e-sochaczew - CENZURUJE KOMENTARZE !!!!!!

/ 10 odpowiedzi
e-sochaczew - CENZURUJE KOMENTARZE !!!!!!

Jeżeli zdarzyło am się że wasze posty zostały usunięte przez redakcję piszcie !!!!

Mój post pod artykułem "Apel do mieszkańców Sochaczewa" został bezczelnie usunięty !!!!!. A podobno miał być to społeczności Sochaczewa - tak niestety nie jest !!!!!!

Tara
Tara, a co było w tym komentarzu?

(2013/11/21 09:09)
Jest tam Twój komentarz z którym się zresztą zgadzam i w pełni popieram!
A może był jeszcze inny?

(2013/11/21 09:11)
Nie ma ............. są dwa artykuły "Apel do mieszkańców Sochaczewa"  i pod żadnym nie ma mojego posta .................. Jeśli znalazłeś to proszę prześlij link .........

Będę wdzięczna :)
Tara

(2013/11/21 11:01)
Witamy,Tara - zanim będziesz chciała zakładać tego typu wątki o tak oskarżającym tytule, sprawdź trzy razy, czy się nie mylisz. Nie usuwaliśmy Twoich komentarzy. Posty i komentarze usuwane są w ostateczności, z powodu naruszenia regulaminu, np. gdy zawierają wulgaryzmy czy naruszają czyjąś prywatność, albo są nieprawdziwe. Z tego powodu powinniśmy usunąć Twój wątek jako zawierający bezpodstawne oskarżenie i formułujący obraźliwą dla nas tezę. Chcemy jednak, by użytkownicy przeczytali naszą odpowiedź.
PozdrawiamyredakcjaApel do Mieszkańców Sochaczewa! - 13.11.2013 - 13.11.2013

(2013/11/21 11:22)
Faktycznie jest, przepraszam w takim razie.

Ale korzystając z okazji, poproszę o wyjaśnienie dotyczące zamieszczania artykułów. Jak to możliwe, że ten sam artykuł jest zamieszczany w kilku miejscach naraz i w różnych odstępach czasowych. Mi nasunęła się taka myśl, czy nie jest to nadużycie, oczywiście technicznie jest to możliwe, skoro jakieś tan stowarzyszenie ma dostęp do panela administracyjnego redakcji to zamieszcza gdzie się da i ile się da. Ale w takim razie stowarzyszenia wykorzystują redakcję do swoich celów robiąc zamieszanie.
To co się stało to oczywiście moja wina wynikająca z niewiedzy i braku orientacji ale przecież takich jak ja jest więcej. !!!! My nie musimy wiedzieć, że tych samych  artykułów zamieszczonych w różnych miejscach może być jak się okazuje całkiem sporo !!!!!

No i przechodzę do meritum sprawy czy dzieje się to za zgodą redakcji :)??????.

Tara

(2013/11/21 13:54)
A jak wyobrażacie sobie forum bez moderacji?

(2013/11/21 15:53)
Szanowna Redakcjo!

Fakt, są komentarze pod artykułem do którego link zamieściliście, ale kiedy pierwszy raz wpisałem wczoraj w Google jego tytuł wyświetliły i do tej pory wyświetlają się artykuły bez komentarza!
Wczoraj znalazłem je ale chyba coś tu nie gra, przynajmniej tak mi się wydaje.
Czy można to jakoś sprawdzić?

(2013/11/22 07:57)
Do Olafa

Przyjacielu nie wiesz czemu służy ta "moderacja i logowanie"? ;)
Informacja jest dziś często bezcenna! Google jest w tym mistrzem, ale pozostali się uczą.

(2013/11/22 08:01)
Witamy,
Tara - zanim będziesz chciała zakładać tego typu wątki o tak oskarżającym tytule, sprawdź trzy razy, czy się nie mylisz. Nie usuwaliśmy Twoich komentarzy. Posty i komentarze usuwane są w ostateczności, z powodu naruszenia regulaminu, np. gdy zawierają wulgaryzmy czy naruszają czyjąś prywatność, albo są nieprawdziwe. Z tego powodu powinniśmy usunąć Twój wątek jako zawierający bezpodstawne oskarżenie i formułujący obraźliwą dla nas tezę. Chcemy jednak, by użytkownicy przeczytali naszą odpowiedź.
Pozdrawiamyredakcja
Apel do Mieszkańców Sochaczewa!Ja
Ja napisałem -nauka bezplatna -.Usuneli tą obraźliwą tezę .Wulgaryzm gdzie tu jest?

(2013/11/22 16:44)

(2013/11/22 22:55)