Dogtrekking

/ 7 odpowiedzi

Czy jest może na forum ktoś, kto para się, albo miał jakiś kontakt z dogtrekkingiem?

nie możesz powiedzieć--"spacery,biegi z psem""?wymyślają debile jakieś "trekingi,dupingi",no ale to jest po anglikańsku,to brzmi !! mać!

(2016/10/26 18:24)

nie możesz powiedzieć--"spacery,biegi z psem""?wymyślają debile jakieś "trekingi,dupingi",no ale to jest po anglikańsku,to brzmi !! mać!

Jak już kogoś pouczasz to pisz chociaż poprawnie.

(2016/10/26 21:26)

@robroy

Dziękuję za Twój post wnoszący wiele do dyskusji. Powinieneś się cieszyć, że zmusiłem Cię do wyszukania i poznania nowego słowa.

Nie każde bieganie z psem to dogtrekking, na ten przykład Twój spacer do sklepu po "browara" to jeszcze nie dogtrekking.

(2016/10/27 10:30)

@GRZECH,wielu uzywa określeń których nie rozumie a brzmiące z angielskiego to już plaga,czym się różni ten "dogtretting" od moich spacerów lub krótkich biegów po lesie z psem? @OShee-nie chodzę z psem po browara,on mi go sam przynosi

co do ogłoszeń o znalezionych lub zagubionych psach-na obroży można wypalić nr. telefonu,ale kto z was to zrobił? po drugie-spacery z psem nie mogą odbywać się dookoła bloku ani raz czy dwa trasą tego waszego "dogtrekkingu",pies powinien być wyprowadzany codziennie inną trasą na odległość1-2 km,z poleceniem aby prowadził spowrotem do domu,w ten sposób pozna okolice i w razie pogoni za suczkami będzie mógł wrócić zapmiętaną trasą,i tu nie potrzeba sobotnio-niedzielnych specjalnych szpanerskich wycieczek ,ilu właścicieli poświęci godzinę wieczorem na taki spacer? a ulubiony serial? a fejsmorda? FIFA 2016 czeka? zabawa z kotami w domu?pozdrawiam

(2016/10/27 20:11)

Aby wyluzować tą napiętą dysputę, napiszę z humorem.

Ja miałem kontakt zarówno z dogingiem, jak i z trekingiem. Z dopingiem i treningiem. Polecam też smalczix na chlebixie z ogurczanem ofkorsowo.

Brajan, Dżesika !!! Do domu, chelołyn to nie polskie święto :-)))

Jak są po angielsku przwdziwki (takie grzyby)...??? - true bitches !!! Gimby kumajo ?

Ps. gdzie w Socho kupię sprzęt do bajcykiel rajdingu ?

(2016/10/27 20:30)

OShee wejdź na Facebooka. Zostawiłem Ci tam namiary na kompetentną i konkretną osobę z Sochaczewa zajmującą się tym o co pytasz. Pozdrawiam. E. Zimny.

(2016/10/27 22:34)

OShee wejdź na Facebooka. Zostawiłem Ci tam namiary na kompetentną i konkretną osobę z Sochaczewa zajmującą się tym o co pytasz. Pozdrawiam. E. Zimny.

(2016/10/27 22:35)