Debata Wyborcza w MOK Sochaczew

22 września, o godzinie 19.00 rozpocznie się w Miejskim Ośrodku Kultury w Sochaczewie przy ulicy Żeromskiego „Debata Wyborcza”. Będzie to jedyna okazja aby spotkać się bezpośrednio, w jednym miejscu, niemal z wszystkimi kandydatami do Parlamentu wywodzącymi się z powiatu sochaczewskiego.
Przypomnijmy, że organizatorem spotkania jest nasza redakcja. Do udziału w debacie zapraszamy przedstawicieli wszystkich komitetów wyborczych, które mają na swoich listach osoby związane z naszym powiatem. Każdy komitet może zgłosić po jednym kandydacie do Sejmu i Senatu. Podczas debaty będą miały miejsce krótkie autoprezentacje kandydatów, a następnie będą oni odpowiadać na pytania prowadzącego i publiczności.
Do momentu zamknięcia tego wydania gazety swój udział w debacie zapowiedzieli: Halina Pędziejewska (SdPl) – kandydatka do Senatu, Jolanta Popiołek (SLD) – kandydatka do Sejmu, Mirosław Orliński (PSL) – kandydat do Sejmu, Andrzej Kierzkowski (LPR) – kandydat do Sejmu, Jan Wiktor Paszkowski (Partia Demokratyczna demokraci.pl) – kandydat do Senatu oraz Sławomir Tomaszewski (Samoobrona) – kandydat do Sejmu.
Pozostałe komitetu, które dotychczas tego nie uczyniły, mogą zgłosić udział swoich przedstawicieli do 20 września 2004 roku telefonicznie (46) 862 15 82 lub osobiście w redakcji Expressu Sochaczewskiego, Plac Kościuszki 14