DZIŚ 21:30 (BĘDZIE SIĘ DZIAŁO)

/ 65 odpowiedzi / 2 zdjęć

• konto usunięte

MÓJ ULUBIONY SERIAL: DPS. (odc. 2014)

W ROLACH GŁÓWNYCH: JUSTYNA N-S, JANUSZ CIURA,

SCENRIUSZ: JANUSZ CIURA

REŻYSERIA: JANUSZ CIURA

ciekawe co usłyszymy dziś.

(2014/09/18 15:49)

Jaworowicz, SPRAWA DLA REPORTERA, program 2 tvp, godz. 21:30.

Ciekawe kto będzie z Zarządu Powiatu? Łatwiej obstawiać kogo nie będzie.

Może podywagujemy?

(2014/09/18 16:38)

AUTOPOPRAWKA

DZIŚ GODZINA 21:25

PROGRAM 1 TVP

(2014/09/18 17:43)
myślę że ciekawsza będzie dyskusja po obejrzeniu programu.

(2014/09/18 18:58)

Nie było.

Ale fajnie że był meczyk

POOOOOLSKAAAAAAAAAA BIAŁOOOOOOO CZEEEERRRRRRRRRWONIIIIIIIIIIIIII

(2014/09/19 06:36)
no i lipa nic nie było.

(2014/09/19 10:19)
skoro redaktor Jaworowicz była w Sochaczewie w piątek tydzień temu o musi jeszcze być nagranie w studio a dopiero potem emisja, myślę ze potrwa to jeszcze 2-3 tygodnie zanim obejrzymy program .....

(2014/09/19 10:21)
Szkoda, że Pani Jaworowicz nie zrobiła od razu reportażu o cenie wody- to dopiero była by dyskusja ! A może jeszcze by ją zaprosić? Hmm ... tylko, że wszyscy poszkodowani sochaczewianie nie zmieścili by się u niej w studio.Trzeba by było wynająć stadion narodowy na transmisję na żywo ;-)

(2014/09/21 16:48)
A może o inwestycjach wodno - kanalizacyjnych w mieście których Burmistrz nie potrafi sfinalizować i przekonać mieszkańców do podłączania domostw do sieci, na przykład niskimi cenami wody i ścieków. A także o tym ile trzeba będzie oddać pieniędzy do Unii przez ich nieudolność.

(2014/09/22 14:34)

Niektórzy komentatorzy stosują technikę Nikity Chruszczowa, który na pytanie o przestrzeganie praw człowieka w ZSRR, odpowiadał: "A w Ameryce biją Murzynów".

Tu jest wątek o DPS pani NS i panu C. Wszystkich Chruszczowów odsyłam do innych wątków.

Tu TYLKO komentarze dot. DPS.

(2014/09/22 15:26)
a ja sądziłam ,że wątek dotyczy ulubionego serialu z Panią Jaworowicz w roli głównej ?Więc my podsuwamy tematy ;-) Najpierw DPS a potem WODA !

(2014/09/22 15:56)

Jago, a czy już rozliczono unijne pieniądze na szkolenie dla podopiecznych PCPR w wakacje nad morzem w rodzinnej atmosferze?

(2014/09/22 16:51)
cała ta sytuacja związana z DPS to serpentyna,ten program to by miał chyba kilkanaście godzin jak by tak wszystko chcieli pokazać.

(2014/09/23 08:18)
Szanowni Panowie Gdyby Osiecki był teraz w Starostwie to ta Pani pewnie dostała by awans i dodatkową zaje*biście dobrą posadkę w radzie nadzorczej tak jak Zbigniew Pakuła  ówczesny dyrektor w wiejskiej szkole.... który po oskarżeniach pracownicy.... został.........  skazany przez sąd pracy a szkoła tej Pani wypłaciła odszkodowanie za ''szkolenie dyrektorskie'' po wyroku sądu pracy gdzie jego wina została stwierdzona nasz Pan Burmistrz awansował tego Pana na dyrektora 4ro krotnie większej szkoły i dał mu bardzo intratne miejsce w radzie nadzorczej jednej ze spółek...  takie cyrki tylko w Magistracie!!! 
sprawa dalej tak się przedłużała jak mniemam że w momencie stwierdzenia jednej winy jego odpowiedzialność deliktowa mogła względem innych wątków tej sprawy przedawnić się co pozwoliło uniknąć dalszego procesu sądowego... dziwne co???  I To jest Sprawa dla Reportera 
Sam DPS jest dla prokuratora który działa sprawnie i konsekwentnie wykonuje swoją pracę....  

Magistrat zamiata pod dywan poważne i groźne dla miasta patologie starając się poprzez cwanego i kutego na 4ry kopyta speca od makaronowej reklamy przedwyborczej nawijać propagandę typu my jesteśmy cacy a oni Cacy inaczej.... On tylko stara się utrzymać za wszelką cenę stanowisko pierwszego pisarza kaczki dziennikarskiej sensacji ....  swoje winy pod dywan zamieść jak najgłębiej nawet kiedy sąd skazał i wydał wyrok dać awans społeczny nową posadę winnemu może ludzie się nie połapią....  

(2014/09/23 18:07)
A może by tak zaprosić twórców UWAGI, lub interwencji do zainteresowania się wnioskami z ekspertyzy stanu sochaczewskiego mostu na Bzurze, który to powinien być już 4 lata temu wyremontowany, zgodnie z szumnymi obietnicami Burmistrza. I co przemieszczający się ulicami mieszkańcy sądzą o poziomie ich bezpieczeństwa? 

(2014/09/23 20:31)

jago i tadeusz, matury to Wy byście nie zdali. Czytanie ze zrozumieniem i pisanie na temat pogrążyłoby Was.

Sorry, takie fakty.

A na fejsie ludzie piszą tak:

"Przeczytałem całość w gazecie. Szokujące, okradanie grobów, jak najtańsze pochówki... Ale mam takie wątpliwości. Skoro Janusz Ciura jest odsunięty od zarządzania DPS, (sprawdziłem, pisaliście o tym tutaj: http://www.ziemia-sochaczewska.pl/.../janusz-ciura.../ ) to czemu dzwonił tam kiedy była Jaworowicz? Jeśli wszyscy mówią o tym, że dyrektor jest jego kochanicą, to czemu tego nie napiszecie? Dlaczego przez tyle lat nikt nie zareagował? Pracownicy godzili się na nieludzkie traktowanie. Łamali prawo. Tylko dlatego, że nie chcieli stracić pracy w której byli poniewierani? A może bali się, że już nigdzie w Sochaczewie pracy nie znajdą?"

Dla wody i mostu "otfuszta se" wasze autorskie wątki i heja do przodu. Na temat proszę.

(2014/09/24 14:29)
O Sochaczewie można nagrać różne fajne seriale, oto kilka propozycji tytułów
1 Latający pijany radny Tadeusz Głuchowski w PEC
2 Szkolenia pracownicze  w roli głównej radny Zbigniew Pakuła
3 Praca na odległość w Urzędzie Miasta  scenariusz radna Beata Budzyńska
4 Brak mi już tytułów ale czy można by nagrać serial o byłej dyrektor MOW Załusków       Joannie K. i Marku  F. ?  W romantycznej scenerii parku w załuskowie

(2014/09/24 16:18)
Barbara, która założyła ten wątek to chyba uprawia żałośnie denną politykę. Jak tak się ineteresujesz to rozejrzyj się szerzej. Sprawa DPS jest wyjaśniana przez odpowiednie służby i nie ma co podgrzewać starego choć trochę śmierdzącego kotleta. Jakby ciura był winny to już dawno miałby zarzuty, a jakoś nic mu nie jest. Czy aby nie chodzi Ci droga Barbaro o kampanię wyborczą? Piszesz bezinteresomnie czy ktoś ci coś obiecał?Ja chciałbym, jako osoba związana z Sochaczewem zobaczyć i usłyszeć jak burmistrz wywiązał się ze swoich obietnic? Wiesz coś na ten temat? I nie pisz mi że nie jestem w temacie, bo chyba Pan Osiecki był cztery lata zwierzchnikiem DPS w Młodzieszynie i Gawłowie i jakoś nic nie wykrył.

(2014/09/24 19:23)
Fakty są takie że dyrektorkę DPS powołał na to stanowisko Starosta Józef Gołębiowski w 2003 roku. w latach 2006 - 2010 nadzór nad DPS sprawował wicestarosta Piotr Osiecki, więc dlaczego za wszystkie nieprawidłowości obwiniany jest obecny wicestarosta?  Poczekajmy na wyrok sądu i wszystko będzie jasne

(2014/09/24 19:36)
4 Brak mi już tytułów ale czy można by nagrać serial o byłej dyrektor MOW Załusków   
    Joannie K. i Marku  F. ?  W romantycznej scenerii parku w załuskowie

Podobno nawet ktoś to nakręcił i ma to wrzucić na forum w formie filmiku , będzie ciekawie. O tym , podobno mówi miasto.

(2014/09/24 20:02)
Zaraz barbara k napisze, że to szkalowanie i ogólnie żenujące jest atakowanie burmistrza, jego przybocznych i osób z nimi związanych. Ale z tą parą (Joanna i Marek) to chyba jest coś na rzeczy, jakaś zadziwiająca zależność. Wystarczy prześledzić ich zawodowe kariery. Od dobrych kilkunastu lat pracują, zmieniają stanowiska i zawsze są razem. No ale przecież o tym nie można pisać, bo nie jest o Ciurze. A takich par jest więcej. Śmiem twierdzić, że na pewno w mieście, a może i w innych instytucjach rządzi nami grupa zaprzedanych stanowiskom urzędników, którzy są powiązani zależnościami, czyli taki miejski układ. Jakoś nie wierzę, że w mieście takim jak Sochaczew najlepszym kandydatem na stanowisko zajmujące się opieką społeczną jest dyrektorka wiejskiej szkoły po zaocznych studiach. 

(2014/09/25 09:51)
A mnie tam nie specjalnie interesuje kto z kim śpi i dzieci ma, natomiast interesuje mnie że Burmistrz zatrudniając w urzędzie i jemu podległych jednostkach miasta blisko 100 ludzi, zaprzepaścił szansę na oszczędności pieniędzy na remont mostu i dróg. Policzmy drodzy czytelnicy sto osób średnio po 3000 na łepka miesięcznie, x 12 m-cy, co daje ponad 360 000 miesięcznie. A w skali roku blisko 4000 000 zł. I to jest koszt jaki mógł pójść na remont właśnie dróg i mostów, a nie popleczników Burmistrza.

(2014/09/25 14:40)
W  końcu burmistrz czy  wiceburmistrz też człowiek, każdy ma swoje życie prywatne. Droga zawodowa obecnego burmistrza a wcześniej wicestarosty też przeplata się z drogą pani która kiedyś pracowała w starostwie a teraz w instytucji jemu  podległej, co w tym dziwnego?

(2014/09/25 21:28)
a ile w tym czasie ludzi zatrudniło starostwo? za te pieniądze tez by połatali swoje drogi.

(2014/09/25 21:39)
dragon , a Ty to kotami lepiej się zajmij niż polityką prosiecką , bo nie masz o tym zielonego pojęcia.

(2014/09/25 22:19)