Dzień z życia Polaka...co wy na to?

/ 36 odpowiedzi

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

I nastanie "I Rzeczypospolita Kościelno Szlachecka"

(2012/10/24 12:07)
W butach słoma w głowie siano karol, masz potrzebe dowartościowywania sie ale słabo ci to wychodzi

(2012/10/24 12:36)

....daj żyć olaf i zamilcz już...NUDZISZ I SMĘCISZ!!!! czytałeś coś tylko nie wiesz co i gdzie!!!

Karol

(2012/10/24 15:29)
Rozbawiasz mnie tylko Karol kiedy wypowiadasz się do mnie w sposób agresywny insynuując moją rzekomą nienawiść i kiedy piszesz że w tym państwie rządzonym przez PO jest tak dobrze jednocześnie w Sochaczewie tak bardzo źle podczas gdy powinieneś wsłuchać się w tysiące ludzi bezrobotnych, przedsiębiorców, rolników, niepełnosprawnych oraz rodziców dzieci którzy pytają : "Jak żyć Panie Premierze?"

Jesteś tak samo polątany  jak Donald, weź z jednej strony program" praca dla młodych", rodzina na swoim " z drugiej wykluczanie ludzi 40+ i 50+ a do tego ustawa  wydłużająca wiek emerytalny do 67 lat czyli poplątanie z pomieszaniem , wszystko razem o dupę potłuc. Efekty tego przyjdą za kilka lat w postaci wysokiego dwucyfrowego bezrobocia, katastrofalnym stanie finansów państwa, i upadku systemu emerytalnego nie wspominając o tym  że znacznie pogorszy się statystyka urodzeń , ale powiem ci tak jaki jest główny cel takiej polityki , wynarodowienie tego kraju w imię Eksperymentu światowego Globalizmu. Utopia i Paranoja jakaś. Naiwnie wierzysz w swojego idola ale ty i ja  prawdopodobnie zostaniemy w tym kraju czy będzie dobrze czy źle a Donald i jego Księgowy już mają pewne ciepłe posadki w Brukseli i będą mieli gdzieś tak samo mnie jak i ciebie.

(2012/10/24 16:54)

Odpowiem Ci tak nie ma w moich wypowiedziach zachwytu nad rządami Tuska, nie jest On moim idolem lecz miejszym złem wybranym świadomie. Wolę eksperymentalny światowy globalizm niż biadolenie nad wszytkim i sobą. Mam wybór gdzie chcę żyć i pracować, Europa stoi otworem czemu pis był przeciwy. Tylko zauważ jeśli wybierasz życie w innym kraju musisz być fachowcem a nie dupkiem od klepania bzdur w necie...:)

Karol

(2012/10/28 11:42)
  No nie wiem czy można wybierać mniejsze zło, bo zło jest złem i tyle. Ja ci powiem tak : Obecnie nawet byli  komuniści nie chcieli by powrotu socjalizmu. Upadek ZSRR WSZYSTKICH UCIESZYŁ. Mówi  SIĘ O ue  jako o O SOCJALIZMIE Z LUDZKĄ TWARZĄ. ?DRAŻNI MNIE TO BO JEŚLI COŚ JEST POTWOREM I JEST ZŁE NIECH TAK BĘDZIE PRZEDSTAWIANE albo inaczej nazywane .Po upadku bloku sowieckiego świat stał się bezpieczniejszy i w wielu aspektach lepszy. Dzisiaj w USA zastanawiają się czy głosować na Romneya , który notabene jest odzwierciedleniem Regana co omal nie doprowadził do III wojny światowej ale po upadku ZSRR  jednak nam raczej to nie grozi w tym aspekcie konfrontacji USA  z Rosją. Mniejsza jednak o to wcześniejsze zarzuty wobec Prezesa pis okazują się adekwatne do Premiera który to pokazał że to On właśnie dzieli ludzi i jest głównym zarzewiem wojny Polsko Polskiej. I ośmieszanie Prezesa  pis na nic tu się nie zda bo polityka zagraniczna PO okazała się najsłabszym ogniwem tego rządu i właśnie Rosji na tym najbardziej zależy aby konflikt PO PIS w Polsce a szczególnie w kwestii niewyjaśnienia katastrofy Smoleńskiej obniżał notowania Polski w świecie a Donald w szczególności się do tego przyczynił czyli jest mało inteligentny skoro nie potrafił wyciągnąć odpowiednich wniosków,.Polityki krajowej nie krytykuje chociaż się z nia nie zgadzam. Podnoszenie komsumpcyjności sprawia wrażenie  tymczasowego wzrostu gospodarczego ale na dłuższą metę nie jest zbytnio pro rozwojowe dla kraju i nie tworzy zbyt wiele  miejsc pracy.

PIS nie jest przeciwnikiem Polski w UE tylko cały czas mówi się o zasadach partnerskiej  współpracy a nie jako kraju podległego/wasala/  i podporządkowanego który nie ma nic do powiedzenia.
Chcesz wyjeżdżaj ale ja tu chcę żyć i pracować , tutaj realizować swoje plany i marzenia.  Obecność Polski w unii jest też dla mnie korzystna z punktu widzenia  lepszej dostępności  i możliwości podróżowania i odwiedzania różnych krajów o czymś kiedyś w PRL  mogłem tylko pomarzyć.
Co do pisania dupereli na forum odnosi się również do ciebie
Pozdrawiam Olaf

(2012/10/28 22:28)

Ranyyyyy kolejne polityczne kazanie Olafa,no już mi nawet się czytać nie chce, w kołko jedno i to samo...

Czy jemu wszystko kojarzy się z PO lub PIS lub KOŚCIOŁEM???

(2012/10/28 23:34)
Bianka niema w słowniku kulturalnych sów odpowiedniego wyrażenia aby odpowiednio obelżywie cię nazwać buszmenko.

Ja odpisywałem Karolowi a ty się po prostu przy...pier do mnie, spadaj i odwal się

(2012/10/29 10:16)
Olaf nie znam Cie i nie chce Cie obrazic ale to Ty raczej palasz nienawiscia do wszystkich a obrazajac Blankie obrażasz wszystkich na forum bo nie nalerzy ono tylko do Ciebie i wypowiedzi czytaja wszyscy i wszyscy na jego temat moga wyrazic swoje opinie widocznie Blance nie spodobala sie Twoja wypowiedz

(2012/10/29 11:56)
To nie jest konkurs  na najładniejszą wypowiedź, a to że mam prawo wyrazić swoją opinię  a to nie jest pałanie nienawiścią. Idź i się doucz trochę jak nic nie trybisz. To chyba jesteś taki   gatunek ludzi z najniższych warstw społecznych którzy potrafią tylko powtarzać i papugować po kimś, a wiesz że jesteś deklem i nie potrafisz nic sensownego napisać od siebie

(2012/10/29 12:11)
sam jestes deklem jedynie co potrafisz to obrażac ludzi i dzielic na warstwy nawet ich nie znajac zamias zamieszczac tu swoje durne wypowiedzi i katowac swymi durnymi spostrzerzeniami które nie maja pokrycia idz sie lecz bo cos z rozumem u Ciebie nie halo , szukasz dowartosciowania ale tu go nie znajdziesz bo jestes tylko pustakiem ktoremu sie wydaje ze cos wie ale nie umie tego racjonalnie przekazac innym i zamecza swymi pustymi wypowiedziami innych. Zpoczatku myslalam ze jestes spoko gosc ktore ma tylko odmienne zdanie ale Ty jestes poprostu nikim

(2012/10/29 12:23)