Dziad transy z Sochaczewa i okolic.!!!!!!!!

/ 15 odpowiedzi / 2 zdjęć
Muszę poruszyć ten watek bo jak przegladam czasami ogloszenia na kierowce to mnie sciska. Ogloszenia typu..Szukam kierowce kat c kat c+e ..Wysokie wynagrodzenie. 3500 zł netto. Codzienne powroty do domu. Albo ...szukam kierowce kat c ..wysokie zarobki 2500 zł netto plus 30 zł dieta plus premia..🤣🤣🤣🤣 ....No smiech na sali. Jestem w tym zawodzie od 2011 roku . Zaczynalem u przewoznika z Sochaczewa moje zarobki w tamtych latach jak zaczynalem to 35 gr za km .Zarobki okolo 3500 zł. Byl rok 2011/2012. Dzis mamy rok 2019 a Dziad-Transy z Sochaczewa i okolic daja 3500zł i piszą wysokie zarobki...Az mnie rzuca i sciska jak to czytam. I dotego płaczą ze auta stoją i brak kierowców....Nie jest brak kierowcow tylko u Dziadów nikt jezdzic nie bedzie.!!!!! Teraz na magazynie zarobki od 3000 do 3500 zł po 8h wiec po co iść i u Dziada jezdzic cale dnie lub tyg w kabinie..........Dziady z Sochaczewa ja od 5 lat przestalem szukac roboty w Sochaczewie tylko zacząłem szukac przewoźników w Łodzi w Warszawie. Teraz jeżdżę u przewoźnika z Babic na solówce co drugi dzień wracam do Ozarowa Maz rano.Auto tam stoi i jezdze sobie do domu.Co drugi dzien w domu lub krotsza trasa jestem codziennie. Zarobki ??? Zaczynalem od 4000 zł na okresie próbnym potem dał mi 4300 zł. Jezdze u niego 5 rok w tej chwili od pół roku po podwyżce moje zarobki 4600 zł Netto....plus cos tam dołoży na święta...nie dużo bo 200/300 zł.......Wiec jak czytam 3500 zł to mnie smiech ogarnia i mowie co za DZIADY !!!!!!!! Szanujcie sie ludzie i naprawde szukajcie prace jak chcecie jezdzic gdzies poza Sochaczewem bo tu zarobki jak 8 lat temu....
`Dziad transy Sochaczewskie uważają ze 3500 na sochaczew to super wypłata ,biorąc pod uwagę że jeszcze caładrogę cię śledzi na GPS i wymyśla jak tu najkrótszą trasą masz jechać to wielki pan bo dał prace dla kierowcy który to ryzykuje życie dla kogoś kto dupy nie ruszy tulko by siedzieć chciał i szmal liczyć .Masz rację przewoznicy spoza naszego miasta płacą wiecej i szacunek mają zapewne lepszy niż nasi pracodawcy.

(2019/09/21 10:18)
no to kupcie panowie TIRy,naczepy i co tam trzeba,załóżcie swoją firmę przewozową,zainwestujcie kase i płaćcie kierowcom po 6 baniek,trudne?

(2019/09/21 11:00)
robroy tu nie chodzi o kupowanie naczep czy ciągników tylko niech wreszcie zacznie sie normalne traktowanie pracownika pod względwm płacy i pracy.

(2019/09/21 13:33)
@dragon36,ja to rozumiem,jeżeli jest się pracownikiem najemnym-biorę robotę jaka mi odpowiada,moja propozycja to załóż firmę,płać godnie i pokaż że można

(2019/09/21 13:57)
.

(2019/09/21 19:11)
Dodam do tego wpisu przykład..Mam znajomego który zrobił sobie prawko na ciezarowe .Poszedł jeździć do Dziada z pod Sochaczewa . A ze świeży bez doswiadczenia to pewien dziadu go przyjął ...Jeździł u niego pół roku za marne pieniadze od rana do wieczora chyba to byla jakas kurierka , co drugi dzien na telefonie z dziadem bo dostał taki złom ze co drugi dzien kabina w gore albo leżenie pod złomem . To coś juz od 10 lat powinno trafić na zyletki...W koncu zwolnił sie od dziada i przyjął sie do drugiego dziada tym razem z tego co wiem to jazda po kraju od poniedziałku do piątku . Stawka bardzo wysoka 3500 zł.jak to dziady piszą.Jezdzil u dziada miesiac. Bo dziad zaczął odliczac mu km bo pojechal jego zdaniem nie tedy co powinien. Dziad odliczyl mu także za viatolla bo chlopak wybrał starą 2ke zamiast A2 rozumowaniem dziada powinien jechac chyba droga szutrową. Do tego dziad powiedział ze auto za dużo spalilo i chcial odliczyć za paliwo. Nie zrobil jednak tego bo chlopak wiecej by wziął z posredniaka. Kolega ten rzucił mu kluczykami i powiedzial sam se dziadu jezdzij. Przez dwóch dziadów z pod Sochaczewa tak sie zraził ze nawet nie chce słyszeć o tym zawodzie i żałuję ze zrobił prawko i wydal na to kupę kasy. Teraz robi gdzies od 3 lat na produkcji został brygadzistą zarabki jak u Dziadów. Praca po 8h dwu zmianowa. Taki przykład z życia . W Sochaczewie jest kilku przewoźników co szanuja kierowce i dobrze płacà i wiem którzy to są , jest ich 5 czy 6 . Reszta to Dziad-Transy RADA DLA DZIADA Dziadu złom oddaj juz na złom nie narażaj życia kierowcy. Zmień opony , napraw wszystkie usterki , daj odpowiednia pensję , szanuj kierowce , nie dziaduj . A wtedy bedziesz płakał ze auto stoj i nie zarabia. Wtedy bedziesz miał kierowców którzy beda u ciebie jeździć i 10 lat.

(2019/09/22 21:32)
kto ci kaze robic w sochaczewie? znam kierowcow co piatkie odbieraja i wiecej... nie ma problemu.

(2019/09/23 09:08)
kto ci kaze robic w sochaczewie? znam kierowcow co piatkie odbieraja i wiecej... nie ma problemu.

Stul pysk tłumoku.

(2019/09/24 13:15)
czlowiek chcial doradzic. a rob w takim razie gamoniu za 1500 - tak na prawde mam to w dupie :)

(2019/09/24 13:40)
To czytaj ze zrozumieniem !!! Jakbys przeczytał to bys tłuku wiedzial ze pracuje w Babicach u przewoznika. A ten temat jest o dziadach z Sochaczewa którzy daja pensje baaardzo wysokie całe 3500 zł. Gdzie taką stawke to ja miałem w 2011 roku. Czy teraz pan rozumiesz ???

(2019/09/24 17:04)
@Jelcz-nie motaj się ,miałeś w 2011 roku stawkę jaką miałeś ,ja w latach 90 zarabiałem trzy miliony,albo i z pięć!

(2019/09/24 17:40)
Czasami czytam to forum i wiedzialem , czytalem i czasem sie śmiałem ze jest tu dwoch znawcow. Kaceprskyy i robroy 🤣🤣🤣. I są i tu. Dwoch znawców wszystkiego. Czytalem jak czasem po was jechali i smiali sie. Moje zdanie jest takie . Dwóch tłumoków co nie maja pojecia o niczym a sie udzielają. Na hu..j tu piszesz jeden z drugim i brudzisz tymi swoimi wypocinami. Teraz zapewne dwoch gej...w bedzie po mnie jechało..haaa🤣🤣🤣🤣. Co za debile normalnie. Hey robroy ja za to w latach 80 tyle zarabialem co ty , wiec jaki morał z tego ? Ze cie pracodawca dymał i sie smiał.🤣🤣🤣

(2019/09/24 21:03)
dawno gamonia pokroju olafa na forum nie bylo, co robroy? :) smieszne bedzie :)

(2019/09/25 07:45)
Co za idiotyczny post. Przedsiębiorcy płacą tyle na ile ich stać. Pracownicy idą do pracy za takie pieniądze jakie są ich kompetencje. To tak jak ja bym zaczął wyzywać wszystkich sochaczewskich pracodawców od dziadów bo nie chcą mi płacić 5500PLN na rękę i przez nich muszę dojeżdżać do Wareszawy.

(2019/09/25 09:13)
@kacperskyy,myślę że z tym Jelczem nie będziemy gaworzyć,chłop ma ewidentne kłopoty z tożsamością-trzecia płeć?

(2019/09/25 15:53)