dojazd Sochaczew Międzyborów

/ 7 odpowiedzi

Czy jest jakaś możliwość dojazdu transportem miejskim z Sochaczewa do Międzyborowa, czy jedyna opcja to do Warszawy i stamtąd pociągiem w kierunku Żyrardów?

Koleżanka potrzebuje dostać się do Międzyborowa w weekend rano, niestety zadna z nas nie dysponuje samochodem ani prawem jazdy....

Busy jeżdżą do Żyrardowa a stamtąd juz blisko do Międzyborowa na pewno będzie połączenie.

(2013/10/08 11:10)
Jakieś konkrety? Namiar na te busy? Bo na infolinię PKS już dzwoniłam i rano w weekend nie ma żadnych połączeń - poza tym, jak dotrzeć dalej z Żyrardowa do Międzyborowa? Pieszo?

(2013/10/08 11:25)
poszukaj na e-podróżnik tam znajdziesz wszystkie połączenia

(2013/10/08 12:07)
Adek, wybacz, ale czytanie ze zrozumieniem się kłania. Napisałam wcześniej, ze dzwoniłam na tę infolinię i połączeń nie ma! Jeżeli nie możesz udzielić konstruktywnej porady, to po co się wypowiadasz?

(2013/10/08 12:22)
Ale wdzięczność lepiej się siedzieć cicho. a tak na marginesie to nie trzeba nigdie dzwonić sama szukasz wpisując miejscowości. Nie wiem o której rano chcesz jechać samo może sprecyzuj pytanie najpierw. O 10 masz autobus do Zyrardowa a potem pociąg  po 11 ale może to już południe więc sory.

(2013/10/08 12:31)
dla niektórych dziewczynek weekend rano jest o 15, więc może pewnie o tę porę chodzi

(2013/10/08 12:51)

Tak, owszem, 11.00 to już południe. Rano, to godziny 6.00-7.00, ale rozumiem, ze dla pracowników firm transportowych nie jest to pora właściwa, zeby świadczyć usługi, zwłaszcza w weekend.

Za co mam być wdzięczna, jeśli nie uzyskałam żadnej pomocy bądź sensownej odpowiedzi? Napisałam na forum, ponieważ wyczerpałam źródła telefoniczno-internetowe, ale jak widzę na sochaczewskim forum, niezależnie od tematu, najłatwiej jest uzyskać zgryźliwe komentarze niż treściwą odpowiedź.

(2013/10/08 13:59)