Dyskoteka Viva w Rybnie - wypadek?

/ 120 odpowiedzi
Staw, Ty to raczej nic nie zobaczysz. Ale chyba skończyły Ci się newsy chłoptasiu, czyżby Twoja wyobraźnia przestała działać?

(2012/07/09 09:51)
Asterixxx - zarejestrowałeś się wczoraj tutaj specjalnie, żeby zabierać głos w sprawie HW i Vivy? Jakiś interesik w tym masz? A może płaci ktoś, co?

(2012/07/09 10:15)
Tak, kokosy za to dostaje. Wątek obserwuję od dłuższego czasu, i to żałosne, że ludzie nie mają pojęcia o tej sprawie i wypisują takie głupoty.

(2012/07/09 11:32)
Myślisz, że założenie tego forum i pisanie tutaj coś da? Bo jak na razie każdy tylko pisze to co usłyszał, pogłoski i plotki, nic sensownego. Jak na 'pudelku' .

(2012/07/09 13:50)
STAW , nie wysylaj mi grózb na poczte.

Znów chcesz wrócic do celi?

tylko co tym razem sprzedaz by miec na adwokatów?

Mówiłęm od początku ze on gówno wie i gówno zrobi.

(2012/07/09 18:33)
Tiger ja wiem że lubisz cele i znasz ale nie posądzaj innych o pobyt tam-to twoje ulubione miejsce i nikomu nic nie wysyłałem,może pisała do ciebie twoja dziewczyna z celi.

(2012/07/09 20:47)
A sory Tiger koledzy mi podpowiadają że nie dziewczyna tylko chłopak,przepraszam moja nieuwaga.

(2012/07/09 22:33)
Echo Powiatu i Komenda Policji w Sochaczewie
10 czerwca 2012 roku około 1:00 na parkingu przed dyskoteką w Rybnie doszło do potrącenia mężczyzny przez kierującego pojazdem marki BMW X5 koloru srebrnego. Osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie ( 46 863 72 05 lub 46 863 72 61).

(2012/07/10 16:32)
Tiger czytam cię od dawna i z tobą coś nie tak,staw pisze bo sporo wie znam tego człowieka i wiem że to co pisze to prawda a ty Tiger jesteś znany benzyniarz.

(2012/07/10 20:15)
konto utworzone dzis...
Staw gratulacje kreatywnosci ;)

Ty wiesz swoje ja wiem swoje.

wiem ze mial wypadek.

wiem gdzie i zkim jechal

wiem gdize mieszka

znam jego rodzine

i wiem co zrobil :)

PS: bylem przy tym wypadku

dobra nie chcesz wierzyc to nie

Staw: zgłos sie do komendy jak tyle wiesz i pomorz Rodzinie T. byles chociaz u nich?

(2012/07/10 22:05)
Słuchaj Tiger,ja swoje zeznania złoże w obecności adwokata bo ja jestem uczciwy i walcze ze złem,Posądzasz mnie o coś czego ja nie rozumie.Bądz pewien że zgłosze do Prokuratury twoje opisy.Wiem że jesteś za panem H.W. twoja sprawa.Ty chyba mnie z kimś pomyliłeś ale to już twój problem,a jeśli widziałeś jakiś wypadek o którym piszesz to powinnieneś może zeznawać-jak sądzisz?Dla mnie jesteś zerem i bądz pewien że nie długo zostaniesz namierzony.Pozdrów Tate bo ja już wiem kim jesteś cieniasie.

(2012/07/11 00:37)

ja pier....! STAW ty musisz sie spotkac nie z adwokatem tylko z psychiatra!!

pierd...sz od miesiaca kocopoly i jak sie okazuje nie byles jeszcze na policji???

jestes uczciwy i walczysz ze zlem HAHAHHAH no kurw... mac! jakbym ogladal batmana! uczciwy? jak mozesz wypisywac takie zeczy i robic rodzinie nadzieje ze cos widziales.

popaprancu jeden. zeznania w obecnosci adwokata???? nie jestes debilu oskarzonym tylko swiadkiem.

wezcie dego goscia stad zabierzcie bo mi nerwy puszczaja jak widze to co on wypisuje.

(2012/07/11 08:09)
10 czerwca 2012 roku około 1:00 na parkingu przed dyskoteką w Rybnie doszło do potrącenia mężczyzny przez kierującego pojazdem marki BMW X5 koloru srebrnego. Osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie ( 46 863 72 05 lub 46 863 72 61).

i to powinno być podsumowanie tego tematu. Jak ktoś widziałi coś wie- to proszę sie zgłosić na policję a nie swoje niedorzeczne  wywody na forum prezentować.  Stała się tragedia i sprawca powinien odpowiedzieć  za to co zrobił ale  poczekajmy na prokuraturę i wyrok. Jak ujdzie sprawcy na sucho- to wtedy możemy "poujadać". Póki co  trochę powściągliwości i kultury proszę! Forum to miejsce do wymiany poglądów,  opinni itp a nie plot i  dyrdymałów

(2012/07/11 10:33)

i to powinno być podsumowanie tego tematu. Jak ktoś widziałi coś wie- to proszę sie zgłosić na policję a nie swoje niedorzeczne  wywody na forum prezentować.  Stała się tragedia i sprawca powinien odpowiedzieć  za to co zrobił ale  poczekajmy na prokuraturę i wyrok. Jak ujdzie sprawcy na sucho- to wtedy możemy "poujadać". Póki co  trochę powściągliwości i kultury proszę! Forum to miejsce do wymiany poglądów,  opinni itp a nie plot i  dyrdymałów

(2012/07/11 10:33)
Kacperski ty pało dali ci komputer dla rodzin wielodzietnych to szalejesz.

(2012/07/11 19:17)

pozwole sobie zebrac wszystkie wypowiedzi STAWA zebysmy mieli poglad na sytuacje co wygadauje a co faktycznie robi.

"Widziałem to zdarzenie na własne oczy i tak jak pisałem rano czego już nie ma bo zostało zdjęte powiadomiłem dziennikarza TVN 24 i sam jeżeli będzie potrzeba będę zeznawał.Ten facet został zabity z zimną krwią.Czekam na dziennikarza TVN."

teraz juz wiem dlaczego to moderator usunal. i jak tam twoj wywiad w TVN rybnoski batmanie? mozesz nam cos o tym opowiedziec? czy zrobiles z siebie totalnego frajera bez jaj? faktycznie chyba jestes po prostu zwykla pizd...

kolejny blockquote: "...Ja więcej nie będę wypowiadał się na ten temat bo rodzina tego Pana ma duże znajomości i pieniądze więc jest to niebezpieczne.Ale nie odpuszcze..."

szkoda ze nie zrobiles po raz kolejny jak obiecales i nie zamknales swojej geby tylko dalej pisales bzdury.

"Tiger ja też już wiem kim ty jesteś..."
"Kacperski ty pało dali ci komputer dla rodzin wielodzietnych to szalejesz."

kolejny przyklad, po agencji pracy, wypadku w vivie, ze staw wie wszystko, wszedzie byl, wszystkich zna, wszystkich poda do sadu i zalatwi. wszyscy to albo kumple pana W albo lapowkarze wspolpracujacy z urzedami albo przestepcy.

"Kat o on nie przebywa tam gdzie piszesz,ale działają całą rodziną aby go wyczyscic,ale mamy już pewne dowody i zdjęcia co im utrudnią ten proceder"

uuuu staw robi sie coraz ciekawiej! teraz widze dzialasz w jakiejs komisji sledczej "my mamy juz pewne dowody" mozesz juz nie batman tylko fantascic 4? za duzo firmow czlowieku.

mamy wystarczajace podsumowanie dzialanosci STAWA. duzo pieniactwa, prostactwa i.... zero efektow. wypowiedzi ewidentnie wskazuja na duze kompleksy i niskie poczucie wartosci tego czlowieka. poza tym  gra doroslego czlowieka typu: "szeryf wrocil do miasta" , "tajemniczy bohater walczy z calym zlem tego swiata" , "ja wszystko naprawie - wyplenie zlo z tego miasta" .... wskazuje na duze zachwiania psychiczne i mocne zatracenie sie w fikcji filmowej. chlop chyba juz nie odroznia rzeczywistosci od wyobrazni.

ponizszy blockquote z:
http://www.programyzdrowotne.pl/programypowrotudopracy/glos/Cowartowiedzieostresiezawodowym/Default.aspx

"Niestety nasz umysł (zwłaszcza gdy przeżywamy długotrwałe obciążenie) ma zdolność do generowania alarmujących i mobilizujących ciało myśli i wyobrażeń o przeszłości i przyszłości. A ciało nie odróżnia wspomnień i wyobrażeń od realnego ,,tu i teraz”. Żyje w wirtualnej rzeczywistości tworzonej przez umysł i reaguje na nią tak, jakby to była rzeczywistość zmysłowa"

STAW chlopie odpocznij troche... zrelaksuj sie.

(2012/07/12 08:57)
Wiedzę, że STAW ma  misję naprawy świata. Może to i dobrze - tylko oby tyle działał w realu i ile się nawypisuje na forum to by było już super.  Myślę, że to co napisał Kacperskyy powinno być już zakończeniem dyskusji i STAW daj już sobie spokój , bo to co wypisujesz już dawno przestało ludzi interesować. No chyba, ze lubisz się ośmieszać na forum to pisz- przynajmniej się trochę pośmiejemy! 

(2012/07/12 10:06)

Kacperski ty pało dali ci komputer dla rodzin wielodzietnych to szalejesz.

A tak na marginesie STAW?  Masz coś do rodzin wielodzietnych?

(2012/07/12 10:27)
Tiger,Rombi,jesteście albo jesteś grupą ciemniaków którzy piszą na każdy temat czy go znają czy nie.Ja widziałem to zajście razem ze swoimi znajomymi,a z Waldkiem rozmawialismy chwilę wcześniej.Skończmy to pisanie i ubliżanie sobie nawzajem.Ja złoże zeznania w tej sprawie a komentarze śmiesznych Tigerów co obrażają swoim wyglądem i zachowaniem tę nazwę oraz rombi czyli coś na skos włóżmy do szuflady,kiedyś się przypomnę na pewno ale to już jak H.W.będzie siedział.

(2012/07/12 23:55)
Staw,
Według tego artykułu nie pojawiły się jeszcze żadne zeznania wskazujące na celowość potrącenia. "Śmierć pod dyskoteką"  Jak się nie pośpieszysz to osoba której tak bardzo nie lubisz będzie chodzić na wolności.
Przestań pisać na forum i STAW się u prokuratury.

(2012/07/13 10:08)
Dokładnie gadac kazdy potrafi gadac, ze widział ,że szłyszał... a Ty Staw przestan wypisywac i robic z siebie bohatera skoro tylko w pisaniu jestes dobry... i w gadaniu.!!!!!!!  Ale jeżeli jest Osoba która naprawde to widziała niech zgłosi się do prokuratury i jezeli potrafi pomoc niech pomoże w tej sprawie. 

(2012/07/15 14:44)
10 dni minęło od ostatniego wpisu i nastała cisza ...

(2012/07/24 11:37)

Resident Evil

zobacz oficjalne wypowiedzi prokuratury. nie ma swiadkow co by potwierdzili ze to zostalo zrobione celowo, ze sprawca wypadku grozil wczesniej tej potraconej osobie. a wypowiedz ze nie beda powolywac bieglych bo na filmie widac jasno co sie wydarzylo to chyba jasny przekaz ze nie maja zamiaru sie do tego przylozyc. a sprawca ktory przejechal tego czlowieka? zabrane prawo jazdy i zakaz opuszczania kraju czy miasta nie pamietam.. to samo co za 0,5 promila bez zadnego wypadku i zrobienia komu kolwiek krzywdy.

niech udostepnia ten film jak wszystko takie jasne. czyli co? nagral sie tylko momen cofania i nic wiecej wczesniej sie nie dzialo po czym mozna bylo by stwierdzic przepychanke miedzy nimi? podobno wczesniej strazak prosil o przeparkowanie i tam doszlo do "wymiany uprzejmosci"

skonczy sie tak jak mowilismy. miedzy innymi dzieki tobie staw. Pan W ktorego tak nienawidzisz na pewno przesle ci podziekowania ze do tej pory sie nie zglosiles.

(2012/07/24 14:00)
Do STAW ...

Obserwując forum i sądząc po Twoim wpisie z 2012/06/24 z 22:19 cytuję treść wpisu:
" Widziałem to zdarzenie na własne oczy i tak jak pisałem rano czego już nie ma bo zostało zdjęte powiadomiłem dziennikarza TVN 24 i sam jeżeli będzie potrzeba będę zeznawał.Ten facet został zabity z zimną krwią.Czekam na dziennikarza TVN "
to wyczytałem, że chyba napisali o Tobie artykuł, ooo tutaj jest Nowy wątek w sprawie Huberta W.

(2012/08/07 10:38)
I może to będzie nauczką , że interent i forum nie jest anonimowe i  nie można bezkarnie wypisywać co się chce i rzucać oskarżeniami , wyzwiskami i pomówieniami. 

(2012/08/07 11:10)