Dietetyk Sochaczew

/ 9 odpowiedzi
WITAM SZUKAM NAMIARÓW NA DIETETYKA W SOCHACZEWIE
MOŻE KTOŚ ZNA I KORZYSTAŁ Z USŁUG JAKIEGOŚ DIETETYKA ZA WSZELKIE INFORMACJA BĘDĘ WDZIĘCZNA
Tak ja byłam u Pani Dietetyk w poradni dietetycznej smaki diety, w tej przychodni na przeciwko szpitala. Fajna kobieta, profesjonalne podejście - najpierw badania, potem konsultacje , dieta , kontrola. Kontakt telefoniczny. Polecam

(2012/02/16 09:37)
a czy to prywatnie czy na kasę chorych a jeśli prywatnie to jaki koszt takiej przyjemności :) i jak sie nazywa ta dietetyczka?

(2012/02/16 11:18)
szczerze powiedziawszy nie pamiętam nazwiska ale to jest p. Renata, wiem, że to nic nie mówi. Nie wiem czy na kasę chorych można , bo ja byłam prywatnie, jednak wydaje mi się , ze na kasę chorych to nie bardzo, no zapytać Pani może. Pierwsza wizyta kontrolna to był koszt 80 zł, druga odbiór diety to już było 100 zł, a wizyta kontrolna 30 zł.

(2012/02/17 11:40)
Ja byłam u Pani Renaty ze Smaków Diety na początku byłam zadowolona: ogólny zarys co i jak powinnam jeść druga wizyta to odbiór menu które wydawało się całkiem fajne. Niestety czar zaczął pryskać przy kolejnych jadłospisach które miały być przesyłane elektronicznie. Umawiałyśmy się na np. poniedziałek a dietę dostawałam w środę lub czwartek i to po przypomnieniach. Pani tłumaczyła się nawałem pracy i opieką nad dzieckiem - i ok ja to wszystko rozumiem bo sama mam dzieci i wiem że czasami trudno pogodzić pracę z opieką nad maluchami ale jak się umawiam to się z terminów wywiązuję.
Poza tym moim zdaniem dieta troszkę nie dostosowana do pory roku ale może się zbytnio czepiam.
Sytuacja z opóźnieniem przesłania diety powtórzyła się kilka razy.
W  efekcie tego wszystkiego zniechęciłam się do tej Pani i odpuściłam sobie kolejne wizyty u niej.

(2012/04/09 21:43)

https://web.facebook.com/Przyjazny.Dietetyk.Sochaczew/?fref=ts

Bardzo serdecznie polecam Przyjazny Dietetyk :)

Przemiła Pani dietetyk dojeżdza z Warszawy, kompetentna i empatyczna

 

(2016/01/04 14:22)

dietu srutu-tutu,,zresztą -nie moja kasa

(2016/01/15 08:14)

W Warszawie niedaleko Dworca Centralnego jest bardzo dobra poradnia dietetyczna http://halsa.pl/#home z doświadczonymi paniami dietetyczkami. Moja siostra korzystała z uslug pani Anety i rzeczywiście efekty są widoczne. To w zasadzie było ustawienie nowego stylu żywienia, a nie typowa dieta. Faktem jest, że siostra nie tylko zrzuciła zbędne kilogramy, które jej się pojawiły po ciąży, ale także zmobilizowała swojego męża do zmiany stylu żywienia, co też mu wyszło na dobre, bo powoli pojawiał się brzuszek piwny :) 

(2016/01/31 03:13)

Hej, jeśli chodzi o profilaktykę, polecam odwiedzić tą stronę  [url=http://www.mr-profilaktyka.pl/]dietetyk Toruń[/url]

 

(2017/09/11 12:24)

W Sochaczewie polecam na ul. Reymonta gabinet Projekt Zdrowie. Przyjmuje tam Pani Sylwia Matusiak. Kompetentna osoba, skupiona na pacjencie, bardzo miła i pomocna. Wszystko mi wytłumaczyła, dobrała odpowiednią dietę. Jestem dopiero po pierwszej wizycie, ale wszystk było ok, jestem pozytywnie nastawiona. Po 2 tygodniach stosowania się do zaleceń czuję się naprawdę świetnie i jestem dobrej myśli. Co ważne, nie chodzę głodna, bo tego obawiałam się najbardziej. Pani Sylwia zaleciła mi też suplementację naturalną, mam niewielkie niedobory, także zwraca uwagę dosłownie na wszystko. Polecam :)

(2017/12/14 11:04)