Do urzędników miasta i nie tylko

/ 6 odpowiedzi
Już od dłuższego czasu noszę się z zamiarem  napisania tego posta odnośnie odpowiedzialności za podejmowane decyzje urzędników z urzędu miasta.. Śledząc poczynania tej władzy utwierdziłem się w przekonaniu , że władza ta , czyli Pan Osiecki  i spółka jeżeli tylko może to za swoje decyzje obciąża swoich pracowników ,a tym samym umywając ręce od problemów , które bezpośrednio go lub ich  dotyczą .

Na potwierdzenie moich przemyśleń niech służy blockquote z gazety lokalnej , dotyczący wycinki drzew w Chodakowie.
cyt.W przesłanym do Nas piśmie Piotr Osiecki, burmistrz Sochaczewa twierdzi ,że prace wykonawcze- dotyczące prac ziemnych na terenie planowej budowy boisk przy Zespole szkół w Chodakowie, były wykonywane na zlecenie Zbigniewa Pakuły . wniosek z tego taki , że każdy urzędnik może znaleźć się w podobnej sytuacji , ale niech nie myśli , że Osiecki stanie za Nim murem . Osiecki ratując siebie obciąży każdego , aby tylko ratować swoją skórę . To powinniśmy wiedzieć wszyscy. W takim razie , czy taka władza jest Nam potrzebna . Mamy szansę stworzyć normalne miasto , bez wpływów partyjnych , bez wojen i przepychanek , z racjonalnymi i merytorycznymi decyzjami. Żeby było jasne Pakuła sobie na to zasłużył . tak Panie Pakuła odpłacił Panu Osiecki , ale nie myślę , żeby to był koniec dla Pana.
 Masz rację to dopiero początek, cała ulica Żyrardowska zadeklarowała poparcie dla obecnego Burmistrza. Przez wszystkie lata pomijana przez wszystkich kolejnych włodarzy doczekała się wreszcie za sprawą obecnej ekipy że  rozpoczęto jej sukcesywne inwestycje remontowe,budowa chodnika itd.

(2014/06/26 21:29)
Z płaczkami i i tchórzami , siusiu majtkami oraz z tymi którymi ukradli nick i  lokalnymi głupkami prosimy nie rozmawiać.

(2014/06/26 22:08)
Proste nie podejmować polemiki z typem .Powoli sam zniknie,lub założy jeszcze jeden NIK

(2014/06/27 14:58)
A kto by chciał z wami rozmawiać śmendaki?, Sikorski możesz mi buty czyścić co najwyżej

(2014/06/28 15:50)

tadeusz” #71427  wysłano: 2014/06/09 14:47,  „tadeusz”  wysłano: 2014/06/17 10:50

„Tadeuszek” vel Mariuszek ?! Ciekawy artykuł prawda ? JEREMIE na Mazowszu .  Moim zdaniem bardzo ciekawy i wymowny, ba jak dużo wyjaśniający w sprawach jakże „rewelacyjnego” planu dla Sochaczewa i oczywiście kolejny odnaleziony członek sochaczewskiej PO której to szefuńcio Pan Przemysław i jego powiatowa opcja tak intensywnie rzygają w kierunku burmistrza min w sprawach dotyczących zatrudnień kolesi, kuzynów itp. powołując się na górnolotne słowo „uczciwość”. Swoją drogą ile zarabia taki informator zatrudniony w starostwie ?

Kolejny ciekawy i czytelny artykuł http://www.sochaczewianin.pl/index.php?nazwa=dane_aktualnosci&id_ak=26971

dużo wyjaśniający min pkt. „POLITYKA KADROWA W SOCHACZEWSKICH URZĘDACH”  przedstawianego planu dla miasta przez Pana Przemysława Gaika. Następny dowód na ich tzw. „uczciwość”:http://www.e-sochaczew.pl/powiat/index.php?pokaz=news&id_news=35464, kolejna osoba z pierwszej strony władz PO, rozwijamy się, nie ma co ! PODOBNIE MAMY Z PLATFORMERSKIMI PLANAMI NA KRAJ !

http://www.plandlapolski.pl   http://www.juliapitera.pl  

CO MAMY Z TYCH PLANÓW ? NIC, ZA TO DODATKOWO MAMY TO CZEGO SPOLECZEŃSTWU NIE POKAZANO W TYCH PLANACH – USTAWĘ 67, AFERA ZEGARKOWA, HAZARDOWA, TAŚMOWA, KOLACYJKI ZA TYSIĄCE ZŁOTYCH (podobnie jak niektóre imprezki włodarzy w instytucjach im podległych - DPS MŁODZIESZYN )  - i tu pojawia się pytanie do Pana Gaika – CO KRYJE SIĘ U PANA POD TYMI PUSTYMI HASŁAMI ?? CO CHCE PAN PO CICHU ZAFUNDOWAĆ MIASTU I JEGO MIESZKAŃCOM ?? Patrząc na powyższe nic dobrego, a odpowiedzi od Pana się nie spodziewam gdyż nie tylko ja czekam już długo na odpowiedź na pytanie – CO PAN UCZYNIŁ WYMIERNEGO I KORZYSTNEGO DLA MIESZKAŃCÓW POWIATU I MIASTA OPRÓCZ SZCZUCIA MIESZKAŃCÓW NA WŁADZĘ I ROZDAWANIA DZIECIAKOM KSIAŻEK ZA MIESIECZNĄ PENSJĘ KTÓRĄ OTRZYMUJE PAN Z NASZYCH PODATKÓW W WYSOKOSCI 7700 zł ? Ostatnio także rozdawał Pan nagrody na rajdzie rowerowym, stojąc w jednym m szeregu z jakże znienawidzoną w 2011 roku, a za chwilkę  kontrkandydatką na krzesełko burmistrza Panią Urszulą Pawlak. Jestem ciekaw „tadeuszu” jakie stanowisko obiecał ci Pan Gaik za takie czuwanie przed komputerem 22/24, wpisywanie tych bajek, a raczej zabawę w „kopiuj – wklej” bo za darmo to ja nawet pod pseudonimem nie chciałbym tyle czasu poświęcać i takie bajki ludziom pisać. Po aferze taśmowej to tylko patrzeć jak w Sochaczewie zniknie http://po.e-sochaczew.pl/media/index.php?pokaz=kontent&idKontent=798&MediumID=144 , a Pan i Panie ze szczytów tej listy pojawią się jako bezpartyjni startujący ze stowarzyszenia - http://przyjazne-miasto.e-sochaczew.pl/media/index.php?pokaz=kontent&idKontent=4491&MediumID=322&sub=4489 , będą nam wmawiać niezależność swoją.  Poczekamy i posłuchamy „uczciwością” gęb wycierać nie damy, gdyż jeden mówi „nasze musi być na wierzchu”, druga „w polityce nie ma miejsca naprawdę i uczciwość

„dragon36 „ wysłano: 2014/06/17 09:42 tadeusz a co ty tak jesteś za tym Gaikiem,na siłę widzę chcesz uszczęśliwiać ludzi jego osobą.”

Dragonie nie dziw się, są dwie możliwości kim jest „tadeusz”, jedna i druga czeka na intratne i dobrze opłacone stanowisko. Może być po głębokiej analizie i trzecia osoba, ale mało szkół ma więc raczej na dobrze opłaconą fuchę nie ma co liczyć, ewentualnie z fizycznej na biurową zamienić. 
„tadeusz” 
#72061 wysłano: 2014/06/25 21:12

„... będące kwintesencją zakłamania i manipulacji... tym samym mieszkańcy mają prawo do wydania publicznej opinii dotyczącej osoby reprezentującej wszystkich mieszkańców i jej brzydkiego stylu pracy podczas nadchodzących wyborów...” 

Chłopie masz tupet w cytowanym fragmencie, w swoich plugawych wpisach próbujących np. mnie porównywać do osoby rzecznika burmistrza, [ale w sumie mnie to zaczyna cieszyć – boisz się !  a strach powoduje że zaczynasz drżeć, krzyczeć i wymyślać bzdury i idiotyzmy oczerniając i obrażając przy tym adwersarzy, nie masz konkretów w dyskusji, brak ci argumentów (bo w sumie jakich mi dostarczysz, że twój idol przez 3,5 roku za 7700 zł / miesiąc zajmował się blogiem, filmikami, pluciem we władze miasta i ich wyborców oraz wręczaniem nagród uczniom, takie mi przedstawisz argumenty? Innymi nie dysponujesz!) i dlatego sprowadzasz ty i tobie podobni każdy temat do rzekomej ilości nicków rzecznika. Zawsze osoby nie mające argumentów merytorycznych, dowodów namacalnych sprowadzają dyskusję do poziomu podłoża, gdyż to jest ich poziom dyskusji, tu czują się najpewniej, a sprowadzając ludzi normalnych do swojego poziomu pokonują nas doświadczeniem na tym poziomie.] choć może to i dobrze bo już wiem, że na przyszłość mogę kiedyś spróbować złożyć swoją kandydaturę gdzieś na rzecznika prezesa, firmy itp. Jeszcze jeden blockquote: „...Swoją drogą 4ry lata tych wstrętnonegatywnych fluidów i tego brzydkiego zapachu niechęci do wszystkich którzy starają się aby mieszkańcom żyło się lepiej no..”  - dzięki za opisanie sylwetki Pana kandydata na burmistrza „starogaikowego”, mam nadzieję , że nie trzeba na potwierdzenie wklejać linków do  filmików z you tube dokumentujących zachowania Pana Gaika w stosunku do demokratycznie wybranych władz miasta, a tym samym do Ich wyborców. Ostatni raz też chcę dodać, że utożsamianie mnie (co jak napisałem zaczyna mi sprawiać frajdę) lub tego nicka z Panem rzecznikiem lub kimś innym jest oznaką waszej słabości i niemocy. Jestem osobą indywidualną, mam jeden nick i jedno konto na esochaczew, nie zamierzam mieć więcej, a wg mojej analizy z Panem podpisującym się nickiem „tadeusz” mijam się min. 2 razy w tygodniu. Dodam że nie pracuje w Sochaczewie, nie jestem związany ani z  partią, ani żadnym ze stowarzyszeń [choć mnie w przeciwieństwie do Pana „tadeuszu (bo pan sam się zapisał) w okresie przedwyborczym za rządów w PO pani Pawlak zapraszano na zebrania i proponowano start z list w wyborach samorządowych, a właśnie ze względu  na wypowiedzi Pana Gaika ze startu zrezygnowałem}, pracuję poza Sochaczewem, podatki – dochodowy, gruntowy, od nieruchomości, za zakupione auta i inne haracze płacę jednak w Sochaczewie i nie chcę, nie życzę sobie by etatowy członek zarządu powiatowego brał 7700 zł / miesiąc za rozdawanie książek, ale by wykonywał rzetelną i wymierną robotę dla dobra mieszkańców powiatu i miasta, a wtedy może i 20 000 zł / miesiąc zarabiać. Sorry za może ciut ostry ton wpisu, ale ile mogę czytać frazesy „robert’cik coś tam, coś tam …”,  albo cholera wie do jakiegoś „bidona” snują porównania  itp. itd. choróbsko kogoś trawi, ucisk na kopułę, mózgojad już głoduje czy coś w podobie ?

(2014/07/02 11:03)
Tak ale zegarki platfusów po 35000 to jeszcze mały pikuś, to ci tłumaczą się że Sarkozy nosi po 100 tyś Euro

(2014/07/02 12:59)