DAWIBUS- Bardzo niemiła obsługa!

/ 4 odpowiedzi

W życiu nie spotkałam się z tak niemiłą obsługą, tym bardziej ,że to ja jestem klientką i to Firma Dawibus mnie potrzebują,a nie ja jej.Pani odbierająca telefony w tej firmie potraktowała mnie okropnie. Na samym początku odbierając telefon, odniosłam wrażenie ,że w ogóle jej przeszkodziłam w czymś i z łaską odebrała telefon. Póżniej też była opryskliwa i udzieliła mi informacji zdawkowo. Zakończyłam czym prędzej, skorzystam z usług konkurencji.

Nie polecam tej firmy ,chyba ,że zatrudnią kogoś kompetentego do obsługi klientów.

W życiu nie spotkałam się z tak niemiłą obsługą, tym bardziej ,że to ja jestem klientką i to Firma Dawibus mnie potrzebują,a nie ja jej.Pani odbierająca telefony w tej firmie potraktowała mnie okropnie. Na samym początku odbierając telefon, odniosłam wrażenie ,że w ogóle jej przeszkodziłam w czymś i z łaską odebrała telefon. Póżniej też była opryskliwa i udzieliła mi informacji zdawkowo. Zakończyłam czym prędzej, skorzystam z usług konkurencji.

Nie polecam tej firmy ,chyba ,że zatrudnią kogoś kompetentego do obsługi klientów.

KONKRETY KONKRETY....daj się pośmiać

(2017/08/28 11:18)

Jakie konkrety? Jak ktoś nie lubi pracować to niech się zwolni, tym bardziej gdy się ma do czynienia z obsługą klienta.

(2017/08/28 11:58)

skoro założyłaś konto specjalnie żeby popłakać na forum, że byłaś niemiło potraktowana to liczyłem na śmieszną historyjkę.

Uwaga konkurencjo, jak zadzwoni monika-chadzyns  od razu rozwijać czerwony dywan i traktować jak na królewne przystało.

(2017/08/28 13:54)

Lubie Placki!

(2017/08/31 00:06)