DPS

/ 149 odpowiedzi / 5 zdjęć
Nie zbrodni bez kary!!!
Ale o co chodzi?

(2014/01/21 09:43)
GRZECH o to samo co tu: Dom Pomocy Społecznej

się coś podobno dzieje, tylko "bal" już od kwietnia, nie chce sprecyzować co.

(2014/01/21 09:58)
Czy chodzi o osoby tam pracujące a ilość pensjonariuszy, sztuczne stanowiska dal radnych na emeryturach?

Karol

(2014/01/21 10:03)
A czyli nic się nie dzieje.
To ten sam pieniacz co ostatnio.

Coś się dzieje.
Ktoś coś wie.
Komuś coś powiedział.
O czymś.
I wszyscy wiemy kto jest moralnie odpowiedzialny...

Zero konkretów.

(2014/01/21 11:05)
Kolejny wątek bez sensu, czyli zaśmiecanie forum Grzesiu :)

(2014/01/21 17:43)

bal
Naprawdę nic nie wiecie? 

(2014/01/21 22:52)
Oświeć nas.
Tylko proszę same fakty.
Bez fantastyki i parapsychologii.

(2014/01/21 23:30)

KAT
czy to prawda ze w DPS byla policja i ztrzymala kilku pracownikow
dyrektorke , kierowniczke i podobno pana Irek K. rowniez.(bylego policjanta)
jest ktos kto moze to potwierdzic ?

(2014/01/22 10:27)
lubię takich rozmówców jak -bal-,"wiesz co się dzieje w...,nie wiem a co?.eeetam człowieku..-no to kuźwa powiedz-szkoda słów,włos by ci się zjeżył.." ,no i jak tu nie iść na wódkę? a w dopiskach już jest o wizycie Policji,zatrzymaniu kilku osób....
trochę światła daje news wyżej o DPS,ale do -bal-nerwy nam zeżarłeś,wcześniej byś opisał i nie byłoby dla nas szokiem że p.vice Ciura poległ

(2014/01/22 10:37)

KAT
www.radiovictoria.pl/aktualnosci/6204
czyli prawda

(2014/01/22 10:42)
jednak bal dobrze zaczynał pisać tylko za mało dowodowo bo tak to by wcześniej pozamykali hieny.

(2014/01/22 10:56)
Łowicz nas informuje o przewałkach w Socho,zresztą bardzo mi się podobają --wiadomości lokalne radia Fama-w Żyrardowie odbył się..,w Skierniewicach otwarto..., Łowicz zaingurował...,w Błoniu rozpoczęto...,a że kraksa na obwodnicy i ruch utrudniony to się dowiaduję z jedynki

(2014/01/22 11:04)
gdzie kraksa? u nas?

(2014/01/22 11:18)
do Bumblebee- podałem przykładowo,o zdarzeniach w okolicach Socho i utrudnieniach szybciej poda jedynka niż lokalna Fama,a to radyjko kiedyś włączałem jak byłem w Socho i wyjeżdżałem,teraz tego nie słucham

(2014/01/22 11:21)
aaaa.... ok ;)
no a z tym DPS'em to .... heca...

(2014/01/22 11:22)

KAT
a ja bym sie upieral do tego CBSu
wiec piec osob zatrzymano-brawo
zatem to pewnie prawda ze Irek K zostal zatrzymany - wreascie pozna wygody dolka na ktory to sam ludzi wysylal. Powino sie go przesluchac w podobny sposob do tego jak on to robil

(2014/01/22 11:25)
no to robi się ciekawie ,ciekawe jak jest w innych instytucjach.

(2014/01/22 11:49)
Jak jest w innych instytucjach??? Tak samo!!! Wszędzie złodziejstwo i korupcja. Dziwimy się, że Polacy mają opinię w Europie bandytów, złodziei i pijaków, a inni porządni ludzie co uczciwie za chlebem wyjechali muszą długo pracować na swoją dobrą wizytówkę. Swój własny kraj okradamy,  okradamy się nawzajem, instytucje żerują na najsłabszych. Czy to DPS czy Sądy, Prokuratury, urzędy, szpitale itd itd. Wszędzie tylko kasa, kasa, kasa. Najgorsze, że wiele spraw jest tuszowanych, ukrywanych ale to też dzięki kasie, a jak jej nie masz to masz pecha, bo nic nie załatwisz. Szpital ci nie pomoże, urzędnik ci nie pomoże, Prokurator cię oskarży a Sąd cie skaże albo wsadzi, czy jesteś winny czy nie. A dlaczego? Bo nie masz kasy. Chory kraj !!!! Jak czytałam posty o DPS we wcześniejszych wątkach,to nóż sam się otwiera , to chce się krzyczeć i .... Dla mnie aż niewiarygodne jak może człowiek człowieka tak traktować. Tego kraju nic i nikt już nie uratuje, tu nie ma przyszłości, nie ma perspektyw. Chcemy tu żyć, chcemy tu mieszkać, mamy dzieci, rodziny, chcemy czuć się bezpieczni jako obywatele, czuć, że państwo nas chroni, że mamy jakąś osłonę w razie niepowodzenia. A gorzka i smutna rzeczywistość jest taka, że jak się nie powiedzie, jak masz kłopoty to cię jeszcze wgniotą w ziemię. Czasami ludzie dla ludzi mają więcej serca i empatii niż każdy jakikolwiek urząd czy instytucja. Jeśli takim osobom jak chociażby pracownikom zarządu wspomnianego DPS w Młodzieszynie udowodni się zarzuty przekrętów finansowych i nie tylko, to nie żadne więzienie na koszt państwa, tylko zająć majątki, spieniężyć i przekazać na cele dobroczynne, na ogólną biedę, chorych i potrzebujących , a tym wystarczy już życia w luksusach za czyjeś pieniądze.Niech spróbują pracy za najniższą krajową i dorabiają się uczciwie od początku za swoje a nie za cudze pieniądze.

(2014/01/22 12:21)

KAT
mieli pomagac a okradali staruszkow

watpie tez ze sochaczewska prokuratura stanie na wysokosci zadania

(2014/01/22 12:30)
Łowicz nas informuje o przewałkach w Socho,zresztą bardzo mi się podobają --wiadomości lokalne radia Fama-w Żyrardowie odbył się..,w Skierniewicach otwarto..., Łowicz zaingurował...,w Błoniu rozpoczęto...,a że kraksa na obwodnicy i ruch utrudniony to się dowiaduję z jedynki

wiem jak dziala ta instytucja.. cenzura tak samo jak w lokalnej prasie.. gowniane male miasteczko trzymane w lapach kolesi.. lokalne media zlego slowa nie powiedza na aktualna wladze, zadnych argumentow przeciw ich interesom chocby byly totalnie sprzeczne z interesem spolecznym.. ale za to w druga strone.. jechac klamliwie po konkurentach dla lokalnych ukladzikow to media nie maja problemow. wszystko kreci sie wokolo interesow lokalnej wladzy a reszcie wara od tego. taka maja polityke.

(2014/01/22 13:02)

KAT
http://www.ziemia-sochaczewska.pl/spolecznosc/5-osob-zatrzymanych-domu-pomocy-spolecznej-mlodzieszynie/

(2014/01/22 13:29)

niemożliwe naprawdę Ireneusz K. zatrzymany ?!

Ireneusz Kisiołek

(2014/01/22 18:29)
Witam Skoro Pana nie wsadzili na 48 to prosimy o kilka słów wyjaśnienia w tej sprawie.Co się stało, że policja zrobiła nalot na DPS ot tak sobie ?

(2014/01/22 18:43)

Tajemnica śledztwa ja w tej sprawie nie mam nic do powiedzenia

Pozdrawiam wszystkich Irek Kisiołek

(2014/01/22 18:59)