dla potrzebującego - darmo !

/ 8 odpowiedzi
pewnie w połowie maja będę miała do oddania dwa młodzieżowe łóżka : w kolorze bordo  , drugi niebieski , noszą zwykłe ślady użytkowania -  zachęcam do obejrzenia , trzeba będzie osobiście odebrać -  dorzucić mogę  spore narożne  biurko , może firany , żyrandol -  czekam na osobę  potrzebującą , która z tego  skorzysta 

mój telefon  505 839 205
widzę ,że Sochaczew to miasto  bogaczy ,  a tak miałam nadzieję ,że komuś  się przyda ...

(2013/04/22 14:27)
Zadzwoń do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej... ma pewno znają adresy ludzi potrzebujących pomocy.... nie wiem tylko jak transport załatwią :(

(2013/04/22 15:34)
W sumie ci najbardziej potrzebujący nie korzystają z komputerów. MOPS może być dobrym pomysłem.

(2013/04/22 15:44)
To prawda że najbardziej potrzebujący nie posiadają dostępu do internetu więc trzeba dać ogłoszenie w inny sposób na papierową wersję e-sochaczew.

Karol

(2013/04/22 15:51)
trochę niżej masz prośbę Miki1481-"POMOC",może jej się coś przyda,przeglądnij

(2013/04/22 15:57)
Gdy miałam do oddania trochę rzeczy (przede wszystkim meble) to zwróciłam się do MOPS-u. Po paru dniach dostałam odp., że jest chętna osoba. Transport był oczywiście w zakresie osoby, która chciała to odebrać. Wszystko poszło sprawnie i szybko :)

(2013/04/23 15:05)
To ja się dopiszę.Łóżka to może są nam potrzebne niekoniecznie, ale jeśli ktoś ma jakieś stare koce, ręczniki, to bardzo chętnie przyjmujemy.Bardzo potrzebne są garnki - używamy ich jako miski. Nie wywracają się i są pojemniejsze. Przydadzą się materiały budowlane - cement, płyty ogrodzeniowe (mogą być uszkodzone).W ogóle jeśli ktoś ma czegoś za dużo - prosimy o kontakt.

(2013/04/23 21:04)
Dziś odebrałyśmy dary od Pań ze szpitala. Dzięki Pani Ani M. , która zorganizowała zbiórkę kocyków i smyczy nasze psiaki będą szczęśliwsze. Kocyki przydadzą się maluchom, które niestety  zachorowały i zużywają mnóstwo podkładów. Jeszcze raz bardzo dziękujemy za wielkie serce. 

(2013/04/28 21:15)