Dobry rzeźnik

/ 4 odpowiedzi
Witajcie potrzebuje dobrej swojskiej wędliny , może ktoś mi poleci dobrego fachowca.
Zawsze kupuję na rynku numer budy 1.
Albo w nowym pawiloniku przy chodniku na ul pokoju, tam jest jeden pawilon z wędliną.

(2014/06/14 20:36)
<Zawsze kupuję na rynku numer budy 1.
<Albo w nowym pawiloniku przy chodniku na ul pokoju, tam jest jeden pawilon z wędliną.

No nie wiem, ostatnio kupiłem tam kiełbaskę i po drugim dniu była śliska:(
Dodam, że lodówkę mam sprawną:)

(2014/07/18 09:13)
Grzech,
bądź dokładny w odpowiedzi bo może kogoś niechcący oczernisz, Pokoju czy budka nr.1?

Super wędliny są z "Warmi i Mazur" dostępne w sklepach przy 15-sierpna (na przeciwko zakładu fryzjerskiego) i po starym Pewexie, nie wiem czy są dostępne obecnie bo latem to wolę coś lżejszego ;)) i nie kupuję. Zajrzyj do sklepiku , bodajże "Nelmar mięso-wędliny" przy kolejce wąskotorowej, ceny, że hoho ale towarek, zarówno wędliny jak i mięsko to inna, wyższa półka jakościowa w Sochaczewie.
Osobiście też się chętnie dowiem gdzie można kupić dobrą wędlinkę, podobno na wioskach w okolicach Sochaczewa też sprzedają własne wyroby, ja kiedyś kupowałem w miejscowości Orły-Cesin w sklepie na skrzyżowaniu i nie mogłem narzekać, ale już dawno nie byłem.
Jeszcze mi się przypomniała firma "Stół Polski", dostępne wędliny od nich były na Młynarskiej w sklepie u p. Ćwieka.

pozdrawiam i życzę smacznego

(2014/07/18 15:25)
Grzech,
bądź dokładny w odpowiedzi bo może kogoś niechcący oczernisz, Pokoju czy budka nr.1?

Sorki, w istocie - nie sprecyzowałem. Chodzi o budkę nr.1 (a i jakość jakoś mnie nie zachwyciła). Poza tym, brak cen na wyrobach jakoś mnie również nie zachęca do zakupów ale to zauważyłem nagminne we wszystkich budkach. Ukrywają, że zawyżają ceny - czy jak?:)Poza tym, właśnie kończę wędzarkę więc temat "zaraz" nie będzie mnie interesował :)

(2014/07/25 13:40)