Dobre rolety okienne - gdzie ??

/ 5 odpowiedzi
Witam,
poszukuje sklepu z dobrymi markowymi i dość sporym wyborem rolet okiennych. Interesują mnie rolety z kasetką i prowadnicami lub samymi prowadnicami. Fajnie było by żeby od razu montowali.
Proszę o propozycję...
Wjeżdza się w bramę obok Kimu na trojanowie Inter Twf chyba.Kupowałem dwa lata temu u nich żaluzje drewniane zaoferowali najlepszą cenę w Socho(oczywiście montaż i pomiar też oferują)

(2014/01/24 15:25)
Witajcie,
Kosiarz21-dzięki za dobre referencje.
Kolego marcin881 zapraszamy do naszego sklepu -znajdziesz u nas rolety w 3 różnych kasetach i duży wybór materiałów oraz dobre ceny, mierzymy oraz montujemy rolety na życzenie klienta.
Trojanowska 1 obok KIM

Pozdrawiam Stanisław.

(2014/01/24 23:53)
Byłem, widziałem :) wybór dość spory, na pewno da się coś wybrać dla siebie. Ceny w sumie standardowe, u producenta nawet można wywalczyć troszkę niższe :)   

(2014/01/28 13:16)
Na stronie sklepu internetowego KupRolety.pl znajdą Państwo szeroki wybór tkanin i mechanizmów. Samodzielny montaż rolety trwa tylko chwilę, a w serwisie internetowym youtube na kanale KupRoletyPl zamieszczone są krótkie filmiki z instruktażem i niezbędnymi wskazówkami. Zachęcamy także do odwiedzenia bloga.

(2014/02/17 10:07)
U nas jednak taniej i większy wybór.Zapraszamy.

(2014/02/17 14:55)