dla kogo nowy parking przy wieży ciśnień?

/ 3 odpowiedzi

witam , mam pytanie do kogoś z władz miasta ale zapewne i tak nikt nie odpowie więc zachęcam forumowiczów do wypowiadania się w tym temacie:

otóż kilka dni temu wpadła mi delegacja dwudniowa - jako ze musiałem zostawić na całą noc auto przy stacji pomyślałem że najbezpieczniej będzie zostawić auto na naszym nowym super parkingu.

jak pomyślałem tak zrobiłem - na drugi dzień wieczorem wróciłem z W-wy aby odebrać auto i jakie było moje zdziwienie jak pod wycieraczką zostałem kartkę następującej treści:

"zgodnie z regulaminem w godzinach 2-4 korzystanie z parkingu jest niedozwolone. samochód może być odholowany na koszt użytkownika."

to ja się pytam dla kogo jest ten parking bo wynika ze tylko dla osób które pracują w W-wie w ciągu dnia, zaś osoby które pracują w systemie zmianowym niestety muszę się liczyć z ryzykiem poniesienia kosztów związanych z odholowaniem autka.

novjan

...niezły cyrk! Chyba komuś się coś w głowie pomieszało!
Panie burmistrz, ten regulamin trzeba natychmiast zmienić, bo to jakiś absurd!
Zresztą cały ten parking to jakaś śmieszna inwestycja. Czas przejścia na stację jest dłuższy niż z pod starostwa. Nawet porządnego chodnika nie ma. Mieszkańcy mieli pomysł, miasto go podchwyciło, ale już na zrealizowanie go w mądrej formie chęci zabrakło.
Może by tak już teraz na spokojnie, nie w szale wyborczym ktoś się pochylił nad tym tematem i zrobił krótkie przejście na perony?

(2015/01/19 09:52)
koncepcja byla dobra tylko zla ekipa do planowania i wdrozenia w zycie... jak w przypadku 85% pomyslow za kadencji pana cegielni :) róbmy byle co aby bylo i tak w tym miescie jestem panem bo same pisiory.. bo wiekszosc mlodzierzy emigrowala z tej dziury do warszawy albo zagranice. on dobrze o tym wie jaki tu jest elektorat.
panie panowie, zrobmy cos z tym.. zbierzmy ludzi aktywnych, z wizja, chcacych cos zmienic w tym miescie bo ten uklad zaczyna byc juz nawet nie chory po prostu patologiczny

(2015/01/19 14:06)

(2015/01/19 14:50)