Dermatolog

/ 14 odpowiedzi
Czy poleci ktoś dobrego dermatologa w Sochaczewie? Jaka macie opinie o dermatologu na ul.Hanki Sawickiej? Chodzi o leczenie trądziku może ktoś ma jakieś doświadczenie
Hej,  polecam dr. Maćkowiaka , przyjmuje prywatnie w Alfie ale może na kasę chorych w szpitalu, tego nie wiem ale warto się dowiedzieć :)  warto się do niego wybrać. 

(2013/12/05 14:51)
ja również polecam dr. Maćkowiaka  przyjmuje też na Żermoskiego 9 (nr.tela 46 862 16 20) mu dojemu bratu dobrze wyleczył trądzik :) 

(2013/12/05 22:29)
A czy na Żeromskiego przyjmuję prywatnie czy na nfz? Jak prywatnie ile kosztuję wizyta?

(2013/12/06 09:42)
Nie wiem, jak na Żeromskiego, ale ja u dr Maćkowiaka byłam w przychodni za starym szpitalem, normalnie na NFZ. Owszem, jeden z lepszych dermatologów z jakimi się zetknęłam (jedyny, jaki mi zlecił badania krwi w związku z dolegliwościami, z jakimi u niego byłam).

(2013/12/06 10:12)
Ja byłem prywatnie u Dr. Maćkowiaka i śmiało go mogę polecić. Jako jedyny lekarz z Sochaczewa mimo iż to nie była sprawa dermatologa to zreperował mnie, że tak powiem :)

(2013/12/06 11:24)
Nie mam dobrego zdania o tym lekarzu...niestety ale pewne choroby z jego dziedziny go przerosły, widać brak wiedzy na ich temat.

Karol

(2013/12/06 13:22)
Zapomniałem dodać, że robił specjalizację od pocenia się rąk...

Karol

(2013/12/06 13:24)

Wiesz, Karol, może on sie i ne zna na wszystkich dolegliwosciach dermatologicznych i moze nie miał najswieższej wiedzy w sferze, której dotyczył Twój przypadek - ale moim zdaniem i tak jest lepszy od co poniektórych warszawskich lekarzy, którzy widzac dość jednoznaczne objawy stwierdzaja "to przesilenie zimowe" nie proponują jakiejkolwiek kuracji i generalnie maja takie pojęcie o dermatologii jak mniej wiecej ja o jezyku chińskim. Czyli żadne.

(2013/12/06 14:26)
Niestety ale ja go nikomu nie polecę jeśli przepisuje się maść i zaleca smarowanie na dzień bez względu na pogodę a w ulotce  wyraźnie jest napisane nie stosować na słońce- chronić przed złymi czynnikami atmosferycznymi posmarowane miejsca....no co to za lekarz?
Nie wiem w jakich klinikach byłaś ale są dobrzy dermatolodzy, zapewniam.

Karol

(2013/12/06 15:10)
Zapomniałem dopisać, że dermatologia to nie tylko trądzik i pocenie się rąk są poważniejsze choroby. Czy chcesz usłyszeć na pewnym etapie leczenia, że nie potrafi nic pomóc.

Karol

(2013/12/06 15:15)

Skoro twierdzisz, ze są dobrzy dermatolodzy to podaj jakieś namiary - o to zdaje sie pytał założyciel wątku. Oczywiście, wygodniej jest krytykować niz odpowiedzieć na pytanie.

A tym ostatnim wpisem rozbawiłeś mnie do łez, z trądzikiem miałam ostatnio do czynienia jakieś ćwierć wieku temu :-)))

(2013/12/06 15:51)
Ja napisałem tak, bo o to chodzi osobie która założyła ten wątek (trądzik).
Aktualnie nie mam namiarów na dermatologa, a tego pana doktorka omijam szerokim łukiem i nawet z pryszczem nie pójdę....:)
W naszym mieście nie ma odpowiedniego lekarza z tej specjalizacji.
To fajnie, że można rozbawić Cię takim zwykłym wpisem...:)

Karol

(2013/12/06 17:51)
przyjmuje na NFZ i w poniedziałki ,wtorki i czwartki :)

(2013/12/08 23:19)
W Chodakowie przyjmuje doktor Malik

(2013/12/09 08:09)