dzisiaj tak jak podpowiedział mi Brodacz złożyłem zapytanie do burmistrza

/ 8 odpowiedzi

Panie Burmistrzu dzisiaj tj. o godz. 21,30 zożyłem na stronie miasta zapytanie co ze stadionem ORKANA . Przed wyborami pokazał Nam Pan piękną wizualizację rozbudowy , . I co dalej , czy to była kiełbasa wyborcza , i czy Pan Nas traktuje jako idiotów , którzy wszystko kupują . Panie Brodacz racz Pan zapisać tą datę.

Daty nie zapiszę :) nikt raczej z UM nie odpowie, musimy realnie i twardo stąpać po naszej Sochaczewskiej Ziemi (nie gazecie)

(2016/03/12 21:53)

Brodacz

Nie jesteś konsekwentny , podałeś przykład mechanika samochodowego , i tak powinno być , ale moje wpisy chciały udowodnić to ,że nikogo z UM nie obchodzą już obietnice wyborcze , a tym bardziej Burmistrza . Więc po co obiecywać coś co z założenia nie zostanie spełnione . To zwykła kiełbasa dla ciemnego ludu, a niestety lud sochaczewski to kupuje . Tylko jak długo , można ich tak oszukiwać.

(2016/03/14 20:17)

No nie mów że wierzysz w to co obiecują.

(2016/03/14 20:29)

No niestety taki optymista jeszcze jestem .

(2016/03/15 09:51)

Szanowny Panie Eugeniuszu,

Projekt Przebudowa stadionu miejskiego przy ul. Warszawskiej 80, jest nadal aktualny. Prace nad tym przedsięwzięciem trwają nieprzerwanie. Urząd Miejski posiada już plany architektoniczne, które zostały poddane konsultacjom w poszczególnych związkach sportowych. Chcemy dzięki temu uzyskać opinię, dzięki której będzie można dostosować miejski stadion do norm obowiązujących w poszczególnych dyscyplinach sportowych, co pozwoli na organizację zawodów na szczeblu wyższym niż lokalny.

Dodatkowo chciałbym przypomnieć o uchwale w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Miasto Sochaczew podjętej przez Radę Miejską
w dniu 18.12.2015r. (nr Uchwały XII/114/15), w uchwale RM zarezerwowała na lata 2017-2018 środki finansowe, odpowiednio:

2017 – 1 000 000 zł
2018 – 1 200 000 zł

środki te będą stanowiły wkład własny, w sytuacji aplikowania Urzędu Miejskiego o pozyskanie środków zewnętrznych.

Pozdrawiam

Piotr Kierzkowski
p.o. Rzecznika Prasowego
UM Sochaczew

(2016/03/15 14:38)

Bobrze że napisałem " nikt raczej z UM nie odpowie" Słowo klucz - raczej.

Panie Piotrze, w imieniu swoim i pewnie innych mieszkańców proszę o częstrze zabieranie głosu.

Pozdrawiam

Brodacz

(2016/03/15 15:09)

Dziękuję z niecierpliwością będę czekał na Nowy stadion , tak potrzebny dla miasta.

(2016/03/16 07:48)

Szanowny Panie Eugeniuszu,

Projekt Przebudowa stadionu miejskiego przy ul. Warszawskiej 80, jest nadal aktualny. Prace nad tym przedsięwzięciem trwają nieprzerwanie. Urząd Miejski posiada już plany architektoniczne, które zostały poddane konsultacjom w poszczególnych związkach sportowych. Chcemy dzięki temu uzyskać opinię, dzięki której będzie można dostosować miejski stadion do norm obowiązujących w poszczególnych dyscyplinach sportowych, co pozwoli na organizację zawodów na szczeblu wyższym niż lokalny.

Dodatkowo chciałbym przypomnieć o uchwale w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Miasto Sochaczew podjętej przez Radę Miejską
w dniu 18.12.2015r. (nr Uchwały XII/114/15), w uchwale RM zarezerwowała na lata 2017-2018 środki finansowe, odpowiednio:

2017 – 1 000 000 zł
2018 – 1 200 000 zł

środki te będą stanowiły wkład własny, w sytuacji aplikowania Urzędu Miejskiego o pozyskanie środków zewnętrznych.

Pozdrawiam

Piotr Kierzkowski
p.o. Rzecznika Prasowego
UM Sochaczew

wyrażenie klucz to "prace trwają".

Mieszkańcy raczej są zainteresowani kiedy stadion będzie gotowy a nie tym, że prace trwają, bo to taki czas teraźniejszy ciągły i niedokonany. Może trwać do końca świata...

(2016/04/27 12:02)