DPS w M lodzieszynie

/ 11 odpowiedzi
Co wyniknie z afery w DPS w Młodzieszynie, skoro podobno mąż prokurator rejonowej został przez starostwo zatrudniony w szpitalu powiatowym? Ciekawe, jak prowadzone jest dochodzenie, czy kopie się  chlebodawcę? Ciekawe też, czy został pzresłuchany wicestarosta, bo jakoś w żadnej sochaczewskiej gazetce nie ma nic na ten temat. I w ogóle kto prowadzi dochodzenie. może ktoś coś wie? to chyba ważne.
Z wielkiej burzy mały deszcz.Tylko cierpią na tym osoby niepełnosprawne bo dają mniej pieniędzy na sprzęt ortopedyczny na turnusy bo pokradli. Należałoby wszystkich bez wyjatku wymienić pracowników bo to jedna wielka klika,

(2014/05/10 22:19)

Alina Niewiadomska Jutro masz po znajomości numerek do psychiatry nr 1 . takie przypadki są poza kolejnością.

(2014/05/10 22:24)
Dochodzenie prowadzi Sherlock Holms.

(2014/05/11 11:13)
Oj, czy ta propozycja wizyty u psychiatry to dla mnie? Bo nie bardzo w takim razie rozumiem, dlaczego? Może zabczyński 227 nie załapał o co chodzi? A może mnie zwyczajnie ostrzega, żebym nie wtykała nosa w takie skomplikowane interesy? Czy też zabczynski 227 uważa ze w sprawie DPSu jest wszystko ok?

(2014/05/12 09:41)
Mąż naszej p.prokurator ?

(2014/05/12 11:05)
Podobno, takie słuchy chodzą. Oj, czarno widzę porządne dochodzenie w sprawie... Szczególnie, ze te dwie najbardziej winne wyszły za kaucją. dziwne....

(2014/05/12 20:36)
A dlaczego trzeba przesłuchać wicestarostę. Ja bym zaczął od początku, czyli od poprzedniego starosty, który powołał niedawnego dyrektora DPS na stanowisko, na drugim miejscu przesłuchałbym obecnego burmistrza, a później np. porównał ile za kadencji poszczególnych Panów przeprowadzono w DPS kontroli. Wyniki mogą być zaskakujące. Wychodzi na to, że klika jest dużo grubsza niż nam się wydaje. Dziwne jest we wszystkim to, że z jednej afery o której powinna roztrzygać prokuratura czy inne państwowe służby robi się dyżurny temat forów, a innym można wszystko i nikt tego nie widzi. Są np. sytuacje, że radny zatrudnia w miejscu pracy gdzie jest na kierowniczym stanowisku żonę i cisza. Wszyscy "moraliści" o tym i innych aferach cicho.

(2014/05/12 20:59)
Bran, którego radnego masz na myśli? Odpowiadając na pierwsze Twoje pytanie dlatego że zawsze jest winny wicestarosta! pomijając że kto inny powoływał dyrektorkę dps i przez 4 lata Osiecki nadzorował prace dps . Dlatego

(2014/05/12 21:26)

Oj „alinie 15”, Wasza naiwności, zapomnij iż w tej sprawie ktoś kogoś ukarze ! że ktoś pójdzie siedzieć do wiezienia ? Co najwyżej zrobią z winnych umysłowo chorych,  niepoczytalnych i niezdających sobie sprawy ze skutków swojej działalności i będą chodzić po wolności tak jak zwykły człowiek który nic nikomu w życiu złego nie zrobił, nikogo nie okradł i niczego nie ukradł.

Niech Pani oglądnie film „Układ zamknięty” i ma Pani obraz sochaczewskiej politykiery, która od lat rządzi ma się dobrze. Aaa ponoć nadal w DPSie nie podpisują trzeciej umowy, nowa Pani Dyrektor , ale przecież nie spoza układu ! Nie dopuszczą tam nikogo spoza, sami swoi. Raz jeszcze co do więzienia to prędzej zamkną nas za przypominanie tematu jak tych co niewiele brakowało a zaczęliby złote zęby babciom i dziadkom wyrywać dla mamony. W takich układzikach liczą się władza, stołek i kasiora, zwykły człowiek jest gorzej o świni traktowany, powinien być sługą z….cym najlepiej za darmochę. Ciekaw tylko jestem po jakim czasie osoby aresztowane zaczną wracać na intratne posadki ??

(2014/05/17 08:58)

boloyang napisał : ...Niech Pani oglądnie film „Układ zamknięty” i ma Pani obraz sochaczewskiej politykiery, która od lat rządzi ma się dobrze...

Zgadzam się po części ''boloyang'' rodzony i kochany brat naszego ''Włodarza Miejskiego'' jest starszym kontrolerem skarbowym i z racji wysokiego stanowiska w Urzędzie Skarbowym jeździ i skrupulatnie kontroluje wszystkich przedsiębiorców  no może jeszcze nie jest naczelnikiem ale mając odpowiednie.... wyniki kto wie niedługo... 2aj panowie będą nadawać rytm temu miastu?  Swoją drogą ten film ''Układ zamknięty'' nic nowego nie pokazał po za faktem którego wszyscy się domyślają...(2014/05/17 12:16)