Do redakcji !!! E-SOCHACZEW NA NOWO... NA NOVOOSIECCKO!!!

/ 11 odpowiedzi / 2 zdjęć
Najnowsze papierowe wydanie ''e-sochaczew'' usunęło wszelkie wypowiedzi internautów... Czy Bidonowe Blokowanie to efekt BidoKrólowania Novoosieckich w naszym mieście???
To... o ile mnie pamięć nie myli... pierwsze tego typu papierkowe E-sochaczew  bez tekstów zalogowanych mieszkańców naszego miasta... przejrzałem sobie, same mało wyglądające, mało dobrze prezentujące się twarze, mało wzbudzające małe zaufanie... Przerażające wydanie!!!

(2014/12/12 19:11)
Jak bym do ręki wziął ''Novoosieckie Novosci''

(2014/12/12 19:16)
Panie Tadeuszu, znowu zapomniał Pan o tabletkach.

(2014/12/12 22:28)
 Najpierw ustabilizujcie swoje poglądy polityczne i zastanówcie się dobrze co do czego prowadzi:
 Dmowski  czy Piłsudski lub, tu zasadnicze pytanie czy ktoś bardziej kocha Polskę czy bardziej nienawidzi Rosji, czy też chciałby wszystko papugować z zachodu bez względu czy to dla Nas dobre czy nie
 I przytoczę taka fajną wypowiedź Janusza Korwin Mikke:
o byście Państwo powiedzieli o polityku, który zawsze robi to samo, co jego sąsiad? Z zamkniętymi oczami. Jak - załóżmy - Amerykanie w prawo - to i on w prawo; jak Amerykanie w lewo - to i on w lewo...
Cóż: powiedzielibyście, że to polityk niesamodzielny.
A co byście Państwo powiedzieli o polityku, który zawsze robi dokładnie odwrotnie, niż sąsiad? Jak Rosjanie w prawo - to on w lewo; jak oni w lewo - to on w prawo. Z zamkniętymi oczami.
Czy to jest polityk niepokorny?
Skądże znowu. Jest to polityk dokładnie tak samo niesamodzielny. Dokładnie tak samo ma związane ręce: nie ma wyboru.
Rządzący krajem polityk musi być samodzielny. Nie może kierować się zasadą: "Co Francuz wymyśli - to Polak polubi!" Nie może też jednak popełniac błędu, ktory śp.Roman Dmowski opisywał tak: "Niektórzy Polacy bardziej nienawidzą Rosję, niż kochają Polskę".
I na złość Rosji gotowi są wykonywać nieraz zupełnie absurdalne posunięcia.
To samo dotyczy stosunku do innych krajów. Przed wojną do władzy dorwała się taka podgrupka piłsudczyków, że z nienawiści do Niemców odrzucali propozycje marszu z Niemcami na Moskwę.
A była to całkiem rozsądna alternatywa.
Hitler nie miałby na karku drugiego frontu - bo przecież Francja i Anglia weszły do wojny tylko dlatego, że Hitler napad na Polskę. Miałby za to miast sojuszniczą armię. Stalina by się powiesiło, komunistów rozstrzelało, nasłałoby się na Rosję polskich Żydów - dokładnie tak samo, jak Stalin nasłał w 1945 na Polskę rosyjskich Żydów, kolonizacja Syberii zajęłaby Niemcom całe dziesięciolecia - a w tym czasie szczęśliwie umarłby Adolf Hitler, nastąpiłaby "odwilż", potem "pieriestrojka" (jak to jest po niemiecku?).
W najgorszym razie wylądowalibyśmy w rządzonej z Berlina (a może też z Brukseli?) Unii Europejskiej...
Na zdjęciu: Hitler i inni dostojnicy III Rzeszy pełnią wartę honorową przy symbolicznej trumnie Piłsudskiego w ambasadzie polskiej w Berlinie w 1935 roku.(2014/12/13 12:09)

(2014/12/13 12:13)
Panie Tadeuszu, znowu zapomniał Pan o tabletkach.(2014/12/14 13:44)

Rzeczywiście Pan nie wziął tabletek.Chyba, że świadomie usiłuje Pan wmówić forumowiczom, że ekipa z Urzędu Miasta ma jakikolwiek wpływ na e-sochaczew. Doskonale wiemy, że ten portal ma zgoła inne sympatie polityczne. Nie rozumiem tylko, czy kotłuje Pan nieświadomie (tabletki wziąć trzeba), czy też świadomie. Nikogo Pan, nie omami. Czyli też tabletki czas wziąć, albo zmienić lekarza.

(2014/12/14 14:38)
Szanowny ''bandar'' nie próbuje wmówić że ekipa z Urzędu Miasta ma jakikolwiek wpływ na e-sochaczew. Doskonale pokazała jak ogromną władze posiada... na każdym kroku będziemy jej świadkami... Metody takie w mojej ocenie są nie do przyjęcia lecz cóż może jeden skromny forumowicz tylko i wyłącznie sobie pogadać... i pogdybać na temat nowych instrumentów jakie otrzymała władza podczas ostatnich wyborów...PS:''bandar'' czy wierzysz że forumowiczom trzeba cokolwiek wmawiać?... no nie wydaje mi się... Natomiast bezkonkurencyjny w tej kwestii jest ''bidopromocja'' i bez dwóch zdań UM to jedno robi skutecznie!!! 
(2014/12/14 15:28)
Już w czwartek najnowsze wydanie papierowe e-Sochaczew.pl. Wypowiedzi forumowiczów nie zabraknie. Zapewniam. 
Pozdrawiam ciepłoMonika Figutred. nacz. portalu i gazety

(2014/12/14 22:40)
Szanowna ''figa'' dziękuję za odpowiedź :) wpadnę do urzędu miasta i wezmę nowe wydanie Extra e-Sochaczew.pl chyba że ''bidokracja'' usunęła wasz stojak z gazetą z Magistratu...   

(2014/12/18 12:27)
bandar
Przypuszczam ,że bardzo prymitywnym osobnikiem jesteś , powtarzając aż do znudzenia swój tabletkowy slogan. Dziwię się ze takie monstra jeszcze istnieją.

(2014/12/18 12:57)