Dobry okulista opinie na forum

/ 6 odpowiedzi
Witam, znalazłem temat na forum polecający jednego Pana doktora, ale temat był sprzed 5 lat, i moje pytanie takie teraz, potrzebuje dość ogarniętego, może być prywatnie, może być na kasę chorych. Głównie żeby znał się na astygmatyzmie, bo jedna pani na blokach wojskowych (nie pamiętam jej nazwiska), ale powiedziała że astygmatyzm rozwija się do 21/22 roku życia, nie wspomnę że nie mogła rozszyfrować jak dużą tą wadę mam, i musiałem jechać do pani optyk co mi okulary robiła żeby sprawdzić jakie te szkła mam (sic!), ostatnim czasem wzrok mi się strasznie pogorszył i pytanie gdzie najlepiej się udać? 
ja osobiście mogę polecić dr. Krajewskiego. Ma prywatny gabinet i prowadzi praktykę w klinice wojskowej w Warszawie. Miałam złe doświadczenia z niektórymi okulistami, kto wie, jak skończyłyby się moje problemy z oczami, gdybym nadal się u nich leczyła...

(2013/04/21 19:47)
dr Krajewski zdecydowanie. Klinika Alfa

(2013/04/21 21:34)
No cóż. JA byłam w nowo otwartym miejscu naprzeciwko szpitala. Lekarz i cała obsługa sympatyczna oraz fachowa. polecam.

(2013/04/22 08:29)
No właśnie u tego Pana byłem jakieś 15 lat temu, i nie potrafił mi wykryć co mi jest, wtedy byłem jeszcze dzieciak więc może co innego, bo z tego co kojarzę to przyjmował w Panoramie te 15 lat temu, tak mi szanowna rodzicielka powiedziała.

(2013/04/22 14:06)
Także polecam dr.Krajewskiego ;)

(2013/04/22 19:01)
Wkrótce wybieram się do dr Tonderskiej, która przyjmuje na pl. Kościuszki. Słyszałam i czytałam o niej pozytywne opinie. Więcej jednak będę mogła powiedzieć po wizycie :)

(2013/04/23 15:01)