Dziewiec milionow na miejska oswiate - zakaz komentowania

/ 15 odpowiedzi
A to grzech, Grzechu bo tu byś mógł komentować do woli...:)

Karol

(2014/05/21 11:31)
Wyrobiłem sobie prosty mechanizm na e-sochaczew.
Jak w artykule nie ma możliwości komentowania to nie ma go po co czytać bo to czysta propaganda.

Zapewne w artykule burmistrz ("ziemia" na zlecenie) wymienił ile to kasy nie wydał na inwestycje w oświatę i ile to jeszcze wyda.
Oczywiście nie podał zapewne ile inwestycji zostało rozpoczęty za poprzednich władz.
I oczywiście nie podał proporcji ile zostało zainicjowanych przez niego a ile przez poprzednika.
Rok wyborczy pełną gębą.

(2014/05/21 12:48)
 Grzech to dla ciebie  tak jak dla Prezesa jest Polska wtedy kiedy On rządzi,a  jak rządzi kto inny a nie daj  Boże Tusk z Niemieckimi korzeniami to wtedy niema Polski? Czy uważasz że władza nie powinna kontynuować tego co rozpoczęli poprzednicy?. PO chwali się autostradami,  czy jest większy szczyt hipokryzji, bo akurat budowę autostrad w Polsce zainicjowała opcja lewacka, SLD,której nie darzę szczególna sympatią. Trochę zrobił PIS, następnie PO na Euro 2012 a teraz dupa blada i wszystko stoi. Mówmy w końcu jednak o faktach i nie mijajmy się z prawdą:" Nie jest ważne czyje co je,ważne to je co je moje" -St.Grzesiuk
 Tak czy tak nikt nie zaprzeczy, zarówno Bartosz i ja oraz wielu innych lubi przycisnąć na autostradzie, bo można i jest bezpiecznie i komfortowo.

Weź nie dawaj sobą  manipulować, bo każdy burmistrz coś tam zrobił a walka polityczna miedzy tymi panami to tylko  walka o stołki, kto weźmie lepszy bardziej intratny!

(2014/05/21 14:02)
A ten znowu tu włazi z butami prosto z pola i sieje zamęt.

(2014/05/21 15:27)
 No właśnie Grzech, ktoś tu sieje zamęt, a ja myśle i wielu że" Jak dobrze jest to nie trza psuć"

(2014/05/21 22:56)
Dobra władza krytyki się nie boi a jej czyny same ją obronią.

Tego tu nie widać.

(2014/05/22 09:44)
Szanowny Panie Grzechu
Może Pan do woli komentować wszystkie miejskie newsy na stronie www.sochaczew.pl. Jest tylko jeden warunek - nie anonimowo. 
Może też Pan umieścić komentarz pod tekstem na facebooku. Zarówno na profilu miasta, jak i e-sochaczew.pl. Wprawdzie teksty miejskie pojawiają się na tym drugim profilu bardzo rzadko, ale są. Pod ostatnim tekstem pani Urszuli Pawlak (całkowicie nieprawdziwym, ale o tym innym razem) na facebooku są dwa wpisy. Bez komentarza. 

(2014/05/22 10:05)
Panie Małolepszy z Pana to taki mały człowieczek żeby nie nazwać, nazwać pana inaczej . Rządacie aby na waszym forum, komentować ale być ujawnionym  .A przecież nikt nie chce stracić pracy pokazując swoje nazwisko . Pan  mając wiele nicków , i nawet z wielu serweróm ( ale to pokażemy Panu innym razem ) zabiera głos w dyskusji oczerniając innych . Co do prawdomuwności , to niech Pan się nie ośmiesza , to Pan na każdym kroku manipuluje prawdą , co nieraz Panu to pokazywano . Zobaczymy Panie rzeczniku jaką minę będzie Pan miał opuszczając po wyborach zajmowany stołeczek .Wtedy może Pan zabrać tutaj głos i ocenić przyczyny porażki Osieckiego .

(2014/05/22 11:02)
Panie Robercie,

Fora niezależne od miasta mają to do siebie, że można się wypowiadać anonimowo bez strachu o własne posady.
Nie ukrywajmy, że mamy tu małe miasto i jak się chce to można człowieka zniszczyć. Zwłaszcza jak ma się władzę.

System komentarzy na sochaczew.pl czy na facebook ma taki problem że jest przez państwa moderowany. W związku z tym wszelkie osoby, które zadają niewygodne pytania są usuwane i blokowane. Kiedyś zadawałem pytanie w wątku "zadaj pytania Burmistrzowi" i nie doczekałem się odpowiedzi.

Jak zadałem pytanie wójtowi gminy Nowej Suchej to odpowiedz otrzymałem jeszcze tego samego dnia.
I widać na ich stronie że starosta odpowiada tam na pytania zarówno wygodne jak i kłopotliwe.

Z poważaniem,
Ukryty, anonimowy, ale jednak wyborca

(2014/05/22 14:51)
kuc analfabeto jakim prawem takie coś jak ty które pisze żądacie przez "rz" ma jeszcze czelność zabierać głos w dyskusji i krytykować mądrzejszych od siebie?.Weź się najpierw wykąp, wyczesz i ogarnij trochę kucu. Najlepiej poddaj się operacji plastycznej  tylko zapytaj czy jest szansa cokolwiek poprawić , w co wątpię.

Mam nadzieję że obecny skład Urzędu Miasta pozostanie mniej więcej bez zmian, codziennie słysze głosy deklaracji poparcia dla obecnej ekipy, a tak się nie martwcie o ich przyszłość, zakładam że sobie poradzą w przeciwieństwie do was NIEUDACZNICY LEMINGI!!!

(2014/05/22 15:22)
Kiedyś zadawałem pytanie w wątku "zadaj pytania Burmistrzowi" i nie doczekałem się odpowiedzi.

Jak zadałem pytanie wójtowi gminy Nowej Suchej to odpowiedz otrzymałem jeszcze tego samego dnia

to prawda... na moje kulturalne pytania, konkretnie uargumentowane do dzis nie otrzymalem odpowiedzi ale za to .. jak mieszkaniec zadaje pytanie co z laweczkami na osiedlu kolo jordanka to burmiszcz od razu odpowiada...hehehe albo co z latarniami... czizas panie rzeczniku mysli pan ze ludzie wierza w to ze sami tych pytan sobie nie zadajecie i nie umieszczacie na tym portalu swoim?? :) a idzcie z takim "zadaj pytanie burmistrzowi" 20 LAT BURMISTRZ GRODZISKA - takiemu panu z checia zadal bym jedno pytanie: BLAGAM czy moglby pan zostac tez burmistrzem sochaczewa.. uczcie sie od takich ludzi bo jestescie 100 lat za murzynami i tak samo zostawiliscie to miasto w epoce lat 80'

(2014/05/22 15:41)
Sznowny Panie Na portalu Sochaczew.pl można zadać pytanie burmistrzowi. Na wszystkie odpowiadamy, czasem to trochę trwa, pytań jest mnóstwo, wiele poruszających poważne sprawy. Ale jest jeden warunek, taki sam, jak w przypadku komentowania na portalu - nie odpowiadamy na anonimy. Pan zadawał pytania jako anonim. 

(2014/05/22 15:52)
Jak tylko wprowadzono tą funkcję na portalu miejskim to nie omieszkałem zadać kilku pytań.
Przy wszystkich podpisywałem się imieniem i nazwiskiem.
Peselu nie podawałem, ani skanu dowodu osobistego.

Kilka lat minęło i na żadne pytanie nie otrzymałem informacji.
Nie było nawet zwrotki że ze względy na za małą ilość informacji o mojej osobie pytanie zostało odrzucone.

I proszę nie zrzucać na chochlika co zjada pytania :)
No chyba że ten chochlik ma imię i nazwisko i piastuje konkretną funkcję w UM :)

(2014/05/22 16:25)

gaj
Tak z ciekawości - ktoś słyszał o jakimś innym portalu społecznościowym który wymagałby do zalogowania potwierdzenia danych osobowych? :)

(2014/05/22 19:14)

''Gaj'' Piotr i Robert mażą o władzy absolutnej i nie kryją się z tym w ogóle... 

(2014/05/22 19:24)