Dom Bankietowy Cztery Pory Roku

/ 6 odpowiedzi

Witam wszystkich ;) Mam pytanie odnośnie domu bankietowego cztery pory roku.Czy ktoś z Państwa miał tam jakąś impreze?Wesele/chrzest inne....co sądzicie o tej sali? Czy sala ma wystarczająco miejsca do tańczenia?Dobre jedzenie itp. Proszę o wypowiedzi ;) Planujemy zorganizować tam wesele...

Witaj. Byłem kilka razy w tej sali, co prawda nie na weselu. Miejsce fajne, ma swój klimat. Ogólnie podobało mi się. Wielkość sali jest przciętna. Przy dużej liczbie gości (nie wiem ile planujecie imprezę) może być problem z miejscem do tańczenia. Jedzonko na te kilka razy co tam byłem mają dobre. Może inaczej mi smakowało. Dania na ciepło, surówki, ciasta, soki, woda z miętą i cytryną (chyba najlepsza wg mnie).

To jest moje zdanie. Miejscówka fajna i kameralna.
Ale proponuje oczywiście wybrać się tam i porozmawiać z gospodarzami :) Na pewno powiedzą więcej niż ja napisałem :)

Pozdrawiam

(2016/01/07 09:30)

Nie byłam na weselu, organizowałam tam chrzest. Salę uważam za bardzo ładną, to czy jest dużo miejsca zależy od liczby gości, natomiast duży minus za jedzenie-soki,woda dobrej jakości, ale dania gorące moim zdaniem niezbyt smaczne i apetyczne. Jeszcze może zależy do czego porównać, ale na tle sochaczewskich domów bankietowych jedzenie wypada blado. Jeszcze gorzej to jedzenie wygląda następnego dnia, właściwie moim zdaniem niektóre z mięs nie nadają się.

(2016/01/07 09:45)

Witam. Ja byłem tam na weselu i powiem tak jeżeli chcesz zrobić wesele maks do 80 osób to sala jest ok ale jeżeli większe to nie ma szans żebyście się wszyscy pomieścili. Co do jedzenia to wg mnie jest oki

(2016/01/07 11:00)

Witam

ja szczerze polecam ten lokal,byłam na weselu(sama tez organizowałam swoje),chrzcinach,urodzinach i balach i zawsze,ale to zawsze jedzenie było pyszne i świeże i w porównaniu do innych lokali ,a zwiedziłam wszystkie,ilość  nie do przejedzenia,to co zostało, zawsze oddają do domu,więc spokojnie można sobie zrobić poprawiny :)(myślę,że jest to sala na max 90-100 osób)

Proponuję raczej umówić sie na spotkanie,bo ja osobiście nie sugerowałabym się wpisami tutaj,każdy ma inny gust kulinarny i wiadomo-konkurencja nie śpi.

Pozdrawiam

(2016/01/07 15:36)

Wesele planujemy zrobić na ok.90osób ;)  jEST to nowa sala więc za dużo opini niema.Tak wiemy,że trzeba się spotkać z właścicielami,ale wiadomo właściciele zawsze siebie chwalą. Posłuchać innych opini też trzeba ;) zresztą tak jak w każej sprawie ;) 

(2016/01/07 18:39)

Robiłam tam chrzciny miejsce fajne jedzenie bardzo dobre goście jedzenie chwalili.Co do sali to faktycznie 100 osób to jest max co tam można zmieścić tak więc 90 osób powinno być ok.Dodatkowo powiem,że szukając lokali na chrzciny ten okazał się również najtańszy.

(2016/01/08 20:32)