Druga tura Osiecki Czubacki

/ 46 odpowiedzi / 4 zdjęć
Ponoć są sondaże ,że do 2 turze wyborach samorządowych na urząd Burmistrza przejdą Osiecki i Czubacki .Pierwszej wygra Osiecki  z nie dużą przewagą
Zaklinanie rzeczywistości.

(2014/10/25 10:15)
Ponoć Sochaczew jest doliną krzemową.Niskich lotów podpucha!

(2014/10/25 10:34)
Prawdopodobna druga tura to Urszula Pawlak i Piotr Osiecki. Chociaż i Osieckiego nie można być pewnym przy takiej ilości kandydatów. 

(2014/10/25 10:58)
No to się uśmiałem z samego rana.

(2014/10/25 11:35)
Panie Gąsiorowski  Pani Pawlak od lat siedzi w sochaczewskiej polityce. Jesj ostatnie stanowiska pracy to stanowiska z politycznego nadania - najpierw pracowała w sekretariacie Rady Miasta, teraz w jednostce wdrożeniowej popierała PO jak również  ze zdjęcia wygląda dobra znajoma Pana Ciury wicestarosty

(2014/10/25 11:54)
A na tym zdjęciu Osiecki z Ciurą otwierają DPS. Pamiętamy, że to Osiecki nadzorował DPS jako wicestarosta kiedy miały to się zacząć domniemane nieprawidłowości. 

(2014/10/25 12:03)
Tyle ,że Osiecki zawsze na dystans brał współpracę ,ze Starostą Powiatu i krytykował Powiat co poszlaki jego sprawdzały się 

(2014/10/25 12:12)
Przecież był z Ciurą w koalicji jako wicestarosta i sam nadzorował DPS (i taki miał obowiązek). Przecież polityka społeczna była jego oczkiem w głowie. Teraz przynajmniej wiemy co to oznacza.

A z Ciurą podobno pokłócili się o stanowiska.

(2014/10/25 12:23)
W Sochaczewie potrzebna podobnego przywódcy jak jest i był Prokurator Ziobro za jego rządów  napewno by ci ludzie nie wyszli. Jacek im by nie pomógł ....

(2014/10/25 12:27)
No zobacz, a u nas jaki pierdolnik. Taki nadzorował bezpośrednio DPS i za niego odpowiadał, a potem był burmistrzem Sochaczewa. I bezczelnie udaje, że nic nie wie. Nawet na swojej stronie internetowej się nie chwali, że odpowiadał jako wicestarosta za politykę społeczną - a odpowiadał. Rozumiesz po prostu to pomija. 
Bezczelny typ. Ludzie są zbulwersowani. 

(2014/10/25 12:35)
No zobacz, a u nas jaki pierdolnik. Taki nadzorował bezpośrednio DPS i za niego odpowiadał, a potem był burmistrzem Sochaczewa. I bezczelnie udaje, że nic nie wie. Nawet na swojej stronie internetowej się nie chwali, że odpowiadał jako wicestarosta za politykę społeczną - a odpowiadał. Rozumiesz po prostu to pomija. 
Bezczelny typ. Ludzie są zbulwersowani. 

(2014/10/25 12:35)
Rozsądni ludzie zbulwersowani są Twoim brakiem rzetelej wiedzy 

(2014/10/25 12:52)
Wiedza, a nie prymitywnych emocje . Cwani politykierzy myślą, że ludzie są tak głupi, że nie wiedzą nic o samorządzie. Był wicestarostą odpowiedzialnym za nadzór, ale za nic nie odpowiada. Dobre.

(2014/10/25 13:01)
I tak będzie Czubacki

(2014/10/26 09:26)
Wiedza, a nie prymitywnych emocje . Cwani politykierzy myślą, że ludzie są tak głupi, że nie wiedzą nic o samorządzie. Był wicestarostą odpowiedzialnym za nadzór, ale za nic nie odpowiada. Dobre.

Jak to mówi obecny vicek, bez prawomocnego wyroku jest niewinny :)dobra teraz na poważnie.w reportażach na temat dps mowione jest wyraźnie, że do takich nieprawidłowości dochodziło podczas kadencji obecnego vicka. A o tym mówią sami pracownicy. Pracownicy mówili ze zgłaszali siwemu, a nie Osieckiemu o tym co się dzieje w dps. A temat ten był walkowany przez różne media, a każde z nich mówiły tylko o siwym vicku. Zresztą widać jak to ci sami ludzie próbują skompromitować urząd burmistrza na różnych płaszczyznach. Bo to ci sami ludzie mówią o tym że za drogi powiatowe odpowiada burmistrz. Ci sami ludzie piszą że to Osiecki odpowiada za wałki w dps za kadencji siwego.ci sami ludzie oskarżają burmistrza o zrywanie banerów. Ci sami ludzie grożą pozwami w trybie wyborczym użytkownikom tego forum.i ci sami ludzie chcieli pozwać kosmitę za wpis na prywatnym profilu dostępnym tylko dla swoich znajomych.ci sami ludzie nie cofną się przed niczym aby osiągnąć swój cel "władza w mieście"
A o kim mówię? Oni wiedzą, i każdy samodzielnie myślący nie dający ponieść się propagandzie też wie o kim mówię.

(2014/10/26 10:36)
P.s.Mój wpis jest prywatną opinią opartą na reportażach telewizyjnych, prasowych, wpisów " użytkowników tego forum" oraz straszeniem mojej osoby wnioskiem do prokuratury w celu uzyskania moich danych osobowych w trybie wyborczym.
P.s. 2zapewne po tym wpisie taki wniosek zostanie złożony do prokuratury rejonowej w Sochaczewie i zapewne osoby o których piszę ( nie wymieniam nazwisk gdyż bez podstaw prawnych i dowodowych nie mogę nikogo publicznie oskarżać) będą chciały "uciszyć mnie " zgodnie z prawem. 

(2014/10/26 10:59)
jarl - Nie pierdziel Kosmita bo wszyscy wiedzą, że to ty. Tylko się kompromitujesz tymi wpisami.

(2014/10/26 11:18)
1. Nie jestem kosmitą, ( już mi tu zarzucono że jestem klonem olafa, rzecznika burmistrza, że pracuję w UM). 2. Konto założyłem w lutym 2014 , a te forum czytam od około 6 lat.3. Interesuję się polityką lokalną i krajową,  ale nigdzie nie kandyduje. Bo aby oddać głos zgodnie z własnym sumiebiem trzeba wiedzieć na kogo. Nigdy nie oddaje głosu na twarz z biobordu.

(2014/10/26 13:10)
 Jarl, nie gorączkuj się tak. Bronisz Osieckiego, popierasz go - o.k. masz takie prawo ale  nie narzucaj tego innym. Z mojego punktu widzenia w kadencji obecnego prezydenta zabrakło energii i charyzmy. Był urzędnikiem, który nie potrafił oprzeć się naciskom kolesi w sprawie polityki kadrowej , jego urzędowanie było mdłe. Najlepszą wizytówką tebo burmistrzowania jest teren zielony wokól ruin zamku- niby coś posadzono ale co to właściwie jest?

(2014/10/26 13:52)
Ja narzucam?Sory ale to " ci sami ludzie" notorycznie zakładają tematy i podają informacje często mijające się z prawdą, np. Mówienie o miejskich drogach do remontu,  wystawiają przy tym zdjęcia dróg powiatowych i wojewódzkich. Wyrażam swoją opinię . To wy narzucacie tu sposób w jaki ma być odbierany burmistrz, czyli on jest zły bo drogi powiatowe są fatalne; on jest zły bo ktoś zrywa banery w mieście; on jest zły i już.
Popatrz jakie tematy dominują w dziale wybory i zastanów się kto tak naprawdę się goraczkuje. Bo w mojej ocenie to ludzie,  którym zależy na stanowiskach i dobru własnych partii komitetów czy koalicji.

(2014/10/26 14:00)
Jarl
O Osieckim jednoznacznie wypowiada się Pan Żeligowski z okresy , kiedy Osiecki był dyrektorem basenu. Musieli go odwołać , bo basen by musieli zamknąć z uwagi na brak gospodarności . To samo jest w mieście , i tyle.

(2014/10/26 14:13)
Mówić można wszystko. Liczą się tylko oficjalne pisma dyscyplinarne, prawomocne wyroki, protokoły z zarządzeń.
Jeżeli coś nie jest poparte oficjalnym pismem jest tylko pomówieniem. Jeżeli ktoś insynuuje komuś jaką cokolwiek winę powinien poprzeć swoją tezę dokumentami lub linkami do źródeł tych informacji ( linki aby były wiarygodnym źródłem powinny być do państwowych instytucji orzekających w danym temacie).
Uważam też ze zanim ktoś pochopnie uwierzy w informacje zamieszczane na forum, powinien poszukać w sieci stron na których są one zamieszane zgodnie z prawdą( stron instytucji państwowych)

(2014/10/26 14:50)
- isauro, usiłujesz trochę podtopić p. Osieckiego w basenie, a mnie się nie podoba, że nie wspomnisz słowem o procesie w Sądzie Pracy i  jego rezultacie.W moim odczuciu jesteś kolejną nieuczciwą użytkowniczką. Nawet nie usiłujesz wysilić się na choćby udawany obiektywizm. 

(2014/10/26 19:55)
Dyrektor MOSiR-u zwolniony
Izaura.taki artykuł był wysmarowany na temat zarządzania mosirem. Z niego wynika, że p. Osiecki sam zgłaszał problem z finansami, a p. Czubacki chciał dorzucić 2 stołki.  Następnie p. Osiecki po jakimś czasie oświadczył że już nie ma problemów z finansami,  co rzekomo naruszyło zaufanie p. Czubackiego i to z tego powodu dostał wypowiedzenie. Żadnych innych informacji na ten temat nie znalazłem w sieci. Coś słyszałaś i wypaczasz to według własnej wizji. 

(2014/10/26 20:43)