Drożyzna w Sochaczewie

/ 11 odpowiedzi
Cy może mi ktoś wytłumaczyć z czego wynikają tak wysokie ceny LPG na stacjach w sochaczewie?
Sochaczew cena LPG w okolicach 2,40 L, Topołowa 2,20, Błonie 2,00 - może trzeba zbojkotować i przestać w sochaczewie gaz tankować.
Widać, że podtlenek biedy jest już dobrem luksusowym :)

(2019/03/14 08:41)
Czy opłaca się jechać ponad 50 km w obie strony, aby gaz kupić taniej ? W Sochaczewie i okolicach też są różne ceny. Najtaniej na Gawłowskiej.

(2019/03/14 09:20)
Trojanowska - 2,16
Łowicka tuż za rondem w stronę Łowicza 2.06

(2019/03/14 12:48)
witam,

wygląda na zmowę cenową, szczególnie widac to na stacji orlenu przy warszawskiej i statoil przy 600-lecia - ceny idą łeb w łeb...
dwa tygodnie temu tankowałem lpg na BP w bramkach po 1,93 zl (na lotosie 1km wczesniej było nawet 1,91zl).
tankujac 35l przy roznicy 40gr na litrze wychodzi oszczednosci 14zl...
nie pozostaje nic innego jak jezdzic 25km w jedna strone zeby zatankowac auto ...

(2019/03/15 22:09)
Spotyka się dwóch znajomych.
- Ty stary, znów cena paliwa poszła w górę..
- mnie tam ceny nie dotyczą
- to co w lotka wygrałeś?
- Eee, ja tam zawsze za 50 leje

(2019/03/16 09:49)
No ja bym tak raczej zrobił, ale ostatnio przy wymianie filtrów od gazu, fachowiec pokazał mi ile brudu zbiera się pry tankowaniu kiepskiej jakości gazu z nie firmowych stacji, teraz tankuj tylko na Statoil i Shell, troche drożej ale zobaczymy przy nastepnych filtrach jak to będzie wyglądać. Objawy zbt szybko zanieczyszczonych filtrów, auto nie wkręca dobrze na gazie, niema mocy i czasami kiedy się depnie przełącza na benzyne automatycznie , nie wspominając już o nagatynnym wpływie na motor

(2019/03/19 16:41)
po pierwsze, to po co jezdzic do Blonia jesli u nas na lowickiej tez jest po 2zł. Po drugie, jesli W Bloniu jest gaZ po 2zł, a jednoczesnie u nas po2,45 to chyba wystarczy minimalnie pomyslec zeby wiedziec, ze roznica w cenie miedzy stacjami w centrum a stacjami m.in. na Lowickiej nie wynika z jakosci. Bo jeśli markowe stacje są w stanie zarobić sprzedając gaz w Bloniu Po 2zl, to W Sochaczewie mogliby też po tyle sprzedawać. Wlasnie przez takie glupie i slepe myslenie, ze zawsze drozej, zawsze znaczy lepiej, tyle płacimy. Sam tankuje na lowickiej, nie narzekam( nie tylko ja). To samo tyczy sie tankowania na e-mili przy Tesco, osobiście uważam, że paliwo jest tam tańsze tylko i wyłącznie ze wzgledu na to, ze stacja jest samoobslugowa. Zamiast tych strajków, jak ten ostatnio sprzed około chyba dwóch miesięcy, polegających na tym, ze danego dnia nie tankujemy paliwa (a następnego dnia i tak ludzie pojechali tankować na najdroższe), wystarczyłoby nie tankować PRZEZ CALY ROK, na stacjach które nas naciągają.

(2019/03/22 12:51)
po pierwsze, o którą stacji na łowickiej Ci chodzi?
po drugie, jaka będzie róźnica w jakosci paliwa na stacji BP w socho a BP bramkach? ja pisałem o cenie na konkretniej stacji...
po trzecie bede i 100km w jedna strone jezdzil jak bedzie taniej,,,

ps. dzis cena lpg na orlenie na warszawskiej : 2.44zl/l. i to jest jakas granda...

(2019/03/22 18:24)
1.Stacja "Artus" 100m za rondem 2. Myślę że różnicy nie bedzie żadnej. 3. Prawidłowo, że korzystasz z tańszej stacji.

(2019/03/23 09:45)
ceny z 27-03
bp bramki 2,02
bp socho 2,44
orlen i circkle k 2,49

(2019/03/28 17:16)
wolny rynek, wolny wybór, zatankuj i jedź do Błonia zatankować taniej ha ha ha

(2019/03/29 15:08)