Dzień z życia Polaka...co wy na to?

/ 36 odpowiedzi

Dzien z życia Polaka. Wstaje rano, wlącza japonskie radyjko, zaklada amerykańskie spodnie, wietnamski podkoszulek i chińskie tenisówki, po czym z holenderskiej lodówki wyciąga niemieckie piwo. Siada przed koreańskim komputerem i w ... amerykańskim banku zleca przelewy za internetowe zakupy w Anglii, po czym wsiada do czeskiego samochodu i jedzie do francuskiego hipermarketu na zakupy. Po uzupelnieniu żarcia w hiszpanskie owoce, belgijski ser i greckie wino wraca do domu. Gotuje obiad na rosyjskim gazie . Na koniec siada na włoskiej kanapie i... szuka pracy w polskiej gazecie - znowu nie ma! Zastanawia sie, dlaczego w Polsce nie ma pracy???

:) Oto pomysły Polaków...:)

Karol

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

\\\Trafiłeś w samo sedno

(2012/10/21 14:22)
nieźle się Tobie Karol powodzi,światowiec jesteś prawie,u mnie niestety codziennie Dzień Świstaka,rano pobudka do arbajtu,po arbajcie Biedronka i piwo za 1,70,na obiad -co tam ocaleje po żonie,dzieciach i psie,jakiś film,siusiu paciorek i lulu,rano pobudka do arbajtu,po arbajcie Biedronka i piwo za 1,70,na obiad -co tam ocaleje po żonie,dzieciach i psie,jakiś film,siusiu paciorek i lulu rano pobudka do arbajtu,po arbajcie Biedronka i piwo za 1,70,na obiad -co tam ocaleje po żonie,dzieciach i psie,jakiś film,siusiu paciorek i lulu..............................,

(2012/10/21 15:41)
karol997 nawet to ciekawe tylko że przeważnie i to coraz częściej się słyszy że dzień życia Polaka wygląda tak jak to opisuje robroy,

(2012/10/21 18:47)

Ptaszku a gdzie kulturka-rozrywkowa...;) ja to jeszcze wyskocze na meczyk, kino czy koncercik do W-wy. A teraz najlepszy czas na grzybki, a czasem nawet na rybki się wyskoczy...:)

Tak narawdę to dajemy się rąbać w tych dyskontach (hipermarketach) zarabiamy grosze a za zakupy płacimy jak na zachodzie albo więcej, taki właściciel marketu Francuz czy Niemiec nie płaci podatków w Polsce zarabiając na bidocie. Gdzie są nasze sklepy z naszymi rodzimymi produktami??

Karol

(2012/10/21 18:48)

a ja mysle ze nikt tak nie okradnie polaka jak drugi polak.

(2012/10/22 08:24)

szuka pracy w polskiej gazecie

Poprawka. Większość gazet w Polsce jest niemiecka ;)

(2012/10/22 12:06)
 Nie masz pracy z skontaktuj się z premierkiem. Za rządów PO administracja rozrosła się o kilkadziesiąt tysięcy etatów

(2012/10/22 12:53)

Grzechu jest jedna Gazeta Polska...:) a ty czepiasz się drobiazgów...:)

Te wizje są straszne a może coś pozytywnego macie...:)

Karol

(2012/10/22 13:54)
Cholerka zapomniałem o jedynie Polskich bezstronnych mediach.
Mediach przepełnionych miłością i zrozumieniem.

Alleluja i do przodu.

A swoją drogą to podobny tekst krążył w Wielkiej Brytanii tyle że tam jeszcze dodatkowo wspomnieli że nawet brytyjskie marki aut wcale nie są już brytyjskie, a miejsca pracy zajmują Polacy i Turcy :)

(2012/10/22 14:54)
Poprostu  GLOBALIZACJA

(2012/10/22 21:19)

Jeśli tak wygląda twoje życie Olaf to wcale się nie dziwię, że jesteś takim ponurakiem, nudziarzem i pseudo ekspertem. Kurde jakie ty masz kiepskie życie a jeszcze gorsze osba z którą ewentualnie jesteś...:( NUDAS...NUDAS...NUDAS...

Karol 

(2012/10/23 20:56)
A skąd ty możesz wiedzieć jak wygląda moje życie , zapewniam cie że nie jest tak nudne jak twoje  co stwierdzam po tym co piszesz na forum frustracie.Ty jesteś nudas , nudas , nudas

(2012/10/23 23:30)

No tak "atrakcyjny" Olaf w ataku a wstawione linki do du...y.

Jesteś monotematyczny-nudny, brakuje tu tylko dodatku to Wina Tuska...:)

Bez WINA twoje wyznania nie przejdą...:)

Jedno pytanko masz na tym forum zwolenników swoich poglądów?

Miotasz się jak zdarta płyta której dawno nikt nie słucha. Nic nie zrozumiałeś z pierwszego postu jak zwykle zresztą. Zacznij od kursu czytania tekstów ze zrozumieniem, następnie przejdź do kultury wypowiedzi, może jeszcze coś osiągniesz...:) Zmień radio na japońskie będzisz miał lepszy odbiór...:) SMUTAS Z WINEM TUSKA, MATKO BOSKO.

Karol 

(2012/10/24 07:17)
karol podaj mi chociaż jeden argument , powód dzieki któremu tak wyżej srasz jak dupe masz.Nadęty zarozumiały buffon podczas gdy  dla większości nie jestes lepszy od innych , zwykły przeciętny zjadacz chleba jak wszyscy, jeśli jest inaczej udowodnij to.

(2012/10/24 08:41)

I to ma być rozmowa na argumety...hahaha. Ja swoje a ty z innej beczki...:) Mówimy o tobie nie o mnie, więc o jakie argumenty ci chodzi, poczytaj własne wpisy i reakcję internautów...może zrozumiesz w co wątpię. Grzeczności też ci brakuje a jak ci ktoś zwraca uwagę to wyskakujesz z butów z pianą na ustach. Ziejesz nienawiścią do wszystkich i wszystkiego co niepisowskie i niekatolickie. Potrafisz to zmienić, potrafisz uszanować  rozmówce i jego poglądy. Który to już wykład dostajesz a efektów brak!!!

Karol

(2012/10/24 09:28)
Karol przeproś naszego szlachcica. Ale już.

(2012/10/24 09:34)

sssoooorrrryyyyy ale się trzęsę..:( Grzesiu tylko nie bij...:)

Karol

(2012/10/24 09:41)
To nie mnie się bać powinieneś a rózgi szlachcica naszego. Ja tylko po przyjacielsku w ramach chłopskiej solidarności Cię ostrzegam. ;)

(2012/10/24 10:38)
Panowie, uważajcie , bo jak nie daj Boże  dojdą  do władzy  to od Was zaczną :) 

(2012/10/24 10:40)