Droga redakcjo gdzie zniknął artykuł odnośnie Pana Posła i pociągów

/ 16 odpowiedzi

Jestem zaskoczony zniknieciem artykułu o Naszym pośle , który załatwił dodatkowy pociąg

jaki poseł jaki pociag, czy może zapytam pociąg do czego? do koryta? :)

(2016/03/03 07:56)

bardziej bym sie cieszyl gdyby zalatwił by mniej ludzi musiało za chlebem tym pociągiem jechac do Warszawy,a na miejscu miec godna prace.

(2016/03/03 09:18)

A może to chodzi o ten "złoty pociąg" ?

Sam go wykopał, niewierzę:)

(2016/03/03 09:31)

wykopal pociąg? to chyba niebiosa pomogly hihiihihi

(2016/03/03 09:38)

Oj, obawiamy się, że pomylił Pan redakcję. U nas nie było takiego artykułu.

(2016/03/03 09:40)

mopseko ma chyba racje ,bo tez mi sie wydaje że byl tu artykul o pociągu i fotka posla na dworcu PKP.

(2016/03/03 10:28)

teraz juz wiem dlaczego nie ma tego dodatkowego pociagu!! bo poseł go załatwił :D killer :)

(2016/03/03 10:33)

Szanowna Redakcjo prosze nie wprowadzać czytelników w błąd ... - wczoraj na 100% ten artykuł był u Was na stronie.

(2016/03/03 10:48)

Szanowno Redakcjo

jeSli ludzie Pana posłą mówia ze artykuł był (sami go pewnie umieścili a Oni przecież teraz mogą wszystko) to znaczy że był:)))

(2016/03/03 11:15)

trapes

Mógłbyś mnie nie obrażać . Nie jestem , żadnym człekiem Pana Posła . Swoją godność mam.

(2016/03/03 13:08)

Uderz w stół a nożyce się odezwą:) to nie jest mój poseł .... a jak ktoś pisze "Nasz" poseł...A jesli to pomyłka to tym bardziej człowiek sie nie obraża ...jak coś go nie dotyczy...chyba że dotyczy... Miłego dnia

(2016/03/03 14:16)

Cieszę się, że w rozkładzie jazdy od 13 marca pojawia się pociąg pospieszny z Warszawy, odjeżdżający niedługo po godzinie 15.00, którym podróżni z Sochaczewa będą mogli szybciej wrócić do domu – podkreśla poseł Małecki. Pociąg uruchumiony specjalnie dla Pana Posła Małeckiego żeby mógł wrócić z posiedzenia sejmu szybko do domu, bo raczej malo osób kończy w Warszawie prace o tej godzinie

(2016/03/03 14:45)

w końcu byl ten artykuł czy nie?

(2016/03/03 16:36)

Nie było żadnego artykułu, ani nawet wątku na forum na ten temat. Zostaliśmy nie tylko pomyleni z - prawdopodobnie - Urzędem Miasta, na stronie i FB którego opublikowano dobitny tekst na ten temat, ale również pomówieni o tendencyjność i działania z dziedziny, że tak rzecz ujmiemy, medialnej agresji, próby odmawiania komukolwiek głosu, a nawet jego kasowania. Nie zgadzamy się na takie insynuacje. Cała formuła e-Sochaczew.pl polega na byciu areną dla pluralizmu poglądów, nawet jeśli są nie do pogodzenia, na byciu przeglądem wszystkich istotnych wydarzeń dla powiatu sochaczewskiego i jego mieszkańców. Nie odmawiamy nikomu głosu, o czym świadczyć może chociażby ten wątek. Może jego autor nie rozumie, na czym polega istota jakichkolwiek publikacji na e-Sochaczew.pl. Poza redakcją (której rola wobec mocy wypowiadającej się społeczności, jest w zasadzie symboliczna), mogą publikować wszelkie stowarzyszenia, instytucje, urzędy, kluby, podmioty, które wyrażą taką chęć, a także blogerzy. Wszyscy uzyskują w pierwszej kolejnośi stosowne uprawnienia. Wśród naszych partnerów publikującyh są również partie polityczne, wszystkie, które chcą publikować, Również Prawo i Sprawiedliwość (zresztą, chętnie dotychczas publikujące). Ostatni raz informujemy, że nie było u nas żadnej formy publikacji na temat ani nowego połączenia PKP, ani udziału w tym fakcie lokalnego posła, i uprzejmie prosimy o zaprzestanie insynuacji, jakoby dopuszalibyśmy się jakichkolwiek cięć w tym względzie. Szczerze powiedziawszy, powyższe wpisy odczytujemy jako świadectwo - by załagodzić - lekkiej paranoi, i wszystko  byłoby nawet zabawne, gdyby nam czegoś nie zarzucano. Równie dobrze można by nam było zarzucić wszystko. Autora tego wątku i sekundujących prosimy o opamiętanie się. Jeśli Panu/Pani zależy na uwypukleniu informacji o udziale posła w utworzeniu  (czy przywróceniu) nowego (czy starego) połączenia między Warszawą a Sochaczewem, prosimy o list do redakcji (biuro@e-sochaczew.pl) - na pewno opublikujemy. Jak wszystko, czym zachwyceni, lub oburzeni są mieszkańcy.

Pozdrawiamy

redakcja

Pozdrawiamy

redakcja

(2016/03/03 23:37)

Tych, którzy kojarzą rzekomą publikację na ten temat na naszym portalu z fotką posła Macieja Małeckiego na dworcu PKP. pozwalalmy sobie zapytać: czy chodzi o fotkę poniżej? To jedyna, jaką udało nam się znaleźć odnośnie tej sprawy, pochodzi ze strony Urzędu Miasta Sochaczew i towarzyszy tekstowi na ten temat. Może o ten artykuł chodziło tym, którzy na 100% widzieli go u nas?

(2016/03/03 23:52)

droga redakcjo, nie szarpcie sie z czyims niedowładem umyslowmy, ludzie juz tak bezmyslnie łykają wszystko, nawet nie chce im sie zastanowic gdzie i kto pakuje te wiadomosci im do glowy.

co jak co ale e-socho na pewno nie dyskryminuje zadnej strony politycznej a na pewno juz nie usuwa zadnych artykulow tylko dlatego ze sa napisane przez PIS PO KUKIZ czy kogo kolwiek innego,.

pozdrawiam was serdecznie :)

(2016/03/04 07:50)