Dyskoteka Viva w Rybnie - wypadek?

/ 120 odpowiedzi

znam tego lba i watpie w tragiczny wypadek ale nie bylo mnie tam. Od tego sa wlasnie naoczni swiadkowie jakim sie mianowałes - zeby pomoc przy rozwiklaniu tej sprawy.

do TVN to mozesz isc jak pan W zaproponuje ci lapowke za milczenie lub policja ewidentnie bedzie pracowac nad wyciszeniem tej sprawy.. a teraz zamiast forum i tvn szybciutko do prokuratury lub na policje.

(2012/06/26 15:24)
Na pogrzebie byłem był dzisiaj o 13,a wiem sporo a ty cwaniaczku wiesz że Pana "W" już nie ma w Polsce.Ciemniaku nie strasz mnie bo ja pragne prawdy i kary dla winnego a ty?Ty sam nie wiesz czego chcesz kumplu :W"

(2012/06/26 17:36)
Tiger ja też już wiem kim ty jesteś,szkoda mi czasu na odpisywanie na twoje bzdurne jęki.U ciebie brak dążenia do prawdy,ty tylko piszesz,a jeśli chodzi o kase od "W" to pewnie tobie by się przydała tyle was jest że każdy grosz to skarb.Mi nie potrzebne mam swoje.

(2012/06/26 18:13)
Ja proponuje zamiast siac pieniactwo na forum to isc do prokuratury, na policje, zlozyc zeznania i pomagac w rozwiazaniu sprawy. Po co klepac takie farmazony na forum?Staw, zrobiles cos w tym kierunku? Pewnie nie...

(2012/06/26 19:32)
Jeśli rzeczywiście jesteś skłonny pomóc policji i prokuraturze w ukaraniu winnego śmierci Waldemara z Rybna, naprawdę zgłoś się jak najszybciej do prokuratury. Chętnie też z Tobą porozmawiam. Ania wie, jak się skontaktować ze mną. Nie mam niestety gg.

(2012/06/26 19:59)
Przepraszam ale nie rozumiem, STAW jako jedyny ogłosił publicznie, że widział zajście i będzie zeznawał  (w dyskotece był sam zapewne !!??), czemu zarzucacie Człowiekowi jakieś "pieniactwo" i obrażacie go ?.
 Wnioskuję z niektórych wpisów to, że WINN....to jakiś gość niezatapialny i wszechmocny (pewnie dlatego, że nigdy nie trafi na prawdziwego faceta), dlatego wielki szacunek dla STAW-a, który podjął temat i mimo straszenia przez niektórych "szczuro-śmieci", którzy nazywają siebie
TIGER-ami !!!!
będzie zeznawał!!!
STAW jeszcze raz, wielki szacunek, ponieważ wielu z nas mogła by iść do odpowiednich służb i zgłosić problem ale nigdy nie odwarzyłoby się zeznawać na policji i wypowiadać swoje opinie na takim forum jak sochaczewskie.
TIGER, ty to chyba z lasu bolimowskiego (z piaskownicy) się wyrwałeś, a gdzie chodziłeś do szkoły (ok, przemyślałem, do lasu, to widać czytając )?
salieri jak sądzisz po co jest forum, takie np. jak sochaczewskie?
monikagadzinska to zaloguj się na GG i nie pisz, że niestety nie mam GG!!!!
GG JEST BEZPŁATNE!!! ;D

(2012/06/26 21:07)

hansior

a ty slepo wierzysz w to co wypisuje STAW?? nawet go nie znasz .. nie jedno juz pieprzyl na tym formu! skad wiesz ze wogole byl swiadkiem????

wszystko wie, wszedzi byl i wszystkich poda do sadu! rozjerzyj sie dobrze i zobacz co za bzdury wypisuje ne e-sochaczew.

jestem za ukaraniem pana W.. ale forum w tym nie pomoze! po ch... oglaszac publicznie ze sie bylo swiadkiem, ze pan W... to morderca, ze juz jedzie TVN? co ten gosciu ma na celu?? poklask?? zostac bohaterem bo jest zakompleksionym gosciem?

dlaczego nie opisujesz co dalej z tym TVN? dlaczego nic nie piszesz czy juz byles przesluchiwany...

DZIAŁAJ STAW I KONCZ TE BEZSENSOWNE WPISY.... CZEKAM NA KONSTURKTYWNE WIESCI OD CIEBIE I WTEDY CIE PRZEPROSZE.

a teraz jesli nie bedziesz mial nic konkretnego do powiedzenia to przestan wypisywac na ten temat.

(2012/06/27 08:52)
STAW nie mozesz wiedziec kim jestem :)

a ty jaki miales zarzut? 
nieumyslne spowodowanie smierci?
ile siedziales tylko 3 lata?

o TVN to wielka bzdura :)

Prokuratura nie bedzie wzywała zadnych swiadków.

bedzie to sprawa bez swiadków....

widzialem pismo jakie przyslali.

Prosze mnie nie obrazac, obrazilem któregos z was?
Przepraszam!

(2012/06/27 13:31)

Pieniądze !!! Myślisz że rodzina zobaczyła jakie kolwiek pieniądze, Człowieku pomyśl zanim coś napiszesz bo to nic miłego dla rodziny a twój iloraz inteligencji jest na poziomie mojej papugi tez jak coś powie to huj wie o co jej chodzi. 

(2012/06/27 20:59)
Tiger z tobą coś nie tak,ja nigdy nie siedziałem,chyba że na kibelku,ale skoro myślisz lub uważasz że siedziałem to niech tak będzie.

(2012/06/27 21:23)
Staw zacznijmy od tego że tak zwany pan.W siedzi w domku, nikt sie go napewno nie wystraszy a śmierci szwagra nie popuszcze !!!!!

(2012/06/28 22:37)
salieri jak sądzisz po co jest forum, takie np. jak sochaczewskie?

Hansior... Forum sluzy konstruktywnej dyskusji, a nie chwaleniu sie co kto widzial a co kto nie. Jesli widzial, to zamiast marnowac klawiature niech idzie do prokuratury czy na policje... W szczegolnosci dlatego, ze niektorzy tu sugeruja korupcje (co jest BARDZO powaznym zarzutem w strone organow scigania - zgloscie to do CBA). Ja nikogo nie bronie, sprawce kojarze, ale nie wypowiadam sie na jego temat, w temacie wypadku tez nic nie wiem... Tylko chodzi po prostu o samo dzialanie, skoro sie wie, skoro sie widzialo to po co klepac to na forum i robic z siebie bohatera? Bohatera, ktory juz cichnie i pewnie przestanie pisac, bo tylko na forum potrafi sie pienic bedac anonimowym.
THE END. 
Moim zdaniem nalezy sie wstrzymac z tego typu oskarzeniami do momentu zapadniecia wyroku bo jakis napewno zapadnie.

(2012/06/28 22:57)
staw da mnie to jest śmieszne co ty tu wypisujesz chyba dlatego żeby sie tylko popisać czy zgłosiłeś się chociasz do rodziny Waldematra T

(2012/06/29 13:56)
Po co tyle wszyscy piszą,pewnie byli tacy co widzieli całą sytuację i to oni powinni działaćZnałem Waldka bardzo dobrze,przez kilka lat razem pracowaliśmy,szkoda że tak wspaniali ludzie giną.

(2012/06/29 18:41)

Każdy pisze, każdy niby widział a jak trzeba to żadnego światka nie ma... o tym człowieku jeżeli można go tak nazwac to jest brak słów nigdy nie spotkałam takiej osoby która może zrobic cos takiego Osobie , która nie była niczemu winna... Sp. Waldemar był moim tata, nawet ten co to zrobił nie wie ile bólu zadał rodzinie.

(2012/06/30 13:52)

KAT
brawo
ciekawe ile zarobisz na zeznaniach
bo taki bedzie final

(2012/06/30 17:19)

KAT
z panem H.W w samochodzie nie byl sam
i ciekawe co pan K.K zezna
a pan H. jest w kraju , przebywa w Bolimowie

(2012/06/30 17:28)
A co tak wszyscy umilkli na temat zabójstwa w Vivie.?Co wszyscy są obojętni,był biedny człowiek który zarabiał na chleb dla rodziny a podjechał bogaty bandyta i go zabił-tak można?Wzywam wszystkich co cokolwiek wiedzą na temat tego zajścia o kontakt,ja robie wszystko aby zabójca poszedł siedzieć.

(2012/07/07 14:30)
Kat o on nie przebywa tam gdzie piszesz,ale działają całą rodziną aby go wyczyscic,ale mamy już pewne dowody i zdjęcia co im utrudnią ten proceder.

(2012/07/07 17:43)
staw jestem ciekawa co ty takiego robisz żeby on poszedł siedzieć jak z nikim się nie kontaktujesz może jesteś panem H.W i masz jakąś strategie w tym że tu wypisujesz takie rzeczy lub liczysz na pieniądze  od pana H.W za milczenie a tak naprawdę może tego nie widziałeś 

(2012/07/08 13:05)
Staw, myślisz, że wiesz wszystko o tej sprawie, a tak naprawdę nie wiesz nic. Skoro tak dużo wiesz o Panu W. to czemu twierdzisz, że nie ma go w Polsce? Te plotki i pogłoski wyssane z palca zostaw dla siebie. Jak widać lubisz sensacje i żyjesz tym tematem. Chyba nie wiesz jakiego człowieka określa się "bandytą", "mordercą", czy on rabował, napadał, i nagminnie mordował? Nikt nie spowodowałby takiego wypadku umyślnie! Uważasz się tu chyba za jakiegoś bohatera, który czuwa nad tą całą sprawą.

Pokłony dla jakże wszechwiedzącego Pana S.

(2012/07/08 14:59)
kolejny ciekawy komentarz od Pana S. ,że niby tak działa i w ogóle, tylko ciekawe czemu do tej pory nigdzie się nie zgłosiłeś ani na policje ani do prokuratury, tylko tu masz najwiecej do powiedzenia a co do działania to nic.. Skoro uważasz ,że wiesz bardzo dużo na ten temat bo rzekomo byłeś na miejscu całego zdarzenia to zrób coś co pomoże w tej sprawie a nie tylko wypisujesz...

(2012/07/08 15:58)
A i na pewno mu wcześniej groził, skoro go nawet nie znał. Zbawco Stawie działaj! Czekamy na kolejny napływ ploteczek !

(2012/07/08 16:08)
Kumple pana H.W.-poczekamy zobaczymy.

(2012/07/09 01:00)

staw jestes zwyklym gniotem. pieprzysz glupoty nie po raz pierwszy, az sie tego czytac nie chce. powinienes zmienic sobie login na mroczny rycerz albo spider man.

znalazl sie wielki wojownik w walce z nieuczciwoscia spoleczna, wyzyskiem przez bogatych i lapowkarstwem.

tego goscia trzeba zbanowac i wogole nie odpisywac na jego watki to moze zrezygnuje z pisania tych farmazonow.

gowno widziales, gowno wiesz, gowno mozesz i gowno zrobisz..... bohaterze

(2012/07/09 08:32)