Dobra księgowa

/ 15 odpowiedzi
Witam,
Szukam "dobrej" Księgowej - czy może ktoś mi polecicić taką osobę lub biuro księgowe?
Dzięki
Też szukałem i szukałem i ostatecznie znalazłem księgową, która mieszka 300 kilometrów ode mnie. Albo nawet trochę więcej. Zasugerowała mi współpracę na tej platformie https://mojebiuro24.pl/ Ja zajmuję się wpisywaniem odpowiednich informacji z bieżącej sytuacji w firmie, a moja księgowa to przejmuje i liczy. Świetna sprawa.

(2015/02/25 16:19)
na czym polega taka zdalna obsługa księgowa? 

(2015/03/01 13:13)

mks
Księgowość jak mi dobrze wiadomo (zajmuję się nią od 15 lat) wymaga odpowiedniej dokumentacji a nie informacji. Jak ogarniasz przepływ dokumentów w firmie (chyba że są to max 10 faktury w miesiącu)? Ciężko mi wyobrazić sobie współpracę przy ilości dokumentów 500 -700 miesięcznie i obrotach do 1 mln pln bez księgowej na miejscu. Druga kwestia kontaktu? Sam biegasz po urzędach???

(2015/03/02 10:10)
Księgowość jak mi dobrze wiadomo (zajmuję się nią od 15 lat)

hahahah to dobrze sie nia zajmujesz ze takie kwiatki pozniej ci wychodza jak ponizej :D http://www.handeldlugami.pl/www/dlug,033026342426,janusz,keska.html a odsetki rosna.... :) jak to rozksiegowałeś? zdradzisz moze nam ten sekret jako doswiadczony ksiegowy? :)

(2015/03/02 13:26)

mks
Ty kasperski to normalny jesteś?????????????????????

(2015/03/03 07:20)

mks
A może przełożysz mi na język polski co JA mam z tym wspólnego? Bo za przeproszeniem "piedo....sz" na tym forum jak potłuczony i szukasz sobie potencjalnej ofiary aby w "subtelny" sposób dokopać. HEJTER!!!!

(2015/03/03 07:27)
janek rabia ci sie konta albo juz rozdwojenie jazni jest tak zaawansowane ze sam siebie nie rozpoznajesz :)

(2015/03/03 08:21)

mks
????? Wesz co nadal nie rozumiem
po pierwsze -  jak już WSPOMNIAŁAM (bo jakbyś chciał zauważyć - jestem kobietą) z konkretnym przypadkiem nie mam zupełnie NIC WSPÓLNEGO
po drugie - pytałam się na forum jak logistycznie rozwiązuje się problem obrotu dużej ilości dokumentów 
po trzecie - to co ma wspólnego księgowa z faktem ze jakiś "baran" nie zapłacił klientowi faktury
po czwarte - troche KULTURY

(2015/03/03 08:40)
ta ta... tylko w polowie postow uzywasz rodzaju meskiego... wiec podtrzymuje swoja wersje z chrzanieniem ci sie kont albo rozdwojeniem jazni hehehe
baw sie dobrze... :) a to potwierdzenie :) generalnie moge potraktowac to jako grozbe I chyba tak zrobie. a konsekwencje jakie za to groza poszukaj sobie w necie.

(2015/03/03 11:17)

mks
Człowieku - opanuj się!!!!! Ty masz jakiś problem!!! Na serio masz jakieś schizy.Może naprawdę skieruj sprawę do sądu, a dojdziesz prawdy. 

(2015/03/03 15:07)

mks
Wiesz co albo raczej ja skontaktuję się z mecenasem w zakresie posądzeń i pomówień z Twojej strony. 

Pokaz mi połowę postów , gdzie udaję kogoś kim nie jestem!!!!!! 
mój nick MKS od roku 2010 na e-sochaczew a ty mi jakiegoś aifoz - a załączasz i twierdzisz ze to JA ??????????????
jakbyś inteligenty był to byś sobie id posprawdzał, u administratora się dowiedział, a nie głupotą siał na publicznym forum.

(2015/03/03 15:20)
mks może mu podobają się takie cudaki co to chodzą w kieckach i na szpilkach  mimo tego że urodzili się w męskim ciele, no ba w dzisiejszych czasach wcale bym się nie ździwił. I co do Kacperskego też nie należy się dziwić kiedy mówi że dzwonię nie kojarząc i nie podając dokładnie gdzie dzwonią, albo przypisze ci coś że gdzieś byłaś , coś robiłaś lub się z kimś spotkałaś, albo że ściga cię komornik, masz długi itp. choć sama o tym nie wiesz. Facet ma bujną wyobraźnię, powinien chyba książki pisać.

(2015/03/03 16:11)
i mamy nasza forumowa rezolutna parke :) jak flip i flap normalnie :)

(2015/03/03 18:01)
 Wiesz co?My dwaj mamy przynajmniej swoje zdanie.
 Ty pasujesz do tego co  Minister Wiatr powiedział:" Niema się czego obawiać bo kiedy stado baranów idzie w jakimś kierunku to bez wątpienia reszta  pojedynczych baranów się przyłączy i pójdzie  w obranym kierunku przez większość" pasuje do ciebie jak ulał!

(2015/03/04 10:14)
Powiedział ten który swoje upodobanie polityczne zmieniał 3 razy w ciągu ostatnich dwóch lat :)

(2015/03/04 12:29)