"Disco Polo"

/ 15 odpowiedzi
Kiedyś myślałem, iż największą szmirą polskiego kina jest "Kac Wawa", ale później obejrzałem "Disco Polo"... Moje bardzo subiektywne zdanie (choć podzielame przez moich znajomych, którzy również widzieli to "arcydzieło" jest takie: gdybym pieniądze przeznaczone na bilet oddał "kierownikom" pod sklepem to byłyby to, mimo wszystko, lepiej wydane pieniądze. A jakie jest Wasze zdanie? 
Spotkałem się z opinią że jest to bardzo dobry film jeżeli go rozpatrywać w konwencji disco polo. ;)

(2015/03/04 16:34)
widocznie nie wbiles sie w konwencje filmu.. i tyle.
nastawilem sie na jakas historie zespolu przedstawiona w komediowy sposob i przez pierwsze 15 min zastanawialem sie co to k** jest??? pozniej jak zaskoczylem o co tu chodzi ogladalo sie na prawde super.
porownanie tego do kac wawa to pomylka.

(2015/03/05 08:01)
 Na pewno lepsze od tej szmiry oscarowej, antypolskiej  Idy, przynajmniej się nie nudzi człowiek oglądając, scenariusze, ba, wszystko zależy od budżetu.

(2015/03/05 09:05)

(2015/03/05 09:05)
Jeden lubi Idę, drugi Wawę trzeci Disco Polo. Po co z tego robić szum??? Każdy ogląda reklamę filmów, czyta recenzję i wie czy się podoba, czy warto wydać kasę na bilet do kina. Pozdrawiam

(2015/03/05 14:33)
 Na pewno lepsze od tej szmiry oscarowej, antypolskiej  Idy, przynajmniej się nie nudzi człowiek oglądając, scenariusze, ba, wszystko zależy od budżetu.

:D

Prędzej czy później się spodziewałem tego po tobie.
Pytanie czy w ogóle obejrzałeś film do końca?
Pokłosie też określisz jako niepolski?

(2015/03/05 14:35)
 Grzech nawet 2 razy oglądałem.

Jest Polski bo taki ma być, aczkolwiek wątek wyssany z palca o rzekomym wydawaniu Żydów  Niemcom  przez Polaków jest jak najbardziej antypolski. Wiem i mam świdków Żydów którzy są w stanie potwierdzić iż moja rodzina w czasie II wojny św. przechowywała tj. ukrywała Żydów. Moim zdaniem ten Oscar  jest głównie związany z poruszeniem tego wątku w filmie, wiadomo kto w Ameryce zasiada w jurry. Z punktu widzenia zdjęć czy scenariusza nie wyróżnia się niczym wybitnym w porównaniu do filmu Rotmistrz Pilecki czy np. Bogowie o słynnym Polskim Kardiochirurgu Zbigniewie Relidze

(2015/03/06 14:42)
2 razy i dalej nie zrozumiał.

Chyba dyskusja z tobą jest bezcelowa na te tematy ponieważ już zapewne masz przygotowane teksty z poradnika małego wywrotowca na temat tego filmu. :)

(2015/03/06 15:45)
hahah poradnik młodego wywrotowca, dobre grzechu :)

(2015/03/06 17:21)
A dla mnie ok. Lekki, łatwy i przyjemny. Bez porównania lepszy niż "50 twarzy Greya", na którym wynudziłam się co nie miara :)

(2015/03/06 19:55)
Takie tam flaki z olejem jak to się mówi, Grzech jak jesteś taki mądry to mi wytłumacz  za co w zasadzie ten Oscar bo ja niestety nie kumam, rozumiem dobrze treść filmu, choćbyś twierdził inaczej ale niestety jak dla mnie nudny i kiczowaty.

(2015/03/06 23:53)
super film jeśli ktoś lubi disco polo to zrozumie film i będzie bawił sie przy nim ;) a muzyka zespołu laser super :d

(2015/08/03 17:32)
Gdybyśmy w 1939 mieli disco polo-wystraszylibyśmy nim niemców.

(2015/08/03 22:15)
Muzyka disco polo jest super podobnie jak film o tej samej nazwie ?
Żałosne :)
Pewnie zwolennicy tego filmu lubią stragany z badziewiem nad morzem, rozpalanie grila na plaży czy picie piwa i głośne bekanie ku uciesze współtowarzyszy.

(2015/08/03 22:33)

Te skrajne opinie coraz bardziej zachęcają mnie do obejrzenia tego filmu. Widziałam już tyle złych filmów, że ten chyba i tak nie znajdzie się na końcu rankingu

(2018/02/19 15:21)