Dobra zmiana na e- sochaczew? Forum kompletnie nieczytelne!

/ 10 odpowiedzi

Wczesniej forum było logiczniej opracowane, mozna było przejrzeć szybko omawiane watki... teraz zupełna porażka. Czy nie mozna wrócić do dawnego rozwiązania????

Yolka Yolka ,pamiętasz....jeden z bohaterów filmu "Rejs", inż Mamoń powiedział--lubi się to co się zna-,portal jest w porządku,moze inne skomponowanie początkowo nastręcza trudności ale wydaje mi się czytelny i przejrzysty,są kłopoty z edytowaniem i poprawą tekstu w przypadku takiej potrzeby , nie ma mozliwości podkolorowania wybranych fragmentów-jak bym chciał na coś zwrócić uwagę- ale-jak powiedział inny bohater filmowy,Pawlak w "Kochaj albo rzuć"-przyjdzie się przyzwyczaić !ja się przyzwyczaiłem i polubiłem

(2016/03/27 08:27)

a jednak... czuję się zniechęcona dwa lata do przodu... nie mogę przywyknąć, ale dzięki za pokrzepienie - oba filmy uwielbiam :-)

(2016/03/28 22:07)

tragedii nie ma ale do konkretow.

a) slabo sie wyszukuje wątki, spadną gdzieś niżej a nie pamietasz w jakim pokoju byl zalozony to wchodzisz we wszystkie po kolei
b) pod artykułami nie działają łapki
c) po zalogowaniu sie w danym wątku i tak wywala na strone główną (tak było tez przed zmianą)

(2016/03/29 10:07)

Niestety ale i mi nowe rozwiązanie zupełnie nie pasuje, pozdrawiam.

(2016/04/25 15:30)

Wszystkie uwagi weźmiemy pod uwagę i postaramy się sprostać. Dziękujemy, że dzielicie się z nami swoimi spostrzeżeniami.

pozdrawiamy

redakcja

(2016/04/26 21:41)

Wzięliscie uwagi pod uwagę? Bierzecie od kwietnia i nic sie nie zmienia.... Taka sama gadka wszędzie - okragłe słówka - a w domyśle - może pani szefowi skoczyć... odczepcie się... Mam bolesne wrażenie, ze coraz wiecej urzędów, polityków i innych podmiotów tzw. sluzebnych tak mnie traktuje... Chyba niedlugo przywyknę i będę działac na zasadzie Jak Kuba bogu.... 

(2016/07/03 20:42)

Nie działa dodawanie nowych wątków.

(2016/07/05 09:11)

Już działa,

pozdrawiamy

redakcja

(2016/07/05 09:40)

Nie wiem co się dzieje Droga Redakcjo, kliknąłem dodaj, wątek nastepnie Wątek - załóż nowy wątek na forum i DODAJ i..... założył mi się jakis blog :/

(2016/07/05 16:07)

Bo to jest tak jak z sieciami komórkowymi, na jednago klienta nie zwracają ówagi jednak kiedy 100.000 przeniesie numer do konkurencji to mamy promocję.

Ps.Coraz częściej zaglądam na Sochaczewianin.pl gdzie nawet ogłoszenia są Darmowe, pozdrawiam.

(2016/08/21 21:55)