dzień dziecka - sochaczew to stan umysłu nmie miasto

/ 1 odpowiedzi
napaść burmistrza na tradycje sochaczewską jaką BYŁY dni sochaczewa stała się faktem... jedną decyzją można było pogrzebać całą historię... teraz mamy świeto mieszkańca.... moze czas zmienic swięto pracy na swieto pracowników? albo św NMP na świeto wyznawców chrzescijanstwa.... prosze powiedzieć sam pan to wymyslil? na trzezwo? nie wyglada pan na głupiego czlowieka ale wyglada pan na czlowieka ktory ma głupich doradców.

burmistrz poszedł jeszcze dalej.. zmienił datę dnia dziecka... w sochaczewie organizuje się dzień dziecka tydzien wczesniej no bo po co robić to w piątek lub nawet dzień po - w sobote. jak tak dalej pojdzie to w sochaczewie wigilia zmieni nazwę na święto ludzi jerozolimy a 1 i 3 maja bedziemy obchodzic 20 kwietnia. czy na pewno tego chcecie?

teraz dni dziecka w tym roku - pomijajac cały program typu szachy czy wernisarze czy prezentacja sportowych organizacji pozarządowych - REALLY? mamy wisienke na torcie - bezplatne badanie poziomu cukru we krwi i cisnienia tętniczego.... to już mnie rozwaliło. czy tylko ja mam wrażenie ze w tym roku burmistrz pomylił dzień dziecka z dniem emeryta?
Przestań sie mazać :)
...ale te dzień dziecka tydzień wcześniej róweniż jest dla mnie niezrozumiały.

(2018/06/04 23:39)

Sochaczew wiadomości - TOP5