Dlaczego zostały usuniętę niektóre wątki?

/ 5 odpowiedzi
Jak w temacie. Wydarzyło się coś o czym nie wiem, a co zmusiło redakcję do usuwania wątków?
X2X
Redakcja e-sochaczew jest mocno zaangażowana po stronie jednego z kandydatów na burmistrza (BC) i uznała wpisy/wklejki zdjęć za "materiał wyborczy" na sugestię jednego z forumowiczów. Dla wiedzy redakcji - oznaczenie "materiał wyborczy" służy przede wszystkim określeniu kwoty wydatków dokonywanych przez KW. Skoro forum (tj. FB) jest medium bezpłatnym to to oznaczenie go nie dotyczy. 

(2014/11/26 19:54)
Wydaje mi się, że napisałem tam coś niewygodnego dla linii portalu:<

Przepraszam.

(2014/11/26 20:01)
Wydaje mi się że za takie treści się płaci, jak się zapłaci to nikt nie będzie miał pretensji. Jak mi wrzucacie do skrzynki broszurkę, za której druk zapłaciliście, to sobie mogę ją podrzeć i wyrzucić do kosza, lub położyć na stole i napawać się jej niewątpliwą urodą (brawo dla grafika! Ten nowoczesny sznyt i kolorystyka!), natomiast forum nie jest moją, ani niczyją inną skrzynką na listy, tu jak widać nie wrzuca się tego, na co ma się ochotę. Co więcej jest założone na portalu, na którym wcześniej UM bez mrugnięcia okiem blokował komentarze... Teraz ktoś im zablokował próbę bezpłatnej kampanii wyborczej i chwała za to. Prosta sprawa - kampania wyborcza kosztuje.

(2014/11/26 21:02)
Panie Zirgu Bidonie się pan tak nie gorączkuje - śmieci się wyrzuca do kosza, tak już jest :>

(2014/11/26 21:05)
Z forum e-Sochaczew.pl usuwane są wątki, które naruszają prawo lub regulamin portalu. Wszyscy biorący udział w wyborach samorządowych na terenie Sochaczewa otrzymali równe szanse promocji w naszych mediach. Apelujemy też do użytkowników o korzystanie ze swobody wypowiedzi, tudzież używania swoich loginów, rozsądnie i z umiarem, oraz z szacunkiem do czytających czy dyskutujących mieszkańców. 
Pozdrawiamyredakcja

(2014/11/26 21:18)