dosyć trucia mieszkańców

/ 11 odpowiedzi

Dość już mam wdychania szkodliwych spalin wydzielanych przez stare i zniszczone silniki w samochodach REMONDIS-u i ZKM-u !!!

Panie Burmistrzu, to Pan odpowiada za naruszenie Ustawy o ochronie środowiska oraz Ustawy o ruchu drogowym !

To Pan truje mieszkańców !

To Pan odpowiada materialnie za stan zdrowia mieszkańców !

Na forum jest wiele propozycji mieszkańców dotyczących m.in. zmian w komunikacji miejskiej.

Co Pan z tym zamierza zrobić?

To Panu zaufali mieszkańcy i to Pana mogą przedwcześnie odwołać.

To Pan odpowiada za umowy zawarte z firmami świadczącymi usługi na terenie miasta.

Kiedy zacznie Pan rzetelnie wykonywać swoje obowiązki i dbać o mieszkańców?

a może dość palenia smieci w piecach????????? bardziej to truje ludzi i srodowisko.

(2015/09/25 10:12)
Najgorzej mają rowerzyści którzy jadąc za takim autobusem wdychają te jego wyziewy.
Jak jadę autem i ciągnę się za tym gruchotem (30km/h) to przełączam wentylacje na wewnętrzny obieg co by nie zasysać spalin.

(2015/09/25 10:20)
wie ktos ile tych "trupow" jeszcze jezdzi w ZKM? mysle ze juz nie duzo ale jak sie za takim jedzie to chmura czarnego dymu bucha. norm nie spelniaja na pewno zadnych. trzeba by looknac jeszcze jak to sie ma do przepisow unijnych itd..
nawet w lodzi juz pozbyli sie ostatniego ikarusa a ZKM sochaczewski dozyna te zardzewiale, sypiące sie jelcze od 86 roku..

(2015/09/25 10:23)
To co się dzieje to jeszcze małe coś w porównaniu z tym co ma być. Śmieci z Warszawy nadciągają i nawet wiadomo gdzie.

(2015/09/25 11:04)

RNS
Ciekawe jak wyglądają przeglądy techniczne tych trupów.

(2015/09/25 11:17)
@nokautsochaczewa -ty coś wiesz o czym większość jeszcze nie wie? gadaj

(2015/09/25 11:33)

(2015/09/25 11:38)

Łał, ale lokomotywa.

Nigdy nie przepuszczam trupów jelczy ogórków i innych autosanów z taboru ZKM (Zabytki Komunikacji Miejskiej). Wali im spod zderzaka gorzej niż wiejskiemu inwentarzowi ze stajni Augiasza. Po co mam wąchać przepaloną fryturę którymi zapewne te ogórasy sa pojone.

(2015/09/25 12:18)
a @nokautsochaczewa  pierdnął coś o zwózce śmieci z Wawy do nas i milczy !!doszukałem się tylko o Kożuszkach-Parcel ale to stare wiadomości i nie Sochaczew

(2015/09/25 16:00)
Wszyscy tego doświadczymy, nie mogę nic więcej bo to zasłyszane i nie mam na to żadnych dowodów , więc rozumiesz .

(2015/09/27 20:39)
w ramach RIPOKów jedyny zakład w okolicy to kompostowania odpadów zielonych w gm. Bielice

(2015/09/29 12:44)