DPS Sochaczew Młodzieszyn afera

/ 12 odpowiedzi
Ze zdziwieniem czytam artykuł na stronie e - sochaczewianin.pl, dotyczący afery w DPS w Młodzieszynie. Czy lokalna społeczność ma świadomość tego, że nie tylko osobiste dobra byłego dyrektora zostały naruszone???? Co z ludźmi którzy pracują  w tej placówce i zamiast spokojnie wykonywać swoje obowiązki są ciągle narażeni na stres związany z szykanami pod ich adresem. Jeszcze miesiąc  -  dwa i okaże się, że za to co działo się w DPS,  poniosą wyłączną winę pracownicy ! A osoby nadzorujące uzyskają status " męczenników "
e-sochaczewianin mówisz...? Ahh... człowiek się całe życie uczy ;)

(2015/04/10 10:06)
Pełen artykuł dostępny jest pod linkiem:
http://sochaczewianin.pl/index.php?nazwa=dane_aktualnosci&id_ak=33066

(2015/04/10 10:32)

hehehe tja... widać jak w magistracie postrzegana jest miejska prasa... hehehe ...jako e-sochaczewianin.... ...oj novoosieckim marzy się aby zamknąć te niezależne od UM portale... lub choć zamknąć im usta... zlikwidować forum... ...Zirgu2 stracił by robotę a lubię gościa więc to było by nie dopuszczalne...  

(2015/04/10 10:52)

hehehe tja... widać jak w magistracie postrzegana jest miejska prasa... hehehe ...jako e-sochaczewianin.... ...oj novoosieckim marzy się aby zamknąć te niezależne od UM portale... lub choć zamknąć im usta... zlikwidować forum... ...Zirgu2 straciłby robotę a lubię gościa więc to byłoby niedopuszczalne...  

tadeusz, proszę, wręcz błagam... włącz sprawdzanie pisowni... Twoje rozbudowane wypowiedzi (delikatne określenie na niekończące się epistoły) zniosę, ale błędów już nie... z góry dziękuję ;):)

(2015/04/10 15:24)
Tam nie ma błędu... wymyślasz... przyjrzyj się... tylko błąd jest w cytowanym twoim poście... 

(2015/04/10 16:23)
Tam nie ma błędu... wymyślasz... przyjrzyj się... tylko błąd jest w cytowanym twoim poście... 

na czerwono masz poprawnie napisane - sprawdź w słowniku i się nie kłóć - a w przyszłości włącz "korektor" i nie rób błędów! ;)

(2015/04/10 16:43)
Jak już się nie mamy czego czepiać to będziemy czepiać się gramatyki i ortografii. Wielki Korektor przyłapie was i pokaże wam jacy naprawdę jesteście - nawet po polsku nie potraficie ;)
Dzięki Ci o dostojny nauczycielu wiedzący jak włączyć i wyłączyć kontrolę pisowni w tym figlarnym edytorku ;)))  (oupss!!! edytorku podkreślił mi na czerwono - to dobrze, czy źle)Dzięki Ci za uwypuklanie na czerwono naszych słabizn polonistycznych, za Twoje zaangażowanie belferskie, które uczyni z nas niedoścignionych mistrzów pióra. Ty nasz Bralczyku, ty nasz Miodku najsłodszy. Dzięki Ci. :)))))))))

(2015/04/10 18:17)
Przyznaje styl mam kiepski ze wstydu się spalę cóż zrobić kiedy piszę niedbale... Rymować mi się zachciało tak jak by ''jarla'' było mało...
Zrozumieć mię nie sposóbgdyby jednak znaleźć na mnie sposóbto wbić mi choć przez chwilę ortograficzną szpilę...   

(2015/04/10 18:25)
wbienko
I znowu na opak to pojmujesz. Rozumiem pojedyncze błędy, no ale jeżeli ktoś w krótkim zdaniu robi 3 byki to oczy bolą. I tyle. ;)

(2015/04/10 19:51)
A może to Ty jesteś następcą Naszego umiłowanego Bidona? Ty z ŻYRARDOWA robiący karierę w Sochaczewie , czyżby tam na Tobie się poznali.

(2015/04/11 22:29)
Całkowite, totalne pudło! Próbuj dalej! 

(2015/04/11 23:45)

Dwa lata minęły a aktu oskarżenia jak nie było, tak nie ma. A takie mocne - ponoć - były dowody. Jest za to audycja w Trójce...

http://www.polskieradio.pl/9/325/Artykul/1583015,Opowiesc-o-zaszczutej-bohaterce

(2016/02/15 22:46)