi Osieckiemu obecnemu Burmistrzowi https://www.youtube.com/watch?v=TrodOaelv_I
Dobre:) najlepszy Challenge w sieci. Polewanie głowy wodą i ofiarą całych 100 zł dla Kacperek to mizernota( kto oglądał ten wie- Daniel z swoim stowarzyszeniem zebrał ponad 20 tyś panie Przemku) 

(2014/10/25 12:01)
Shitmonster poleca - zacny kawałek. 

(Zdjęcie drogi do tego tematu poproszę, forumowi artyści nie zawiedźcie mnie )

(2014/10/25 12:19)
To ten co popiera tego byłego wicestarostę Piotra Osieckiego co był za DPS odpowiedzialny. 

(2014/10/25 12:49)
Autor propagandy Urząd Miasta Sochaczew / Piotr Osiecki wyłączył możliwość komentowania. 

Połeć na burmistrza.

(2014/10/25 12:55)
Haha, i się zaczęło :)ale wyraz się człowieku o pewnych osobach w taki sposób jak one tu się wyrażają ( forum tego portalu) to pozwą cię do sądu w trybie wyborczym:)

(2014/10/25 13:10)
Jaki raper, taka piosenka. 

(2014/10/25 13:21)
Oj pewne komitety poczuły się urażone :) zaraz na yt przybędzie nowych kont do minusowania :)zawsze też sami możecie nagrać coś, a zapomniałem już macie hit " nie ma mocnych na Gaika... tylko on tak rządzić umie..." ale dla takich kawałków jest inny serwis , którego nazwy nie wymienię ( zaraz byłby pozew) haha:)

(2014/10/25 13:27)
Wy naprawde jesteście niedoruchani - myślicie, że trolernią na forum zdobędziecie elektorat? 

(2014/10/25 13:37)
Bardzo fajny kawałek muzy o sochaczewskiej wolności słowa. Gratuluję Panu Danielowi i dedykuję tę muzyczną opowieść p.p. Osieckiemu i Małolepszemu, bo to oni pierwsi zaczęli ograniczać wolność słowa na tym portalu. 

(2014/10/25 13:42)
Piosenka bardzo fajna zgadzam się, jest kampania każdy szkaluje jak umie. 

(2014/10/25 13:50)
Bardzo fajny kawałek muzy o sochaczewskiej wolności słowa. Gratuluję Panu Danielowi i dedykuję tę muzyczną opowieść p.p. Osieckiemu i Małolepszemu, bo to oni pierwsi zaczęli ograniczać wolność słowa na tym portalu. 

Rzeczywiście, Pan Daniel nie zdaje sobie zapewne sprawy, że stworzył utwór wypisz wymaluj opisujący Osieckiego, który boi się komentarzy pod własnymi wpisami. 

(2014/10/25 15:05)
Panie Gąsior,nie opisujący Osieckiego,tylko Burmistrza Osieckiego,tyle lat pan sie uczył,a nie wie Pan jsk się zwracać.Po drugie to Butmistrz Osiecki nie musi walczyć bo to co zrobił przez 4 lata mówi samo za siebie. No i tego sie właśnie boicie. Panie Danielu,niezły kawałek :)

(2014/10/25 18:58)
Dokładnie kolo6 zgadzam się  tobą Pan Gąsiorowski  kultury kiedyś uczył filozof prawnik a brakuje wypowiedziach jego trafnych oceny pracy samorządu  zresztą  jest teraz opozycją i nie może pogodzić się z tym co jest ,że ujawnił się przed  wyborami popierając kandydatów  jak twierdził Pana Gaika czy Urszulę  Pawlak Pan Gąsiorowski opuścił spotkanie wyszedł  w Chodakowie podczas kiedy zabrakło mu merytorycznej odpowiedzi ze strony zwoleników Osieckiego pracownika radia Sochaczew Daniela Janiaka opuścił szybko spotkanie kiedy ten młody człowiek nokautował jego każdą wypowiedz

(2014/10/25 19:09)
Niestety nie było mnie na tym spotkaniu,ale słyszałem że najpierw Pan Gąsior siedział i psioczyl pod nosem,nie umiejąc sie zachować ( jak brakuje argumentów to tak sie dzieje) a potem uciekł :) A poza tym to jaki prawnik,przecież prawnicy nie mają czasu na siedzenie na forach

(2014/10/25 19:18)

gaj
Gdzie można zapoznać się z pełnym przebiegiem debaty?

(2014/10/25 19:27)
siwy30

O czym ty człowieku gadasz . Na spotkanie w Chodakowie było 80 ludzi ( dokładnie policzyłem - razem z władzą ) z tego może 12 osób z innych opcji . Reszta to klakierzy bijący brawo Osieckiemu , nawet jak kichnął. Ustawione pytania , sztucznie zadawane , przez babcie przywiezione na spotkanie . 

Pan Gąsiorowski opuścił spotkanie wyszedł  w Chodakowie podczas kiedy zabrakło mu merytorycznej odpowiedzi ze strony zwoleników Osieckiego pracownika radia Sochaczew Daniela Janiaka opuścił szybko spotkanie kiedy ten młody człowiek nokautował jego każdą wypowiedz . 

Ta wypowiedź, to już zwykłe oszustwo . Pan Janiak , wyskoczył jak z procy, zaczął krzyczeć coś o PO i po prostu zaczął obrażać Pana Gąsiorowskiego a zapluł się przy tym niesamowicie. Odniosłem wrażenie ,że zapomniał sztucznej szczęki . I nawet Pan Osiecki i tu trzeba mu to oddać , hamował gorącą i niezbyt mądrą głowę słowami . 
Panie Danielu trzeba szanować przeciwników , i to cała prawda o spotkaniu . A wystąpienie tego młodego człowieka mnie jako obserwatorowi dało obraz może nie całego Forum Pana Osieckiego , ale metod jakimi się posługują , a kiedy wygrają będą się posługiwać , co doświadczyliśmy tego w mijającej kadencji. Miejmy się na baczności.
A ty siwy pomyśl za czym coś napiszesz mijającego się z prawdą. Pozdrawiam

(2014/10/25 19:30)
Szarma Panie twój język wypowiedzi jet straszny nazywasz ludzi klakierami . Prawda jest ,że chłopak Daniel Janiak był nagrodzony brawami nawet tych co nie popierają  Osieckiego gdyż wypowiedziami nokautował  Andrzeja Gąsiorowskiego ten wyszedł szybko ze spotkania nie mając argumentów  co potwierdza wyżej news ,że mruczał prawda  jest taka ,że Pani Pawlak glosami odbierze elektorat Czubackiemu  tym wygra Osiecki ,który powalczy  z  Czubackim  jak widać Czubackiego otaczali   zdrajcy ...

(2014/10/25 20:12)
Panie Żelichowski, dedykować Pan może piosenki, które sam Pan napisze i wykona. 
Wymowa tego utworu jest jednoznaczna dla odbiorcy. Pan G. o tej koronie może jedynie pomarzyć.
Dorota 

(2014/10/25 20:23)
Nie przekonają Was żadne argumenty , więc do 16 - tego. Ja byłem widziałem i wyrobiłem sobie swoje zdanie.Pozdrawiam.

(2014/10/25 20:40)
Zwracam się do właścicieli radia Sochaczew. " gratuluję takiego pracownika jakim jest Pan Janiak."

(2014/10/25 20:46)
Panie Żelichowski, dedykować Pan może piosenki, które sam Pan napisze i wykona. 
Wymowa tego utworu jest jednoznaczna dla odbiorcy. Pan G. o tej koronie może jedynie pomarzyć.
Dorota 

Tylko ja się nie ubiegam o żadną koronę. A że Osieckiemu i jego ludziom wydaje się, że Sochaczew to ich lenno, to już zupełnie inna sprawa. 

(2014/10/25 21:04)
Burmistrz Osiecki jest  to władza i władze będzie miał udało mu się wiele jak i Czubackiemu  natomiast osoby tu krytykujące Osieckiego nie mają pojęcia o przepisach  prawa a co mówić  o filozofów się bawią    .  A osiecki uśmiechnięty  z głową podniesioną  chodzi . Ostatnio poszły wnioski  do Kolegium  NIK o kontrolę  w Starostwie Powiatowym i jednostkach podległych NIK przyjął Kolegium ten wniosek uzasadniający był przepisami  prawa i informacjami mające stan faktyczny 

(2014/10/25 21:15)

gaj
siwy30 - ..................................................................litości
"Burmistrz Osiecki jest  to władza i władze będzie miał<.> Udało mu się wiele<.> <T>(t)ak>jak i Czubackiemu.  Natomiast osoby tu krytykujące Osieckiego nie mają pojęcia o przepisach  prawa(,) a co mówić o < ............ czym?> filozofów się bawią. (?)   .  A <O>osiecki uśmiechnięty  z <podniesioną> głową (podniesioną)  chodzi . Ostatnio poszły wnioski  do Kolegium  NIK o kontrolę  w Starostwie Powiatowym i jednostkach podległych<.> NIK przyjął..........<?> (Kolegium ?) ten wniosek uzasadni<ony>(ający) był przepisami  prawa i informacjami mając<ymi>(e) stan faktyczny"  .....................w czym ?
Tylko się nie obraź. Ale jak chcesz by ktokolwiek zrozumiał co Ty właściwie napisałeś?

(2014/10/25 21:38)
Od 2009 roku trzeba by te straty policzyć.

(2014/10/25 21:41)
Czy  oni nadal  są kolegami  ?

(2014/10/25 21:49)