Dni Sochaczewa 2016

/ 24 odpowiedzi

Witam wszystkich. Poniewaz duzymi krokami zblizaja sie dni naszego miasta mam propozycje abysmy to My mieszkancy wysuneli propozycje kto powinien wystapic na tej imprezie. Poniewaz z roku na rok jest coraz gorzej a zapraszane "gwiazdy" , jakie sa, kazdy widzial, to moze powinnismy zrobic jakas ankiete i zaproponowac kto powinien zagrac? Najlepszym sposobem, moim zdaniem, byloby gdyby to nasze radio np. w kilka sobot z rzedu zbieralo propozycje od Nas sluchaczy i mieszkancow kogo zaprosic na dni Socho a nastepnie wyniki przedstawic w U.M. Wiem ze zaraz ktos sie odezwie zeby zaprosic U2 czy Metalice ale badzmy realistami i zrobmy np. 3-4 kategorie:

1. Kapela rockowa ja proponuje Lady Pank, Perfect, T.Love

2. Kapela disco polo moja propozycja Bobi, Defis, Tolledo

3. Kabaret stawiam na K.S.M lub Paranienormalnych

4. Cos dla seniorow np. Czerwone Gitary

to tylko przyklady i zdaje sobie sprawe, ze nie wszystkich uda sie zaprosic, ale gdyby przynajmniej 1 czy 2 z moich propozycji wypalila byloby fajnie. Oczywiscie kazdy ma inny gust i powie ze te kapele ktore zaproponowalem to szmira itp. dlatego proponuje piszcie swoje propozycje. Moze Radio Sochaczew zrobi taka ankiete i cos z tego wypali, bo to co bylo w zeszlym roku to katastrofa moze w tym udaloby sie uratowac to nasze w koncu swieto. Pozdrawiam i zachecam do zglaszania propozycji.

Wszystko niby ok ,ale czy nie jest zbyt późno na takie wybory?W tym momencie większość gwiazd ma zapewne zapełnine grafiki.

(2016/02/24 10:29)

Pewnie masz racje ale znajac zycie to nasze wladze i tak na ostatnia chwile szukaja co widac po skladzie wystepujacych

(2016/02/24 10:56)

Ponoć już wszystko ustalone, a gwiazdą dni ma być ENEJ.

(2016/02/24 11:43)

Tubylec a czy wiesz moze kto oprocz Eneja? Enej to fajnie ale zawsze gralo 4-5 kapel ciekawe kto jeszcze?

(2016/02/24 12:03)

Nie, nic więcej nie wiem niestety.

(2016/02/24 21:21)

...a może Kukiz będzie? ;)

(2016/02/25 12:21)

watpie odkad zostal poslem chyba nie wystepuje, chociaz szkoda bo z Borysewiczem fajna mial plyte

(2016/02/25 12:55)

Jak na zespoł załozony w 65 roku Czerwone Gitary to znow nie tacy geriatycy, skoro ich muzyka nadal jest na topie.

Może zamiast oprawy muzycznej dalibyście Państwo do wyboru co mieszkańcy chcieliby zobaczyć. Rok rocznie sa tylko plastikowe zabawki z Chin i stoiska z jedzeniem. Sięgając pamięcią wstecz na Podzamczu byly wystawcy z regionu, wyroby regionalne i zespoły folklorystyczne. Szczerze mówiąc wolałem ówczesną imprezę, choćby dlatego, że była w mieście i dla mieszkańców właśnie ze względu na wspomniane.

(2016/02/26 09:33)

Szanowny Aptekarzu, ja zaproponowalem zespoly jesli chcialbys zaproponowac inne atrakcje to wlasnie po to zalozylem ten watek, zebysmy to My mieszkancy proponowali co na Dniach Socho powinno byc. W koncu to chyba impreza dla mieszkancow, wiec moglibysmy zglaszac propozycje. Niestety jak napisal jeden z poprzednikow jest juz chyba za pozno na Nasze propozycje.

(2016/02/26 10:31)

to fakt... jest juz późno.

(2016/02/26 16:49)

Ale dobry czas na propozycje na rok 2017,tylko czy ktoś z urzędu weźmie to pod uwagę?Nie wiadomo,zawsze warto pomarzyć

(2016/02/26 22:16)

Jakoś mnie  nie przekonuje pomysł typu Sochaczew rulez,sensacja rewelacja, zapraszanie mega gwiazdy za gruba kase aby jednego dnia  o jednej godziny wszystkich spędzić na jeden występ.

Moim zdaniem  lepiej zrobić w stylu dla każdego coś dobrego: promocja lokalnych artystów, prezentacja Sochaczewskich sylwetek, orkiestra ze szkoły muzycznej, Big Beand pana Podczaskiego, jakis lokalny zespół np. Speed, i do tego jeszcze jakiś Rockowy dla zwoleników mocnego uderzenia, chociaż ja osobiście wolałbym posłuchać dobrego Bluesa albo rege. Proponowałbym także występ  tanecznej grupy Breck dance, Mistrzów Polski w Tańcu Ulicznym N,A.S.A. Familly. Można zaprosić jakieś lokalne gwiazdy z miast  sasiednich: Łowicz,Płońsk czy Ciechanów, z punktu widzenia marketingowego  to promocja by przyjadą wtedy ludzie z tych miast aby z Nami świętować i bawić się.  Myślę takze aby  czynny udział wzięły lokalne Domy Kultury aby zaprezentować czym się zajmuja, niewiem czy jest jakieś kołko teatralne ale chętnie obejrzałbym jakiś spektakl w wykonaniu młodych artystów. A jak stoi obecnie motocross? motocykle, stare zabytkowe samochody to też przyciaga ludzi albo jakieś wystawy na Pl. Kościuszki. No i w sumie mam   pewne watpliwości co do lokalizacji występów  na Orkanie bo trochę ciasno i robi się kicha moze lepiej  naprzeciwko MOSiru na polach czerwonkowskich, ale chyba na starej muszli było najlepiej tylko  obecnie muszla to postrach i zgroza a nie wizytówka miasta.

(2016/04/17 10:45)

iks

No wreszcie! Zespół z aktualnego topu jeśli chodzi o polskie gwiazdy na Dniach Sochaczewa. Enej 12 czerwca! Szkoda tylko, że w dzień pierwszego meczu Polaków na Euro, ale mecz o 18:00 więc myślę, że da się to pogodzić. Prośba do organizatorów żeby Enej zaczął najwcześniej o 20:30 najlepiej o 21:00.

(2016/04/21 19:22)

Jakby ktoś pomyślał, zrobiło by się Strefę Kibica, postawiło telebim i można by połaczyć jedno z drugim ;)

(2016/04/22 10:46)

iks

No właśnie podobno ma być Strefa Kibica. Jeśli tak to mogą to być naprawdę świetne Dni Sochaczewa. Wystraczy telebim w tym namiocie co zawsze z piwem. Idealnie drugi na powietrzu. 

(2016/04/22 15:48)

wy to jeszcze Princa zaprosicie ! ja to bym widział,aby Poseł Małecki zebrał kilkoro przyjaciół z Sejmu i aby Ci wybrańcy narodu dyskutowali z mieszkańcami Sochaczewa- dyskusja-wymiana zdań Posła Niesiołowskiego z Posłanką Pawłowicz, (widzowie-18+) kilka rubasznych dowcipów Rysia Kalisza,(jest kogo wybierać z tej wiejskiej menażerii),albo -żeby było śmieszniej-wyjazdowy teleturniej w muszli na podzamczu=FAMILIADA,w jednej zagrodzie Burmistrz i zastępcy,w drugiej Starosta i jego świta,pytania Karolowi Strasburgerowi podeślą mieszkańcy,czyli my,np. KTO WYREMONTOWAŁ ULICĘ STASZICA?? miasto czy starostwo? CZYJE PIENIĄDZE POSZŁY W BŁOTO NA REMONT ZAMKU I CO ZA TO MOŻNA BYŁO ZROBIĆ? setki pytań a wy tylko disco polo i jakieś dinozaury muzyczne,suchara dla Karola na rozpoczęcie podeślę mu osobiście.może zaprosić sportowca który kiedyś kęcił się koło Sochaczewa (w Lesznie) zdjęcie z jakiejś imprezy sportowej bodajże w Wyszogrodzie?sprostowanie mile widziane,już wtedy w barwach odpowiednich,miał plan i cel obrany, skubany

(2016/04/23 07:02)

iks

No właśnie tego sportowca ze zdjęcia chcemy i mamy nadzieję oglądać na telebimie na żywo 12 czerwca.

(2016/04/23 09:50)

Wynika z tego że żadnej  Gwiazdy nie będzie bo raczej trudno nazwać gwiazdą jakiś folklorystyczno ludowo weselny zespół z Ukrainy na poziomie miernego disca z pola który lansował na siłę ktoś taki jak kora.  Tak więc nuda, nuda i jeszcze raz nuda, może z tą Strefą  Kibica jednak wypali.           A mogli by np. zaprosić Kogoś kto aktualnie na topie jak Natalia Szreder- to byłoby Coś :)

(2016/04/28 22:29)

Albo Margaret :)

(2016/04/28 23:51)

iks

Natalia Szroeder kolego. Chętnie bym również POPATRZYŁ ze względu na kwestie wizualne. Jenak powiedzmy sobie szczerze, że jeśli chodzi o dorobek to indywidualnie tak naprawdę tylko nowy kawałek Lustra, znasz jakieś inne?

PS. A co do "nudnego" Eneja to proponuję zajrzeć na koncert bo myślę, że padnie rekord frekwencyjny.

(2016/04/29 09:31)

Raczej garstka małolatów, i  nie dla mnie takie wyjce, lubię dobrą muzykę na poziomie w odróżnieniu do tych co ich zadowala byle co aby głośno bo i tak po kilku piwach niewiele słyszą, biorac pod uwagę  mecze Euro to marne szanse na tłumy. Niech se będzie ale jaka to  znowu gwiazda? W porównaniu do lat ubiegłych to straszna cienizna i tyle!

(2016/04/30 00:44)

Panie kolego,   co mamy mówić o poprawnej pisowni nazisk bo jeśli tak to takowa w show biznesie nie istnieje, aczkolwiek   jakaś pani Psikuta bez "s" zmieniając sobie nazwisko na bardziej medialne, bo tak się robi np. w polityce i show biznesie że trzeba wszystko uczynić aby dać się zauważyć zmieniła sobie nazwisko na niemieckie Shrederr i tu mamy taki mały trick marketingowy iż nazwisko niemieckie napisano  w jęz.angielskim, to nie tłumacz mi o poprawnej pisowni lecz proponuję poczytać o nowoczesnym marketingu,i  akurat coś o tym wiem. Pozdrawiam Serdecznie :)

(2016/04/30 13:50)

iks a skad Ty byś miał to wiedzieć iż artysta nie wybija się raczej swoją pierwsza piosenką bo Ty tylko jedną znasz i że ma w swojej dyskografi całkiem pokaźny dorobek

Natalia Szroeder- oficjalna strona

(2016/04/30 23:05)