do władz Pisu i Pana posła Małeckiego

/ 10 odpowiedzi
Ja jestem daleki aby dyskutować na tematy , które ta władza nigdy nie czuła ani o nich nie dyskutowała . Ja do władz PiSu i to do tych na samej górze . Życzę Wam zwycięstwa w zbliżających się wyborach , i aby rozwijać gospodarkę powinniście wzorem innych państw Unii, obciąć wszystkim renty i emerytury o 60 % , to uratuje kraj . Panie Małecki prosimy o przekazanie tego apelu Panu Prezesowi , wszystkim o 60% .
Leki się skończyły?

(2014/12/07 10:56)
Jaral - dlaczego obrażasz poprzedni wpis , napisz co myślisz a nie obrażaj , to żle mówi o tobie , jest wolność wypowiedzi wypowiadaj się , a nie komentuj , to zły styl .  

(2014/12/07 12:48)
mark a dlaczego uważasz że jarl obraża, twój wpis jest o wiele bardziej agresywny i napastliwy.
 kuc to naprawdę nieszczęśliwa i zapalczywa istota , w dodatku pełna jadu i goryczy obwiniająca wszystkich za swoje niepowodzenia.   A na dodatek pisze jakieś brednie bo EMERYTURY TO PRAWO NABYTE, emerytura wynika z  średniej zarobków, mnożonych przez współczynnik rewaloryzacji  i pomnożony przez liczbę przepracowanych lat  I TAKIE PROPOZYCJE RODEM SEANCE FICTION bo jak mówi Konstytucja Prawo nie działa wstecz. Rząd  i tak systematycznie i skrupulatnie okrada wszystkich poprzez  różnego typu narzędzia sterując inflacją, deflacją, rewaloryzacją  itp. Małolata chciała zabłysnąć i jak zwykle wyszła jej ale słoma z butów :))

(2014/12/07 13:44)
Kuc należy sie duzo więcej niż obrażanie.Jest to typ człowieka aroganckiego, chamskiego, narcystycznego zadufonago w swojej nieomylności. 
Z tym człowiekiem merytoryczna dyskusja nie wchodzi w grę ( juz próbowałem). Z tym człowiekiem należy dyskutować na jego poziomie, co zrobiłem w poprzednim poście. Ten człowiek,  tak jak jago,   itp. sami proszą się o takie traktowanie, swoimi obrazliwymi wpisami ( nie jeden raz pokazali na co ich stać) juz nie jedną osobę poniazali na forum. 
Na szacunek trzeba sobie zasłużyć,  a wielu użytkowników tego forum reprezentuje poziom jeszcze niższy od mojego wpisu.
Polecam przestudiować wszystkie wątki na temat wyborów, a może zrozumiesz moje podejście do niektórych użytkowników.

(2014/12/07 13:45)
Jarl 
Czy mógłbyś skomentować ten filmik o szybkich rękach tego z Torunia . Z tym nie powinieneś mieć raczej trudności , ponieważ to Wasza bajka.
:www.youtube.com/watch?v=f3fzy4H4VyY

(2014/12/07 15:09)
Mopseko, widzę teraz masz poczucie humoru:) Co z pozwem w trybie wyborczym przeciwko mnie i publicznym ujawnieniem moich danych osobowych? Razem z gaikiem mieliście mnie skarżyć za wyrażenie opinii o partii rządzącej krajem:)

(2014/12/07 15:55)
Wybory , wybory i po wyborach i to to tyle . Ale proszę nie uciekaj od tematu skomentujesz lub nie, decyzja należy do Ciebie , chociaż jestem ciekawy co o tych szybkich rękach tego z Torunia myślisz.Przecież to ta sama opcja.

(2014/12/07 18:55)
Do kościoła mam takie podejście jak.do lgbt. Jest to niech będzie. Kto chce popiera i daje kasę.I jednych i drugich nie lubię, co nie oznacza ze nie będę tolerować ( pod warunkiem że nie będą wchodzić mi z butami w moje życie).
Wy macie tecze i homoseksualistów,  a inni mają ojca dyrektora.  
Zadowolony?
To teraz znów ja. Co z pozwem w trybie wyborczym przeciwko mojej osobie? 

(2014/12/07 19:25)
Odpowiedź żadna , pytałem się Ciebie o szybkie ręce tego z Torunia a nie o frazesy, które mi przedstawiłeś . Co do Twojego pytania to musisz zapytać się prokuratora .

(2014/12/07 20:06)
No ma niezłą koordynację wzrokowo-ruchową.A ty masz jakieś kompleksy na tle "szybkich rąk"? Nie możesz się zaspokoić czy co?  

(2014/12/07 21:27)