Duża pensja dyrektora od kultury? Jak to się ma do kultury w samorządzie?

/ 14 odpowiedzi
Nowy Dyrektor Kultury... Nowa Pensja Dyrektora może wprawić w zdumienie... otóż podobno na kulturę na którą nie było pieniędzy bo ponoć się skończyły jeszcze w wakacje jak to ogłaszała jedna z naczelniczek burmistrza Osieckiego nijaka Pani K. nowy dyrektor otrzymał około 8000tyś pensji ile nas kosztuje gromadka nowych pracowników tego jeszcze nie wiem ale nie rozumiem nadal tej matematyki nowoosieckiej... Posada i wynagrodzenie poprzedniego dyrektora p.Halinki było o ok 3000tyś mniejszy... Gdzie nadal prawo nakazuje burmistrzowi zapewnienie posady z takim samym wynagrodzeniem i to ze stanowiskiem głównego specjalisty.... Tak więc kto tu jest głównym specjalistom i od czego skoro na dzień dobry nowy dostaje tłuste ok 8000tyś i kontrakt menadżerski na 4ry lata oraz możliwość zatrudniania następnych nowych i do tego jeszcze kaska się znalazła na nowoosiecką kulturę... Tak więc duża pensja dyrektora od kultury? jak to się ma do kultury w samorządzie? 
drogi @Tadeuszu ! co to jest-"8000tyś" już nie chodzi o 8000tyś. czyli 8 milionów,ale o "TYŚ" nie pisze się TYŚ.",CO ZA POPIEPRZONA MANIA,JAK SIĘ UCIEKA Z LEKCJI POLSKIEGO TO CHOCIAŻ NA MATEMATYCE SIĘ UWAŻA!,nie ma TYŚ bo nie pisze się TYŚĄCE,TYLKO "TYSIĄCE",skąd maniakalne pisanie TYŚ.
TYS.TYS.TYS.TYS.TYS.TYS.TYS.TYS.TYS.TYS.TYS.TYS.TYS.TYS.TYS.TYS.TYS.TYS.TYS.TYTYS.TYS.TYS.TYS.TYS.TYS.TYS.TYS.TYS.TYS.TYS.TYS.TYS.TYS.TYS.TYS.TYS.TYS.TYS.TTYS.TYS.TYS.TYS.TYS.TYS.TYS.TYS.TYS.TYS.TYS.TYS.TYS.TYS.TYS.TYS.TYS.TYS.TYS.TYS.TYS.TYS.TYS.TYS.TYS.TYS.TYS.

(2015/10/21 19:50)
no @tadeuszu dałeś czadu z tymi 8000tyś, oj dałeś  :) :) :)

(2015/10/21 22:02)
hehehe jak zwykle ''robroy'' ma rację... a ''wbienko'' stawia kropkę nad i... mało kulturalne braki w wykształceniu spowodowane notorycznymi wagarami w starciu z z tłustymi kulturalnymi 8ma tysiakami o wiele bardziej kują w oczy... no nic... nie pozostaje mi nic innego jak prosić o wybaczenie :) forum e-sochaczew zobowiązuje... tak więc może ktoś udzieli mi korepetycji :) z poprawnej polszczyzny... jestem otwarty na propozycje choć i tak ufam że zrozumieliście moją wypowiedź... 

(2015/10/21 22:30)
Szanowny @tadeuszu
Po takiej samokrytyce masz wybaczone :)

(2015/10/21 22:38)
Dodajmy, że jest to kwota brutto. Moja, uprzedzając pytanie, wynosiła do 1 października 5500 zł brutto, od 1 października, po "okresie próbnym" wynosi 6500 zł. Będzie to rzecz jasna widoczne w BiP w roku przyszłym.

(2015/10/22 07:51)
To jeszcze tylko dowiedzmy się ile zarabia prezes ZWiK'u i można temat zamknąć...

(2015/10/22 08:58)
A w kwestii SCK to czekam kiedy zostaną uruchomione darmowe zajęcia dla sochaczewskiej młodzieży? W końcu jak widać kasa jest.

(2015/10/22 09:00)
prezesi to temat ważny ,ale ile zarabiają ludzie w miejskich spółkach typu ZGK,PEC,czy starcza im od wypłaty do wypłaty.Bo jak widzimy sobie wiedzą ile dać ale dla pracowników to raczej już nie.

(2015/10/22 09:14)
drogi Tadeuszu - sam chciałeś :) nie pisze się "specjalistom" tylko specjalistą - przynajmniej w tym kontekście. Nie "kują w oczy" tylko kłują w oczy, za tyśiące już dostałeś ojeb więc pomijam. Osobiście najbardziej mnie wkurzają zapożyczenia z angielskiego np. nie "skupić się" a "sfocusować" itp. także grunt, że ktoś polszczyznom pisze przynajmniej :) 
A co do tej kasy:  chciałbyś jako dyrektor pobierać 2,500? bo tyle, to można na magazynie zarobić. Podejrzewam, że to niższa krajowa jeżeli chodzi o dyrektorkę w Polsce. 

(2015/10/22 23:21)
Szanowny ''donwiktor'' patrzę na ten problem z perspektywy ostatnich kilkudziesięciu miesięcy... i kadrowych roszad burmistrza Osieckiego... kiedy przychodzi do ''pseudo''zlikwidowania jakiegoś stanowiska dziwnym zbiegiem okoliczności likwiduje się wyłącznie te zajmowane przez osoby które nie całują w rączkę novoosieckiej władzy... najpierw biuletyn novoosiecki hucznie informuje o braku pieniędzy wraz z patologicznie oddanymi urzędnikami po to by po chwili pozatrudniać ''12tu'' nowych i wręczyć swoim czek in blanco na działania w których aureolę będzie ubierał się ''Pan życia i śmierci samorządowej''...
Ps:Dzięki za uprzejme zwrócenie uwagi lecz jak bym się nie starał i zabiegał o poprawną gramatykę i tak bardziej interesuje mnie czy rozumiesz czytany tekst... 

(2015/10/23 00:22)
Słyszałem, że poprzednia szefowa "Kultury" na umowie miała 4500 zł.
Ciekaw jestem czy to prawda, bo jeśli tak to skok na kasę byłby zacny... ;)

(2015/10/26 15:04)
@Reage77
W BIP Urzędu Miejskiego jest prawdziwa informacja. http://www.sochaczew.pl/AppData/Files/H.P%C4%99dziejewska%2030.04.2015.PDF
Oświadczenie majątkowe za 2014 rok zawiera również "13" za 2013 rok wypłacaną w marcu następnego roku.

(2015/10/28 18:31)