Drzewa

/ 4 odpowiedzi
Wczoraj w Chodakowie, przy hali sportowej, PEC wycinało gałęzie drzew, które powodują spięcie przewodów elektrycznych podczas wiatru.Po raz pierwszy widziałam z jaką rozwagą robili to ci panowie. Jak zastanawiali się, jak usunąć przeszkadzające gałęzie, nie masakrując tych drzew.Brawo.

Metasekwoja, może ciągłe pisanie o sprawie wycinania drzew i szerokie zainteresowanie /i oburzenie/ jakie wywołuje bezmyślna wycinka drzew i krzewów z miasta dala jakiś efekt? Może wreszcie i odpowiedzialni za zieleń ludzie w mieście, którzy biorą za to pieniądze, zaczęli się zastanawiać, że ogołocili już wszystko? Mam nadzieję, że ta tendencja bedzie stała, a w Chodakowie drzew nie wytną, żeby rewitalizować. Pozdrowienia dla Ciebie i p. Gąsiorowskiego!

(2014/05/30 17:48)
 Tak kosmetyka drzewostanu to piękna sprawa szczególnie w tak pięknym miejscu jak Chodaków. Aby wyrosły takie piękności jakie mamy w Chodakowie trzeba czekać całe życie sami przyznacie że to bardzo długo... 

(2014/05/30 18:02)

Szanowny Rzeczniku Panie Robercie Małolepszy mam pytanie... Jak nazwać gospodarza który zatrudnił w gospodarstwie pilarzy aby wycieli drzewa na jego posesji zapłacił im za wycięcie drzew i wszystkie wycięte drzewa oddał tym wynajętym i opłaconym pracownikom? 

(2014/07/20 13:33)
może wpisz pytanie w Google dostaniesz odpowiedź.

(2014/07/20 13:45)