Druga tura Osiecki Czubacki

/ 46 odpowiedzi / 4 zdjęć

gaj
"Z niego wynika, że p. Osiecki sam zgłaszał problem z finansami, a p. Czubacki chciał dorzucić 2 stołki." Jarl - Jeden stołek :)

(2014/10/26 21:03)
Małe sprostowanie:P. Czubacki chciał dostawić 1 stołek z panem Głuchowskim.

(2014/10/26 21:13)
Drugiej tury dla Osieckiego może nie być, zobaczycie że przepadnie w pierwszej. 

(2014/10/26 21:21)

Jago Zacznij dyskutować merytorycznie.bo jak narazie to bawisz się w czarnoksiężnika rzucającego proroctwa i uroki.
Gdzie kończą się argumenty, to zaczyna się oplówanie.

(2014/10/26 21:24)
Drugiej tury może nie być bo Osiecki przepadnie w pierwszej. Ludzie na mieście mają zwyczajnie dość Osieckiego i jego ekipy. A jak myślicie dlaczego tak ułożył listy do powiatu z miejskich urzędników. 

(2014/10/26 21:51)
http://sochaczew24.info/kandydaci-burmistrza-miasta-sochaczew-rady-miasta-rady-powiatu-wojtow-gmin-rad-gmin/

Nie tylko osiecki tak kandyduje.widziałem też Czubackiego i Gaika więc w co ty sobie pogrywasz?

(2014/10/26 22:05)
DRUGIEJ TURY MOŻE NIE BYĆ KIEDY PIOTR OSIECKI ZOSTANIE WYBRANY W PIERWSZEJ TURZE, JA TO NAWET JESTEM ZA PRZEMYSŁAWEM ALE WIPLEREM NA PREZYDENTA WARSZAWY!!!

(2014/10/26 22:36)
CWKS - szykujesz sobie w Warszawie tratwę ratunkową jak Ci się tu w Socho nie uda?

(2014/10/27 10:16)
alekq co mi ma się udawać czy nie udawać, jestem   człowiekiem apolitycznym i nie mam takich zainteresowań w ogóle!!!

(2014/10/28 12:38)
Ciekawe kogo poprze Gaik i inni kandydaci  jeśli by okazało się ,że druga tura Czubacki Osiecki

(2014/10/29 10:42)
Ciekawe kogo poprze Gaik i inni kandydaci  jeśli by okazało się ,że druga tura Czubacki i Osiecki

(2014/10/29 10:43)
 Nikogo, nie wiesz że w PO jest tak że dostają codziennie instrukcje w formie SMS, KOPARKA ZDECYDUJE:)

(2014/10/29 10:50)
Ale to już było (Czubacki i Osiecki) i nie wróci więcej.  Tym panom  podziękujemy.!!

(2014/10/29 15:26)

gaik? czubacki? gaik? czubacki? ja was pogodze:

Urszula Pawlak ? plan i pomysły dla Sochaczewa

poczytajcie na spokojnie, przemyslcie i nie dopuscmy do drugiej tury.. po co ryzykowac zeby ktorys z tych panow zasiadl na tornie? tak, tak... oni ten urzad beda traktowac jak swoje krolestwo a nie prace dla tego miasta.. nie popelniajmy bledu i niech w pierwszej wygra urzula pawlak

(2014/10/30 08:58)
Wyborcy mają swój rozum i sami muszą zdecydować czy wybrać osobę o wysokiej kulturze osobistej , Burmistrza który skutecznie kieruje miastem od 4 lat,czy  równie skutecznego byłego Burmistrza który kierował miastem przez dwie kadencje,

-czy amatorów z parti   nieudolnie Rządzącej krajem od 7 lat
- Partii w której od 7 lat toczy się bezustanna walka o przywództwo, o pozycję wewnątrz jej struktur i o stołki
- parti której członkowie się gryzą jak psy, przykład ostatni ostry konflikt Protasiewicza ze Schetyną
- partii awanturników politycznych, ludzi zapalczywych jak Stefan Niesiołowski
- partii ludzi zakompleksionych szukających kariery i dowartościowania się
- partii w której  jest wewnętrzny roźdżwięk  i brak porozumienia którego ze swoich kandydatów poprzeć
- partii  w której powołono  sztab do walki z  CHAMSTWEM wewnątrz jej struktur.

Sami zdecydujcie Państwo czy chcecie mieć spokój i dalszy dynamiczny rozwój miasta, czy hucpę polityczna taką jaką robią tu klakierzy PO umocowani na tym forum przez swoich mocodawców?

(2014/10/30 09:50)
Są sondaże , że w II turze będzie p. Osiecki i p. Czubacki? Ja mówię sprawdzam . Gdzie są tak katastrofalne sondaże? 

(2014/10/30 09:57)
Wśród zastraszonych pracowników Urzędu Miasta i podległych jednostkach.(wystarczy obejrzeć filmy propagandy bidona)

(2014/10/30 10:41)
Nie znam osobiście, ale mnóstwo dobrych rzeczy słyszałem o tej pani, co startuje na Burmistrza. Czytam program i jest całkiem sensowny. Miałem zamiar zagłosować na pana G., ale chyba ze względu na brutalne sztuczki walki politycznej toczone przez panów kandydatów. Oddam głos na tą Pawlak. Dobrze mi się kojarzy z tym Pawlakiem od straży.  

(2014/10/30 10:58)
Nie znam osobiście, ale mnóstwo dobrych rzeczy słyszałem o tej pani, co startuje na Burmistrza. Czytam program i jest całkiem sensowny. Miałem zamiar zagłosować na pana G., ale chyba ze względu na brutalne sztuczki walki politycznej toczone przez panów kandydatów. Oddam głos na tą Pawlak. Dobrze mi się kojarzy z tym Pawlakiem od straży.  

(2014/10/30 10:58)
Rotor rozsądnie poczniesz.

(2014/10/30 11:11)
I bardzo ryzykownie

(2014/10/30 17:31)