Droga do Multishop Sochaczew

/ 9 odpowiedzi
Mam pytanie za 1000 pkt. Jak pieszy (człowiek bez samochodu) może dojść (po ludzku spokojnie i bezpiecznie) do położonego na wygwizdowie super hiper sklepu (Multishop) gdzie chodniki kończą się kilometry przed nim? Dziękuję za każdą sugestię, ale z góry odrzucam wszelkie skróty dróżkami itp.
To jest sklep dla zmotoryzowanych a piesi muszą kupować na mieście.A tak na poważnie to multischop nie leży na terenie miasta więc burmistrz nie jest zainteresowany żeby ci co mogą kupować w miejskich sklepach ,szli sobie spacerkiem kupować na terenie gminy i tam zostawiać pieniądze.

(2013/11/30 17:12)

iks
To jest sklep dla zmotoryzowanych. Jakie chodniki ludzie? Chcecie łazić później przy tych sklepach po drogach dla samochodów, a może na rondzie Wam chodnik zrobić? Nie wszystko musi być dla Wszystkich. A autobusu nie ma jakiegoś? W dniu otwarcia był. I błagam nie łaźcie w tamtą stronę po Warszawskiej bo tam nie ma oświetlenia i wczoraj już bym jednego matoła rozjechał. Odblaski przynajmniej zakładajcie albo kamizelki, nie jeździcie samochodami to nie zdajecie sobie sprawy, że Was wogóle nie widać i później oczywiście kierowca będzie miał problem jak rozjedzie samobójce. Mało macie sklepów na mieście?

(2013/11/30 17:44)
Jak nie masz samochodu to nie jestes targetem multishopu. Na pewno mieszkasz w okolicy ktorejs z biedronek - tam rob zakupy. 

(2013/11/30 21:27)
Ja mam samochód i jak tam się wybieram to oczywiście autem !!!!  
Ale raz w czasie wakacyjnym wybraliśmy się z żoną na spacer poszlismy 600 lecia do Warszawskiej i w strone basenu , żonę nagle naszła chęc na Mc Donalda i poszlismy sobie piechotą koło Orkanu skręcilismy koło Orlenu w str Olimpijskiej potem przez obwodnicę tam są pasy dla pieszych po drugiej str w lewo ( ulica asfaltowa ) w str posiadłosci pana ......  i tam jest wydeptana drużka do Mc Donalda , a już spod Mc , kazdy trafi !!! Chyba ???

Tylko ta trasa dla pieszych najlepsza !!! Innej nie ma !!!

A najlepiej składajcie do MZK podpisy o autobus !!! ( najlepsze rozwiązanie !!!! )
Szybciej autobus załatwicie niż , wam chodnik wybudują !!!

(2013/11/30 22:13)
To jest sklep dla zmotoryzowanych. Jakie chodniki ludzie? Chcecie łazić później przy tych sklepach po drogach dla samochodów, a może na rondzie Wam chodnik zrobić? Nie wszystko musi być dla Wszystkich. A autobusu nie ma jakiegoś? W dniu otwarcia był. I błagam nie łaźcie w tamtą stronę po Warszawskiej bo tam nie ma oświetlenia i wczoraj już bym jednego matoła rozjechał. Odblaski przynajmniej zakładajcie albo kamizelki, nie jeździcie samochodami to nie zdajecie sobie sprawy, że Was wogóle nie widać i później oczywiście kierowca będzie miał problem jak rozjedzie samobójce. Mało macie sklepów na mieście?

mam nadzieje że ten post jest pisany z ironią? a gdzie jest napisane że jest dla zmotoryzowanych? naprawdę kawałek chodnika to aż tak wiele? nie, nie ma autobusu wyobraź sobie. Rozbroiło mnie to "nie łaźce (ja nie ł a ż ę tylko chodzę) w tamtą stronę Warszawską bo nie widać" a jak ktoś np tam mieszka albo ma do załatwienia coś w UG to ma latać? czy UG tez jest tylko dla zmotoryzowanych?ale...  czekaj już wyrastają mi skrzydła. I kup sobie okulary bo stwarzasz zagrożenie na drodze skoro nie widzisz pieszych. Jeśli chodzi do mnie to ja tam nie chodzę wolę jechać do warszawy i tam zrobić spokojnie zakupy czy iść do maca, niż pchać się na siłę do super ekstra Multishopu tylko dla zmotoryzowanych do którego nie ma nawet dogodnego dojścia, i wiele osób z mojego otoczenia tak robi, sklep jest stratny.

(2013/12/02 18:51)

iks
Nie, to nie było z ironią. No i coś takiego o okularach może napisać tylko ktoś kto nie jeździ samochodem i później ŁAZI po ciemnej ulicy bez odblasków i jeszcze ubrany na czarno. ŁAZI!!!, a chodzą to ludzie myślący, imbecyl łazi pamiętaj.

(2013/12/02 23:40)

Gdzie jest tak napisane,że sklepy znajdujące się tam są tylko i wyłącznie dla zmotoryzowanych?! Autobusu nie ma i czuję,że nie doczekamy się busa no chyba,że obroty spadną.Zgodzę się,że nie wszystko jest dla wszystkich ale pozwól,że każdy będzie sam za siebie decydował co jest dla niego a co nie.Kim Ty jesteś? Masz prawo do segregacji ludzi?Masz rację,że trzeba mieć odblaski jak się idzie w ciemnym ubraniu wieczorem w szczególności teraz,ale też kierowców nie zwalnia to z obowiązku zachowania należytej ostrożności w warunkach panujących na drodze! A Ty święty jesteś i chodzisz w odblaskach jak nie prowadzisz swojego pojazdu?Sądzę,że nie.Więc się od pieszych odczep.Każdy ma prawo( jeśli posiada uprawnienia) jechać autem,czy jak ma ochotę iść spacerkiem do McDonalda czy do multishopu czy co tam jeszcze jest.A wracając do treści posta.Drogi takowej nie ma.Jak ktoś zauważył można się przejść przez ul.Olimpijską do obwodnicy przejść na drugą stronę i dalej podążyć w kierunku zamierzonym,ścieżką wydeptaną przez tych niezmotoryzowanych,którzy są zmuszeni kupować tylko i wyłącznie w sklepach w mieście czyli tam gdzie dojść mogą bo szacowny burmistrz nie ma chęci czegoś z tym zrobić a Pan Iks nadał sobie prawo do rozporządzania kto może a kto nie dokonywać zakupów w sklepach znajdujących się na Wójtówce.

(2013/12/03 13:04)

iks
A mógłbyś wytłumaczyć dlaczego niby burmistrz miałby budować chodnik do prywatnego biznesu jeśli ten biznes nie widzi sam takiej potrzeby? Dlatego, że Ty masz akurat widzimisie żeby kupować właśnie tam a nie w mieście?Najwidoczniej OBI, Tesco, Multishop nie widzą potrzeby żebyś u nich kupował więc o co Ci chodzi. Idź się do nich poskarż.

(2013/12/03 17:56)
Tekst był napisany z ironią a problem w nim zawarty uważam za poważny. Zapytałem grzecznie, bo nie chcę stwarzać zagrożenia dla innych(nie chcę jak to ktoś określił ŁAZIĆ!). Spodziewałem się różnych odpowiedzi tych milszych(zauważających problem) i tych po prostu niezrozumiałych(segregacja na zmotoryzowanych i tych, którzy powinni kupować tylko w mieście). Nie prosiłem o chodnik czy nie deklarowałem się, że będę chodził Warszawską "całą szerokością " bez odblasków.

(2013/12/03 20:55)