Diagnostyka Volvo S40 1.9dCi 2000r

/ 6 odpowiedzi
Witam serdecznie... Mam mały problem z autkiem i chciałbym się tą drogą zapytać, czy ma ktoś może zaufanego i godnego polecenia człowieka który by mi zdiagnozował mojego Volverina. Chodzi mi tutaj o odczytanie i skasowanie ewentualnych błędów jak również o diagnostykę podczas pracy silnika. Z góry dziękuję i pozdrawiam :)
Igor na szkolnej/mireckiego. chłopak zrobi wszystko

(2014/03/08 22:34)
dobry temat,a przy okazji zmian portal powinien strwożyć właśnie taka stronkę aby można było się wymienić poradami ,jakieś zapytania takie forum motoryzacyjne.

(2014/03/09 08:08)
Ooo no to nie wiedziałem, że Igor ma komputer do diagnostyki. Muszę w takim razie się z nim skontaktować :)

(2014/03/10 14:00)

mex
No tak Igor robi wszystko...haha
A to co do wszystkiego to i do niczego. Nie polecam tego gościa. Jeszcze przy okazji sprzeda Ci perfumy i coś tam jeszcze. To taki typ człowieka...
Teraz komputer ma każdy widzę, ślusarz, spawacz, hydraulik. A kto wiedzę? Myślę, że niewielu w Sochaczewie. Ale szukaj takich pod nazwą "ELEKTROMECHANIK" 

(2014/03/13 12:57)

mex
Jojco a jeśli myślisz, że samo skasowanie błędów przez pierwszego lepszego partacza pomoże, to długo swoim Volvo nie pojeździsz. 

To może być długa diagnoza i na pewno blacharz, który robi coś z mechaniki(nie mając z tym za wiele wspólnego) jest najgorszym rozwiązaniem.

"Myślenie, że kasowanie błędów naprawi samochód jest tak samo głupie jak myśl, że pójście do lekarza i nie wykupienie przepisanych leków wyleczy"

(2014/03/13 13:09)
@mex Hehehe... Wierz mi, że wiem o tym, że skasowanie błędów nic nie daje na dłuższą metę. Chodziło mi tylko o skasowanie błędu SRS bo zaświeciło mi się po tym jak podczas prania niechcący rozłączyłem kostkę pod fotelem kierowcy i "zgasić" ją można tylko komputerem. Oprócz tego chciałem odczytać sobie logi podczas pracy silnika bo mam wrażenie jakby powiększyła się turbodziura i troszkę więcej palił. Znam Igora osobiście i wiem co to za człowiek i wiem też, że potrafi wiele zrobić jak również zjebać najprostszą rzecz. ;P

(2014/03/19 20:52)