Dlaczego nie wezmę udziału w debacie e-sochaczew

/ 25 odpowiedzi

Przy okazji bardzo dziękuję wszystkim tym, którzy zdecydowali się przyjść na spotkania ze mną podsumowujące mijającą kadencję. Były niezwykle udane. Wzięło w nich udział około 400 osób. Każde trwało ponad dwie godziny co, jak łatwo policzyć, daje 17 godzin rozmów z mieszkańcami .

Panie Osiecki i tyle głosów Pan dostanie w wyborach. A Pana nieobecność  na debacie , świadczy o Pana slabości . Przestraszył się Pan stając oko w oko z ludźmi , którzy mają pojęcie o zarządzaniu miastem. Pan bez tych klakierów , którzy przychodzili na spotkania nic nie znaczy . Pana znajomość miasta i jego problemów zostałaby tam pokazana bezlitośnie , stąd ten Pan wybieg . Nikt mądry w to nie uwierzy  . I jeszcze słówko do ludzi Osieckiego , zostaniecie na lodzie gdyż Waszego lidera interesuje tylko Powiat.Jest to moja opinia zobaczymy czy się sprawdzi.
Chyba jasno wyjaśnia dlaczego nie będzie obecny na debacie !
Spotkanie Przemysława Gaika w MOK Sochaczew = 4 osoby z miasta, reszta to kandydaci z jego list ! Porażka !

(2014/10/30 20:28)
Słowem - przyszli zatrudnieni i ich rodziny. Nie, no całkiem w porządku - wdzięczność dobrodziejom się należy...

Ale debata z pytaniami od profesjonalistów z e-sochaczew.pl to nie wywiad z podległą "Ziemią Sochaczewską". Tam nie dałoby się wstawić komunałów o szpitalu miejskim, ul Staszica i DPS-ie. Tam były by pytania o wizję przyszłości miasta. A taką wizję trzeba mieć! Oczywiście, że lepiej nie przyjść niż pokazać, że król jest nagi...

(2014/10/31 02:00)

gosc nie ma jaj. dziwicie sie? za slaby emocjonalnie na gaika a kompletnie nie przygotowany merytorycznie na ule pawlak.

poza tym to jest jawne wypiecie sie na mieszkancow i tchorzostwo! wstyd mi ze mamy takiego burmistrza!

(2014/10/31 07:57)

(...)także tych, którzy nie mają Internetu, a wbrew pozorom takich osób wciąż jest bardzo wiele.(...)

w swietle hasla SOCHACZEW MIASTO E-INOWACJI promowanym przez urzad burmistrza, pozostawie pana slowa bez dodatkowego komentarza. smiech na sali panie burmistrzu! :) wyszlo jak z cegielnia? hehe... to pokazuje tylko skutecznosc dzialania pana oraz panskich podwaldnych.. piekna hasla, pompa, banery z pana nazwiskiem (czesto pod czyjas inicjatywa).. i na tym sie konczy.

edit: no nie chce sie wgrac obrazek..

(2014/10/31 08:08)

No cóż.

Mi nasuwa się kilka pytań.

Czy były konsulatacje z kandydatami o terminie debaty?

Czemu nie można połączyć sił z radiem i na jego antenie emitować na żywo, a dopiero potem poscic materiał filmowy?

No i czemu jest tu taka jadka, skoro burmistrz jako patronat imprezy reprezentuje miasto zamiast bawić w przepychanki ?

(2014/10/31 08:37)
Cykor, który udaje melomana.

(2014/10/31 09:25)
Wyborcy mają swój rozum i sami muszą zdecydować czy wybrać osobę o wysokiej kulturze osobistej , Burmistrza który skutecznie kieruje miastem od 4 lat,czy  równie skutecznego byłego Burmistrza który kierował miastem przez dwie kadencje,

-czy amatorów z partii   nieudolnie Rządzącej krajem od 7 lat
- Partii w której od 7 lat toczy się bezustanna walka o przywództwo, o pozycję wewnątrz jej struktur i o stołki
- partii której członkowie się gryzą jak psy, przykład ostatni ostry konflikt Protasiewicza ze Schetyną
- partii awanturników politycznych, ludzi zapalczywych jak Stefan Niesiołowski
- partii ludzi zakompleksionych szukających kariery i dowartościowania się
- partii w której  jest wewnętrzny rozdźwięk  i brak porozumienia którego ze swoich kandydatów poprzeć
- partii  w której powołano  sztab do walki z  CHAMSTWEM wewnątrz jej struktur.

Sami zdecydujcie Państwo czy chcecie mieć spokój i dalszy dynamiczny rozwój miasta, czy hucpę polityczna taką jaką robią tu klakierzy PO umocowani na tym forum przez swoich mocodawców?

No jeżeli ci mocodawcy oferują taki poziom uprawiania polityki to ja mam poważne obawy o  losy mojego miasta

(2014/10/31 09:26)
Owszem, wyborcy mają swój rozum....

(2014/10/31 09:44)

kazdy wie ze debata to super sprawa. to swietna okazja zeby wyborcy mogli ocenic kandydatkow na tle innych.. moim zdaniem to obowiazek kazdego kandydata.

bez przesady burmistrz to nie prezydent polski zeby z nim sie umawiac pol roku wczesniej na debade.

glupie tlumaczenie. udowdnil po raz kolejny jak liczy sie z mieszkancami tego miasta.

(2014/10/31 09:52)
 Nie Prezydent ale też nie jest na kiwnięcie palca, też człowiek który ma różne sprawy osobiste, rodzinne itd.
 Ja znam tylko trzech kandydatów: Piotra Osieckiego, Bogumiła Czubackiego i Tomasza Połcia, reszty nie znam więc nawet nie biorę pod uwagę.

(2014/10/31 09:56)

Nie Prezydent ale też nie jest na kiwnięcie palca, też człowiek który ma różne sprawy osobiste, rodzinne itd

ciesze sie ze zwrociles na to uwage :) i zarazem strzeliles w kolano swojemu kandydatowi :D

w takim razie po co pcha sie po raz kolejny na stanowisko jak ma tyle spraw rodzinnych oraz innych spraw prywtanych ze unimozliwiaja mu wykonywanie obowiazkow? bo taka debata - jak juz wspomnialem - to obowiazek wobec wszystkich wyborcow.

(2014/10/31 10:16)
Jaki obowiązek, przeczytaj chopie ordynację Wyborczą i wskaż ten paragraf w którym jest napisane że Debata Publiczna jest obowiązkiem, bo jest tam chyba  ujęte w taki sposób że przewiduję się Debatę Publiczna w czasie Kampanii Wyborczej ale nic o obowiązku takim nie słyszałem ani nie czytałem.

(2014/10/31 10:26)
No i niech się twardo trzyma przepisów.Brawo, wyszło szydło z worka.

(2014/10/31 10:33)
Oj tam, przez 4 lata na większość takich wydarzeń, jakie podaje jako powód swojej nieobecności, wysyłał swoich zastępców, to i teraz mógłby tak zrobić... No nic, najważniejsze że wymówka jest! Mam nadzieję, że wyborcy będą pamiętać, kto ich szanuje, a kto szuka wymówek.

(2014/10/31 10:46)
Panowie nie ten poziom dla Burmistrza żeby się spotykać z takimi, heh to tak samo jak dla mnie pisać z tymi tu niedorozwiniętymi.

(2014/10/31 10:58)
a jednak piszesz? a twoj faworyt spotkac sie nie moze?

(2014/10/31 11:14)
akurat charakter mojej pracy na to pozwala   i jestem często w sieci to na drugim oknie moge esochaczew mieć otwarty,  Burmistrz pewnie by mógł ale moim zdaniem poziom schamienia tego miasta i jego osobista kultura podpowiedziały mu że lepiej będzie pominąć taka debatę której poziom mógłby być wątpliwy. Burmistrz spotyka się z mieszkańcami, byłem na takim spotkaniu na mojej ulicy
 Ja się zgadzam, każdy ma prawo do swoich poglądów i swojej oceny, ale tak chamski i wulgarny  styl wyrażania opinii użytkowników na tym forum raczej nie zachęca do dyskusji z nimi.

(2014/10/31 11:42)
Jak bym słuchała Jana Kobuszewskiego w skeczu z Wiesławem Gołasem. Czy będzie na końcu - wężykiem,  wężykiem....

(2014/10/31 12:00)

sluchajcie, redakcja i reszta kandydatkow moze byc na tyle elastyczna i dopasowali sie do p piotra osieckiego. debata zostala przesunieta tak zeby mogl on wziac udzial... panie piotrze tak bardzo poszli panu na reke ze teraz to bylby juz jawny przejaw braku szacunku do wyborcow i kandydatow jakby pan nie wzial udzialu w tej debacie.

redakcjo dziekujemy jeszcze raz za ten pionerski pomysl, mam nadzieje ze stanie sie on standardem w kazdych wyborach. milego weekendu

(2014/10/31 14:52)
Osiecki to cienka klucha, boi się udziału w debacie. Potrafi tylko odpowiadać na pytania wcześniej z nim uzgodnione, zadawane przez klakierów. 
Wypowiedzi burmistrza pisze rzecznik, bloga prowadzi rzecznik, wywiady w Ziemi wyglądają tak, pytania zadaje rzecznik i sam sobie odpowiada. 
Wymyślą kolejny powód, zacznie dawać warunki nie do zaakceptowania, tak aby debata się odbyła bez niego. 
Znam ich środowisko oni bardzo się boją, boją się debaty ale boją się też krytyki ich tchórzostwa. To czy debata się odbędzie zależy od tego, który rodzaj strachu w nich zwycięży. 

(2014/10/31 15:14)
 Nie bój sie tego,  nie wiem czy Burmistrz przyjmie to zaproszenie ale sadzę że jest w stanie pokonać konkurentów argumentami, warto by było poznać także pomysły kandydatów nie forsowanych tak silnie przez partie Polityczne np. pomysły Tomasza Połcia czy pana Kocimskiego, być może dało by to inny obraz i światło wyborcom na ostateczną decyzję w   głosowaniu.

(2014/10/31 16:10)
A to zdumiewające...

(2014/10/31 16:29)
Zdumiewające to jest to gdy ktoś krytykuje wszystkich za wszystko a sam nawet nie wie na co się porywa, sądzę że to przerośnie bardzo szybko tego kogoś i wtedy sam się unicestwi.

(2014/10/31 17:11)
Olaf Ty piszesz o chamstwie na tym portalu . Największym chamem w wypowiedziach jesteś Ty a do tego kretyn , taka moja opinia o Olafie.

(2014/10/31 20:09)